گرفتن تبلیغ ....

Mecho

Member
سلام ...

4 ماهی هست برای بار اول یه وبلاگ راه انداختم اما خوب خداروشکر الان با سن کمی که داره میشه روش یه حسابهایی باز کرد ..
page rank 3 . بازدیدها هم بالای روزی 1200 نفر و 5000 بازدید هست . افراد آنلاین در هرزمانی که تست کنید بالای 20 نفر ( طبق آمار وبگذر ) . راستش من تجربه اولم هست تو اینکار و شرایط اینکه بشه تبلیغی براش گرفت رو نمیدونم . البته فقط این رو میدونم که زیاد رو وبلاگ حساب باز نمیکنند . اما بحث پولش زیاد برام مهم نیست فقط میخوام در این زمینه هم تجربه پیدا کنم .

ممنون میشم اگه کسی راهی یا شیوه ای رو برای اینکار میدونه راهنمائیم کنه . مرسی

( هرنظری و هرپیشنهادوانتقادی هم برای من حکم طلا رو داره . اینها رو هم فراموش نکنید )

مرسی :)

aghahamidgol2

Active Member
در وبلاگ و این حرف ها بیشتر تبلیغات به صورت دوطرفه صورت می گیره ( لینک بده لینک می دم ! ) و کمتر میشه روش مانند جایی برای کسب درامد فکر کرد ... البته وبلاگ هایی که روی هاست شخصی و با سیستم های قوی پی ریزی می شود مبحثی جدا دارند ... آنها با خرج کردن و هزینه کردن در آینده برای کسب پول برنامه ریزی می کنند ...
شما می تونید رفاقتی از آشنایان به راحتی تبلیغ بگیری ولی کمی مشکل دارید که بتوانید بازار تبلیغات را حتی یک کم به سمت خود بکشانید ... مخصوصا هنگامی که وبلاگ شما روی هاست های رایگان وجود دارد و هیچ تضمینی برای مشتری شما نیست که به کار و محبوبیت خود ادامه می دهید یا نه ...
امیدوارم کمی کرده باشم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا