گرد کردن لبه ی جدول

میناجان

New Member
سلام
ببخشید می خواستم بدونم که چطور میشه لبه ی جدول توی dream weaver رو گرد کرد؟
ممنون میشم جواب بدید
بای

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
شما می تونید یک دایره در فتوشاپ طراحی کرده، سپس ان را برش دهید و گوشه های گرد آن را در طراحی وب سایت خود بکار گیرید.

alionline1366

Active Member
دوست من بهترین کار استفاده از اسکریپت برای این هست به اسم round corner که یک فایل جاوا در کار لود میکنه و هر جا رو که شما بخواهید گرد مینکه

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
بله، اگر مستقیما می خواهید ، می توانید با استفاده از یک خصیصه در Css3 به آن دست پیدا کنید...

toranj_1455

Member
درود بر شما
بله، اگر مستقیما می خواهید ، می توانید با استفاده از یک خصیصه در Css3 به آن دست پیدا کنید...

سلام
میشه این راهی را که گفتین توضیح بدید؟! در ضمن در سایت DeviantArt از یک شیوه خاصی برای این کار استفاده کرده هرچی تلاش کردم و سورس کد های سایت و CSS ها رو بررسی کردم نتونستم درش بیارم. میتونید روشتون را توضیح بدین؟! چون من یک وب سایت Table less دارم طراحی میکنم که به این روش نیاز دارم. ممنون

meysamz

Member
اگه از جدول می خواهید استفاده کنید بهترین راه اینکه که 4 لبه عکس که با هم متقارن و یک اندازه هستند را با فتوشاپ Slice کنید و سپس در یک جدول 3 در 3 قرار بدین.
ولی کلا با DIV جالبتره، NO More Table! :wink:

mousanajafi

New Member
بله با Css میشه این کار رو انجام داد ولی تو اینترنت اکسپلورر این قابلیت قابل مشاهده نیست

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم دوست عزیز
بله با Css میشه این کار رو انجام داد ولی تو اینترنت اکسپلورر این قابلیت قابل مشاهده نیست
از نسخه IE 8 به بعد این خصیصه CSS پشتیبانی می شه...

سلام دوست من میشه این کارو کرد
با CSS این کار امکان پذیره
اگه می خواید نمونه اون رو می تونید در سایت http://www.hamtabar.com/ ببینید
در ضمن این استایل رو میتونید از مرجع منتشر کنندش به اسم خود استایل که curvy هستش سرچ کرده و بگیرید
اگر مشکلی بود بگید تا بیشتر توضیح بدم

جدیدترین ارسال ها

بالا