گردآوری سایت های عکس و گالری عکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

salam_ali

Member
سرویس دهنده تخصصی فتوبلاگ

ProPicNet سایتی برای راه اندازی و مدیریت فتوبلاگ ویژه عکاسان است.ProPicNet به شما کمک می‌کند تا با سرعت و سهولت عکسهايي را که گرفته ايد ، در معرض قضاوت دیگران قرار دهید. شما با استفاده از امکانات این وب می توانید نگاه خود را از زندگي در دنیای مجازی به اشتراک بگذاريد.

امکانات این وب سایت به صورت رایگان برای استفاده خاص عکاسان فراهم می باشد.
نسخه اول سایت ProPicNet به صورت آزمایشی راه اندازی شده است. لذا برای بهبود امکانات ارائه شده و رفع نقایص منتظر نظرات شما کاربران می باشیم...

http://propicnet.com

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام ،

لطفا سایتی از عکس های سیاه و سفید معرفی کنید

مخصوصا اگر عنوان و موضوع عکس ها تنهایی (Alone) باشد

عالی خواهد شد.

با تشکر.

سلام
برای طراحی جلد نیاز به عکس های با کیفیت از شاعران قدیم ایرانی هستم . مثل بابا طاهر عریان ، سعدی و خیام
توی گوگل هر چی سرچ کردم چیزی گیرم نیومد .
اگر کسی داره به من بده . ممنونم

tasnim0

Member
ُسلام چه جور ميشه در سايت شاتر استوك ثبت نام كرد
مراحل رو اكه كسي مي دونه بگه

naderx

New Member
سلام

از زحمات دوستان خیلی ممنونم

اگه میشه لطفا سایت هایی هم که بشه عکس هایی با موضوع غذا یا بیشتر فست فود باشه رو اینجا قرار بدین

خسته نباشید

salam_ali

Member
وب سایت تخصصی عکس هفته

این پایگاه اینترنتی برای ارتقاء سطح سلیقه و برای رشد کاربران خود فضایی را ایجاد کرده تا عکس های گالری سایت از حد کیفی مناسبی برخوردار باشد.

شیوه ی فعالیت سایت به این گونه است که هر هفته موضوعی ارائه می شود و کاربران نسبت به موضوع هفته تصاویر خود را ارسال می کنند.

تمامی عکس های ارسالی بدون آن که نام صاحب اثر مشخص باشد به زیر نگاه کاربران ویژه می رود و این کاربران ویژه به هر عکسی امتیازی می دهند، میانگین این امتیازات عکس های مناسب گالری را از نامناسب آن جدا می کند.
سایت عکس هفته در نظر دارد تا به تصاویر منتخب هر هفته جوایزی به رسم یادبود اهداء کند از این رو در پایان هر هفته داور مورد نظر عکسی را به عنوان عکس منتخب هفته انتخاب کرده و نقدی برای آن می نویسد.

http://PhotoWeek.ir

hamedbeigzadeh

New Member
کمک

سلام دوستان عزیز اگر می شود سایتی را برای آموزش حرفه ایی عکاسی که فارسی هم باشد به من معرفی کنید
و در آن نور پردازی و آموزش کاربا لوازم عکاسی و غیره را آموزش بده با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا