گرافیست حرفه ای جهت پروژه تحت وب

siavashmusic

Active Member
سلام

من به یک گرافیست نیاز دارم چندتا کار تحت وب هست که میخوام روی ظاهر سایت زیاد مانور بدم

کار طراحی قالب و تمپلیت برای سایت هست + چندتا لوگوی تبلیغاتی در موارد مختلف + چندتا بنر تبلیغاتی حرفه ای و . . .

NAKOOT

Well-Known Member
الان که امتحانات هستش ...
شما برای چه وقت این کارها رو می خوای؟!
شاید بتونم باهاتون همکاری کنم ...

kambiz-g

Member
سلام
رويه منم مي توني حساب كني مايل بودي pm بده
موفق باشي

siavashmusic

Active Member
آقا این کار طراحیش چیه. منظور کار طراحی گرافیکی نیست. طراحی قالبش منظورمه

چرا دقیقا همین هست
میخوام روی گرافیک یک سایت - www.clicksor.ir -کار کنم بیشتر زیبای و اینترفیس این پروژه برام مهمه چون بخش برنامه نویسی شده در پشت پرده قرار داره و اصلا قابل رویت نیست ولی بخش فرونت خیلی بنظرم مهمه
الان من دارم از گرافیک ویرایش شده Clicksor.com استفاغده میکنم که خیلی بده اما برای نسخه آزمایشی پروژه از این دیزاین استفاده کردم
حالا میخوام یه طراحی بsیار حرفه ای انجام بدم
برای این سایت میخوام یک لوگوی حرفه ای طراحی بشه طوری که با نام و فعالیت سایت در رابطه باشه
بعد یه سری فایل های فلش آموزشی میخوام بدم درست کنند که روش های مختلف کاربری سیستم توش توضیح داده بشه

اقا در یک کلام میخوام دقیقا از نظر سیاست مدیریت و طراحی دقیقا مثل مشابه خارجی یا همون دات کام کار کنم ( www.clicksor.com) حالا این موارد رو گفتم نه اینکه کپی برداری کنم نه !! منظورم ماهین کار هست یعنی بیس پروژه میخوام روی این لاین حرکت کنه

دوستان اگه نظری چیزی دارند بگن تا انشالهه بتونم یکی از دوستان و یا حتی چندتا از عزیزانی که تمایل به همکاری دارند رو برای هر قسمتی از این پروژه تعیین کنم

در نهایت این پروژه برای خودم هست یعنی از برنامه نویسی سیستم تا ثبت دومین و موارد دیگه مال خودم هست به همین جهت مسلما حساسیت بیشتری رو این پروژه نهفته هست
کار خوب باشه حتما ساپورت خوبی از طراحان همکار میکنم

منتظر نظرات هستم

pendesign

Member
دوست من اگه خواستي من ميتونم در طراحي گرافيك كمكت كنم ، سادگي در عين زيبايي ! براي نمونه >> proclick.org
اگر چه سايت خودمون هست ولي خوب كاملا گرافيكي كار شده .

+ در زمينه فلش و گرافيك ديجيتال ميتوني روي من حساب كني .

آخرین ویرایش:

Fawkes

Member
شما ساخت تمش را هم خودتون انجام میدید و نیاز به یک طرح حرفه ای دارید و یا طراحی خود تم برای این سیستم منظورم فقط فایل گرافیکی؟

siavashmusic

Active Member
اما برای گرافیک منظورم بصورت کلی هست یعنی کسی که میخواد انجام بده کلیه موارد مرتبط طراحی جزو قراردادش خواهد بود

pendesign

Member
فكر ميكنم بتونم با شما همكاري كنم . در صورت نياز در خدمتون هستم .

جدیدترین ارسال ها

بالا