افزونه 1 گرافیستای عزیز کمک فوری

elysium

New Member
سلام... نظرتون راجب این طرح چیه؟ کجاهاش مشکل داره؟ کجاهاش خوبه؟ کلیت طرح چطوره؟ هممممممممممممم :paint:
فقط خواااااااااااااااهش میکنم نزنید تو ذوقم :cry:
elysium_04005611.jpg

masiha_186

Member
سلام . به نظر من تو فونت ها تجدید نظر بفرمایید بهتر میشه (در قسمت تلفن ، آدرس و توضیحات)
الباقی زیباست . باور کن .

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
بنظرم عالیه
اما
الان نوری که گذاشتی یکم نامفهومه که از کجا منتشر شده از دست بوده از هواپیما بوده از متن بوده
اینجور که شما نور رو اجرا کردین اینو میفهمیم که همه چیز بهم گره خورده در این شرکت یا هر موسسه ی دیگری و حتی ممکنه بازخورد بدی داشته باشی(همه ی این قضیا بخاطر اینه که نور رو دور مچ دست پیچوندی اگه اون نور رو برداری درست میشه)
یه چیز دیگه که هست اینه که دور دست یه چیزی مثل نخ کشیده شده نمیدونم حالا از دستی همچین کاری کردی یا نه (چیزی رو که به من القا نکرد)
در ضمن بهتره فونت نشانی و تلفن و فکس رو تغییر بدی
ای شیطون برا سایت ویرایش بهرامی طراحی کردی؟!:wink:
موفق باشیـ:rose:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
آره این بهتر شد!
اما هنوز اون ایرادات رو داره
با استایل و افکت آدرس سایت خیلی حال کردم
موفق باشیـ:rose:

elysium

New Member
بنظرم عالیه
اما
الان نوری که گذاشتی یکم نامفهومه که از کجا منتشر شده از دست بوده از هواپیما بوده از متن بوده
اینجور که شما نور رو اجرا کردین اینو میفهمیم که همه چیز بهم گره خورده در این شرکت یا هر موسسه ی دیگری و حتی ممکنه بازخورد بدی داشته باشی(همه ی این قضیا بخاطر اینه که نور رو دور مچ دست پیچوندی اگه اون نور رو برداری درست میشه)
یه چیز دیگه که هست اینه که دور دست یه چیزی مثل نخ کشیده شده نمیدونم حالا از دستی همچین کاری کردی یا نه (چیزی رو که به من القا نکرد)
در ضمن بهتره فونت نشانی و تلفن و فکس رو تغییر بدی
ای شیطون برا سایت http://zoraq.com طراحی کردی؟!
موفق باشیـ
خیلی ممنون از نظرات فوق حرفه ایت... :rose:
آره عزیزم. واسه همونجاست. بابا کی اینهمه رو طرح فکر میکنه؟ یعنی همه مشتریها اینجوری دقیق و مفهومی فکر میکنن؟ بخدا ترسوندیم. :cry:
حالا چرا اینقد بهش گیر دادی؟؟؟؟؟ هااااااا؟؟؟؟ :snap:
ناامیدم کردی.

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
هدفم این نبود که ناامید بشی
آره مشتری به بعضی چیزا توجه نمیکنه
اما هدف اینه که شما پیشرفت کنی :oops:
به خدا گیر نیست
ممکنه مشتری این شرکت به این چیزا دقت نکنه اما خوده شرکت دقت میکنه
الکی که نیست 1ملیون میخواد بده (کم نیست برا یه طرح گرافیکی)
موفق باشیــ:rose:

elysium

New Member
هدفم این نبود که ناامید بشی
آره مشتری به بعضی چیزا توجه نمیکنه
اما هدف اینه که شما پیشرفت کنی
به خدا گیر نیست
ممکنه مشتری این شرکت به این چیزا دقت نکنه اما خوده شرکت دقت میکنه
الکی که نیست 1ملیون میخواد بده (کم نیست برا یه طرح گرافیکی)
موفق باشیــ
خیلی گلی:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزیز لطفا قوانین رو مطالعه کنید و از عنوان مناسب برای تاپیکتون استفاده کنید ممنون میشم رعایت کنید

جناب mamad.noise عزیز استفاده از لینک سایت فارسی در انجمن خلاف قوانین هست هیچ کاربری حق ارسال پست با مضمون لینک سایت فارسی رو نداره
چون قبلا به شما هشدار خواندن قوانین داده شده بود مجبورم طبق قوانین با شما برخورد کنم
امیدوام که با رعایت قوانین به نظم انجمن کمک کنید

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
ای شیطون. برا مسابقه زدی؟ 1.5 میلیون به خاطر این طرحا نمیدن. بیشتر کار کن. ایده خیلی مهمه.
جدا از مسابقه، دومی بهتره به نظرم.
یا علی

rohnaz

Well-Known Member
بنظرم:
ایده کار زیباست
کمی شلوغه.( کادر مستتیل نیازی نبود . تنها هواپیما و دست یکم هم براش ابر . رنگ زرد هم روی آبی جالب نیست. ترتیب نوشته ها بهتره که عادی چیده بشه ، زیر هم و منظم/طوری که چشم در نگاه اول ترتیب چهارضلعی رو توی نوشته ها مجسم کنه)
بنظرم 2باره اجرا بشه بهتره :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا