گرافيك 2 بعدي

ss_saheb

New Member
با سلام
خواهشمندم كسي كه پاسخ اين سوال مرا مي داند زحمت بكشه و زود جواب بده
من نقاشي 2 بعدي براي انيميشن 2 بعدي مي كشم :paint:مي خواستم بپرسم اولا با چه نرم افزاري نقاشي 2 بعدي بهتر مي توان كشيد دوما براي اينكه نقاشي 2 بعدي من بعد داشته باشد حالت فلت نداشته باشد بايد چه كاري انجام دهد لطفا سريع بگوييد . ممنون

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
انتقال میدم به بخش فتوشاپ
دوستان بیشتری میتونن کمک کنن

انتقال
مهو

Erfan

Active Member
در جواب شما ss_saheb

کلاً نقاشی های دیجیتالی یا دیجیتال پنتینگ همه با نرم افزار فتوشاپ بسته به سلیقه شما میتونید ورژن رو انتخاب کنید.
در قدم دوم استفاده از تيبلت مورد کاربرد شما که میتونه بسته به سلیقه شما بازم متغیر هست.
رنگ آمیزی هم در فتوشاپ هست که بازم برمیگرده به اینکه چقدر توی این نرم افزار مهارت دارید و با ابزارها تا چه حدی آشنایی دارید.

:rose:

hosienmax100

3D Artist
خب تقریبا نرم افزار های painter همگی دارای ابزار قدرتمندی هستند ...انتخابی در کار نیست با هر کدوم راحت تر هستید می تونید paint کنید چون چیزی که مهمه همون خطوط ذهنی شماست ..دیگه ابزار هر چیزی میتونن باشند /..

برای انیمه های دوبعدی فکر کنم از toon boom استفاده میشه ینی بخاطر همون انیمت فریم ها ..

در مورد فلت بودن هم ..چیزی که مشخصه اینه شما فقط x؛y رو دارید دیگه بسته به قدرت و ایده و تکنیک های شخصی / نرم افزاری داره که شما دارید ..در واقع منظورت داشتن عمق بود / باید یه نقاش خوب باشید ...

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا