گذاشتن لوگو در 3d max

hadirazavi

New Member
با سلام.
من یه آرمی رو طراحی کردم چطور باید تو 3دی مکس آورد و 3 بعدیش کرد.
ویا یه نوشته ای با فونت کلک .

ممکنه؟!!!

DIMO

Active Member
من یه آرمی رو طراحی کردم چطور باید تو 3دی مکس آورد و 3 بعدیش کرد.

دوست عزیز اول از همه ورود شما رو به سایت خوش آمد میگم،در ثانی اگر اطلاعات بیشتری راجع به برنامه ای که آرمتون رو باهاش طراحی کردین بدین دوستان کمک های بیشتری میتونن به شما بکنن.

شاد و پیروز باشید.

hadirazavi

New Member
ببیمن مثلا من یه نوشته یا آرمی رو دارم که با فتوشاپ طراحی کردم .آیا فتو شاپ پسوندی داره که تو 3دی مکس باز بشه
ممنونم

Sawper

Active Member
سلام
منم به شما خوش آمد ميگم.(به ما كه هيچكي خوش آمد نگفت:sad:. قابل توجه مديران)
يه شيوه ديگه براي وارد كردن آرم با Corel هست كه نسبت به Photoshop سه تا مزيت داره.
اول اينكه دقت بيشتري داره يعني تعداد vertexها بيشتر ميشه ولي ديگه تيزي نداره(علي رغم تغيير تلورانس) و به خاطر اينه كه از فرمت Autocad به جاي Adobe Illustrator استفاده ميشه.كه ميدونيم AC مخصوص طراحي دقيق دو بعدي هست.
دوم اينكه اعمال تغيير در لوگو خيلي راحت و دقيق تره چون corel وكتوري كار ميكنه و محدوديت زوم نداري.
سوم اينكه بسته به نگارش 3d و هم corel نداره!!! اما از تو فتوشاپ AI چند تا نگارش از 1.0 تا ... داره و تو 3d چند نوع Import ازAI (من كه موفق نشدم هر كاري كردم البته با PS me )
ولي براي Import , Export تو اون دو تا فقط كافيه كه تنظيمات پيش فرض را ok كني.
---
تو كارل لوگو را وارد كن ميشه از يه فايل bmp يا فتوشاپ import كني بعد دو تا راه داري يكي اينكه روش راست كليك كني و از امكانات bitmap استفاده كني و از چندين حالت پيش فرض و هر كدوم با يه سري تلورانسهاي قابل تغيير شكلت رو آماده كني البته تيكه remove image را هم بايد فعال كني و بعد به dwg exportكني.يا اينكه از contour استفاده كني.
----
يه كاري از Sepinaz تو Top gallery بود كه من سعي كردم با استفاده از امكانات 3d درستش كنم .با همين شيوه.
بك گراوند هم تركيبي از graident هاي خود 3d هست.
----
share your knowledge

پیوست ها

• yaali.jpg
    yaali.jpg
    201.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15
آخرین ویرایش:

rasoolmaleki

New Member
با سلام
مي خواستم اگه ميشه پست قبلي رو كمي بيشتر توضيح بديد
اين قسمتشو:
"از امكانات bitmap استفاده كني و از چندين حالت پيش فرض و هر كدوم با يه سري تلورانسهاي قابل تغيير شكلت رو آماده كني البته تيكه remove image را هم بايد فعال كني و بعد به dwg exportكني.يا اينكه از contour استفاده كني."
من هر چي گشتم تو نت خودآموزي پيدا نكردم
ممنون
درسته كه:
اين پيغام 1019 روز پيش ايجاد شده است و جزو تاپيكهاي قديمي محسوب ميشود.
ممكن است افرادي كه در اين تاپيك شركت كرده اند ديگر به اين تاپيك مراجعه نكنند و يا به پاسخ سوال خود رسيده باشند.
:)

جدیدترین ارسال ها

بالا