گذاشتن لوگو تو fusion

justin

Member
فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو به همه تبریک میگم...

چه جوری میشه تو فیوژن یه بلوک لوگو گذاشت... منظورم اینه که ه قسمتی درست کنیم توش که بشه لوگوی بقیه رو توش گذاشت و لوگوها توش حرکت کنن... نمونش تو همین مجبد آنلاین

باید بری به بخش مدیریت بلوک ها . حالا اگه انتهای صفحه یه نگاه بکنی می بینی نوشته : ساخت بلوک جدید .
حالا برو داخل اون بخش . بعدش یه صفحه میاد که می بایست کد بلوک مورد نظرت رو بین 2 تا تگ اصلی قرار بدی . به این صورت شما می تونی هرچی خواستی بلوک با هر سلیقه ای توی فوژیون راه اندازی کنی ... اگه سوال خاصی داشتی می تونم کمک کنم ...

سلام
من برای سایتم از این برنامه استفاده کرده ام
یه سر به سایت من بزن ببین اگه منظورت همون بلوک تبلغات است که تو سایت من است پیغام بذار تا من برات بفرستم قالب هم خواستی خودم هستم
http://www.bavi.ir

آخرین ویرایش:

mehraNz

New Member
سلام دوستان من می خوام بدونم چجوری میتونم محتویات صفحه اصلی رو کنترل کنم
همچنین از کجا میشه نوشته های داخل welcom message رو عوض کرد
با تشکر

mvardin

Member
سلام ... راجع به تعویض محتویات بخش welcome message برید به بخش system admin > main setting بعد یه جا هست به نام Site introduction:
Leave empty if not required
که اگه اینجا هر چی بنویسید در بخش welcome میاد ... میتونید کد های html بنویسید ...

mehraNz

New Member
سلام ... راجع به تعویض محتویات بخش welcome message برید به بخش system admin > main setting بعد یه جا هست به نام Site introduction:
Leave empty if not required
که اگه اینجا هر چی بنویسید در بخش welcome میاد ... میتونید کد های html بنویسید ...

اینو خودم بعدا فهمیدم ولی هنوز نمی تونم logo بذارم همچنین نمیتونم welcom message رو از صفحه اصلی بردارم خواهشا کمک کن دوست عزیز حدود دو هفتست توش موندم:sad:

mvardin

Member
در مورد حذف welcome message ... این یه infusion هست ... فک کنم با حذف اون از پوشه ی infusion اینم حذف بشه ... ولی به نظر من باشه بهتره ... چون همیشه یه پست ثابت تو سایت باشه خوبه ... در مورد لوگو هم ... اگه منظورتون اون لوگوی بالای سایت هست ... اونم میشه برید تو site admin > main setting >site banner رو عوض کنید .... اگه هم منظورتون از این لوگوی های تبلیغاتیه ... میتونید یه panel بسازید و در قسمت add new panel و در قسمت content محتویات لوگو رو بذارید ... ولی باید توجه داشته باشید که به جای " از ' باید استفاده کنید ...
حالا نمی دونم کارتون راه میفته یا نه ... ولی بازم اگه منظورتون رو درست تر بگید ... شاید تونستم کمکتون کنم ....

در ضمن ... من یه سایت جدید درست کردم و احتیاج به یکی دارم که بتونه کمکم کنه ... یعنی اینکه بتونیم با هم سایت رو بچرخونیم ... اگه کسی رو سراغ دارید به من معرفی کنید ....
ـدرس سایت اینه
FriDanlod.Com

ممنون میشم اگه کمکم کنید ... موفق باشید

mehraNz

New Member
در مورد حذف welcome message ... این یه infusion هست ... فک کنم با حذف اون از پوشه ی infusion اینم حذف بشه ... ولی به نظر من باشه بهتره ... چون همیشه یه پست ثابت تو سایت باشه خوبه ... در مورد لوگو هم ... اگه منظورتون اون لوگوی بالای سایت هست ... اونم میشه برید تو site admin > main setting >site banner رو عوض کنید .... اگه هم منظورتون از این لوگوی های تبلیغاتیه ... میتونید یه panel بسازید و در قسمت add new panel و در قسمت content محتویات لوگو رو بذارید ... ولی باید توجه داشته باشید که به جای " از ' باید استفاده کنید ...
حالا نمی دونم کارتون راه میفته یا نه ... ولی بازم اگه منظورتون رو درست تر بگید ... شاید تونستم کمکتون کنم ....

در ضمن ... من یه سایت جدید درست کردم و احتیاج به یکی دارم که بتونه کمکم کنه ... یعنی اینکه بتونیم با هم سایت رو بچرخونیم ... اگه کسی رو سراغ دارید به من معرفی کنید ....
ـدرس سایت اینه
FriDanlod.Com

ممنون میشم اگه کمکم کنید ... موفق باشید
میرم امتحان کنم ببینم چی میشه راستی مد برای اینکار سراغ نداری؟ در مورد welcom message هم می خوام که فقط از صفحه اول حذف بشه ولی سمت چپ باقی بمونه
در مورد همکاری هم من حاضرم همکاری کنم اگه خواستی میام عضو میشم یه پست مدیریتی بهم بده مطلب جالبی دیدم تو سایتت قرار میدم (فیلترشکن با من)
اگه دوست داری میل بزن [email protected]

آخرین ویرایش:
بابا اینکه کاری نداره . برو مدیریت . بعدش تنظیمات مدیریت . وارد بخش تنظیمات سایت بشو و بعدش اونو عوض کن . همین

mmo1983

New Member
با سلام
1- برای تغییر متن welcome message باید وارد قسمت كنترل پنل مديريت سايت - تنظيمات سايت - تنظيمات اصلي سايت شده و متن توضيحات اضافي مربوط به سايت را ویرایش کنید.
2- برای عدم نمایش بلوک ها باید وارد قسمت كنترل پنل مديريت سايت - تنظيمات سايت - بلوک ها شده و بلوک مورد نظر را غیر فغال کنید
3- برای نمایش لوگوی دیگر سایت ها (تبلیغات) از مود تبلیغات استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود قالب و ماژول های فیوژن به سایت زیر مراجعه کنید.
سایت پشتیبانی سیستم مدیریت محتوای فیوژن Php-fusion.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا