گذاشتن قالب برای سایت

با سلام
می خواستم ببینم وقتی من صفحات سایتم رو طراحی کردم چه طوری می شه آن ها رو گذاشت رو قالب؟
:-?:paint:

آهای
کسی نیست به من جواب بده؟
:mad::-?
سلام من خودمم مشکل برای قراردان قالب در سایت دارم یعنی می تونم و عمل هم می کنه ولی کارباهاش سخته!
ولی بلدم که بهت بگم چطوری اونو در سایت قراربدی:
اول باید کد قالبی را که دانلود کردی یا داری را در سورس یا منبع سایتت قراربدی یعنی در همون قسمتی که کدهای html سایتت قرارداره. اگر خواستی کلآ قالب سایتت عوض بشه بایستی تمام کدهای html سورس سایتت را پاک کنی و آنرا جایگزین کنی. ولی بعضی نرم افزارهای طراحی سایت هستن که امکان چنین کاری را برایتان نمی دهد یعنی نمی گذارد که کدهای مهم را پاک کنی و آنرا جایگزین کنی.
ولی راه بهتری برای عوض کردن قالب سایت هست که همون وردپرس یا PHP است. ولی کارباهاش مشکله و منم دنبلشم
و همین که راهشو پیداکردم برات پاسخشو میذارم.حال شما همینو که نوشتم انجام بده.
لطفا نام نرم افزاری را که با آن سایتت را طراحی کردی را بفرما تا بیشتر برات توضیح بدم.

این یه لینک قالب زیباست که بعد از دانلود txt را باز کنید و کدهای HTML را طبق روشاتی که توضیح داده شد در سورس سایتتان قراردهید.

http://dlkashkul.persiangig.com/theme/blog/blogfa/1/psportal/psportalmihantmp.zip

آخرین ویرایش:
سلام
با تشکر از راهنمایی شما:rose:
من سایتم رو با front page طراحی می کنم.
البته الان یک سایت ساز گرفتم.
می دونید چطوری با ید قالب های جدید روی سایت ساز ریخت؟

سلام
با تشکر از راهنمایی شما:rose:
من سایتم رو با front page طراحی می کنم.
البته الان یک سایت ساز گرفتم.
می دونید چطوری با ید قالب های جدید روی سایت ساز ریخت؟
سلام

من الان طريقه قرار دادن قالب در سايت با نرم افزار WebPlas را براتون آماده ي دانلود کردم.

دانلود

حجم 354 کیلوبایت

smsajjadi

New Member
Mamnon

:rose:
سلام من خودمم مشکل برای قراردان قالب در سایت دارم یعنی می تونم و عمل هم می کنه ولی کارباهاش سخته!
ولی بلدم که بهت بگم چطوری اونو در سایت قراربدی:
اول باید کد قالبی را که دانلود کردی یا داری را در سورس یا منبع سایتت قراربدی یعنی در همون قسمتی که کدهای html سایتت قرارداره. اگر خواستی کلآ قالب سایتت عوض بشه بایستی تمام کدهای html سورس سایتت را پاک کنی و آنرا جایگزین کنی. ولی بعضی نرم افزارهای طراحی سایت هستن که امکان چنین کاری را برایتان نمی دهد یعنی نمی گذارد که کدهای مهم را پاک کنی و آنرا جایگزین کنی.
ولی راه بهتری برای عوض کردن قالب سایت هست که همون وردپرس یا PHP است. ولی کارباهاش مشکله و منم دنبلشم
و همین که راهشو پیداکردم برات پاسخشو میذارم.حال شما همینو که نوشتم انجام بده.
لطفا نام نرم افزاری را که با آن سایتت را طراحی کردی را بفرما تا بیشتر برات توضیح بدم.

این یه لینک قالب زیباست که بعد از دانلود txt را باز کنید و کدهای HTML را طبق روشاتی که توضیح داده شد در سورس سایتتان قراردهید.

http://dlkashkul.persiangig.com/theme/blog/blogfa/1/psportal/psportalmihantmp.zip

واقعا ممنون از راهنمایی تون:rose:

سلام smsajjadi!

شما که وبلاگ دارید بهتراست این کد زیبا از قالب سایت پرشین پورتال رو در بخش ویرایش کد در مدیریت وبلاگتون بذارید:

-اول وارد مدیریت وبلاگتون شوید با وارد کردن رمزعبور و پاسورد.

-دوم بعد از وارد شدن به میزکار یا همان مدیریت وبلاگ وارد بخش ویرایش کد شوید

-سوم تمام کدهارا بردارید و کدهایی که قراراست الان دانلود کنید رو جای آن Paste کنید.(زیرا برداشتن تمام کدها و قراردادن کدهای جدید جای آنها ضروری است.چون اگر کدهای قبلی را پاک نکنید باعث می شود که یا بلاگفا قبول نکند یا باعث خرابی قالب وبتان شود.)

دانلود کد پرشین پورتال

دانلود کد پی سی سنتر
:lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا