Fa 'گذاشتن سرچ یا جستجو در مالتی مدیا

aminjn

New Member
سلام
دوستان عزیز من در حال تکمیل یک پروژه هستم میخوام تو یه قسمتی جستجو بزارم میخواستم ببینم امکانش هست اگر هست راهنمایی بفرمائید واقعا گیرم ممنون

• Like
Reactions: pcj

ehsan58

Member
سلام دوست عزيز اگه يه 5 دقيقه جستجو كني پيدا ميكني لطفا انجمن رو بر هم نريزيد اين سوال تا هالا 20 بار پرسيده شده و جوابش هم اگه سرچ كني پيدا ميكني

سلام دوست عزيز اگه يه 5 دقيقه جستجو كني پيدا ميكني لطفا انجمن رو بر هم نريزيد اين سوال تا هالا 20 بار پرسيده شده و جوابش هم اگه سرچ كني پيدا ميكني

خوب دوست عزیز دعوا نداره
بهتر نبود اگه جواب انقده زیاد لینکش میزاشتی

نمیدونم بعضی دوستان بی خودی عصبانی میشن:green::rose:

با عرض معذرت از دوستان عزيز من باز هم بعد از دانلود با فايل زي مشكل دارم .اگر ممكن است فايل را جايي ديگر آپلود نماييد . با تشكر

nazanin ap

New Member
سلام
دانلود نمیشه، میشه برام میل بزنید ؟
بشدت نیاز دارم

[ویرایش - nevercom] لطفاً فارسی بنویسید. آدرس ایمیل حذف شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام به همه دوستان
و تشکر از دوستمون که گزینه سرچ رو گذاشتن
من سوالی داشتم در این زمینه صفحه رو وقتی اجرا می کنیم لیستی از مجموعه نرم افزار ها با ز میشه و در تکس باکس می تونیم اونها رو سرچ کینم
حالا منم میخام اسامی که دلخواه خودمه رو وارد کنم وبا کلیک روی هر کدام از اونها مثلا سه تای اولی به صفحه های مورد نظرم بره و یامثلا با سه تا دومی نرم افزارهام نصب بشه

سلام
وقتی برنامه رو اجراش میکنم و فارسی توش تایپ میکنم کلمات مبهم و در هم بر هم می نویسه که هیچ هیچ کدومش هم فارسی نیست انگار یونانیه
چی کار کینم تا فارسی رو هم پشتیبانی کنه
صفحه مشکلش همینه که گفتم
صفحه دوم هم نه تنها فارسی رو پشتیبانی نمیکنه بلکه سرچ هم نمیکنه وقتی توش تایپ میکنیم

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام به همه دوستان
و تشکر از دوستمون که گزینه سرچ رو گذاشتن
من سوالی داشتم در این زمینه صفحه رو وقتی اجرا می کنیم لیستی از مجموعه نرم افزار ها با ز میشه و در تکس باکس می تونیم اونها رو سرچ کینم
حالا منم میخام اسامی که دلخواه خودمه رو وارد کنم وبا کلیک روی هر کدام از اونها مثلا سه تای اولی به صفحه های مورد نظرم بره و یامثلا با سه تا دومی نرم افزارهام نصب بشه

دوست عزيز
تو اين مثال مقاديري كه بر اساس اون جستجو انجام ميشه تو يك متغير آرايه‌اي ذخيره شده. شما ميتونيد اين مقادير رو تو اسكريپت start تغيير بدين و مقادير موردنظر خودتون رو وارد كنيد.
همينطور براي انجام عملياتي كه موردنظرتون هست مثل رفتن به صفحه ديگه يا نصب نرم افزار و ... لازمه مقداري كه تو ليست باكس بر ميگرده رو با فرمان كليك يك شرط چك كنيد و در صورتي كه با شرط شما برابر بود دستورتون رو ارسال كنيد.

وقتی برنامه رو اجراش میکنم و فارسی توش تایپ میکنم کلمات مبهم و در هم بر هم می نویسه که هیچ هیچ کدومش هم فارسی نیست انگار یونانیه
چی کار کینم تا فارسی رو هم پشتیبانی کنه
اسكريپت فونت شي EditBox رو از Western به Arabic تغيير بدين

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا