گالری عکس رایگان ( عکسهای کاربردی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوستان تو رو خدا دقت کنید!!! اینجا منظور معرفی سایتایی که عکسهای با کیفیت خیلی بالا رو ارائه میدن!

عکس با سایز 1200*1600 با رزلوشن 72 که فقط به درد Wallpaper ویندوز میخوره! این سایتهایی که من گفتم مثلا عکس با سایز 3000*3000 اونم تازه با رزلوشن مثلا 300 میدن که کاملا مناسب برای طراحیهای خیلی بزرگه.

hamid ir

Well-Known Member
دوستان تو رو خدا دقت کنید!!! اینجا منظور معرفی سایتایی که عکسهای با کیفیت خیلی بالا رو ارائه میدن!

عکس با سایز 1200*1600 با رزلوشن 72 که فقط به درد Wallpaper ویندوز میخوره! این سایتهایی که من گفتم مثلا عکس با سایز 3000*3000 اونم تازه با رزلوشن مثلا 300 میدن که کاملا مناسب برای طراحیهای خیلی بزرگه.
عکسهایی با درون مایه ی اسلامی هم داره توشون؟
upset.gif

album

Member
deviantart.com قسمت stock ! در Resource و صد البته sxc.hu ! ( فکر کنم مجاریم باشه ) ( البته دی آ درسته بزرگم زیاد داره ولی بیشتر همون حالت وب رو داره نه برای چاپ و اینا همون در حده 2000 )

omidsas

Member
این سایتی که شما معرفی کردی یه کمی با موضوع اصلی این تاپیک فاصله داره فقط یه کمی اما سایته خوبیه

1Gharibe

Member
برای مجید انلاینی ها
هر کی بالای 200 پست داره میتونم براش اکانت های 1 ساله از سایت های فروش عکس با 70% قیمت خود سایت بگیرم !
(پیغام خصوصی بدین)

kambiz.elf

Member
سلام
غريبه جان كارت درسته . خوش بحال 200 تايها . من بايد حالا حالا مننظر باشم . همش 100 تا

tamizi

Member
اینجا تاپیک خوبیه و فقط مربوط میشه به معرفی سایتهای عکس با کیفیت بالا
لطفا برای درخواست های دیگر فقط و فقط و فقط از پیغام خصوصی استفاده کنید و بحث تاپیک رو منحرف نکنید
موفق باشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب به نظر میاد عمر این تاپیک هم تموم شده!! بحثها خیلی منحرف شده.

قفل - سارا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا