[MT] کی واسه من(در ازای پول) mt نصب می کنه؟

saeeed21

Member
من دنبال یک نفر هستم که واسم mt با امکانات زیر نصب کنه:
فارسی
قسمت ارسال مطلب و ارسال نظر هر دو شکلکهای یاهو فعال باشه
قالب اختصاصی
هر کس می تونه قیمت رو به من میل بزنه
[email protected]
نمی دونم فرستادن اینجور مطالب قانونی هست یا نه!
اگر نسیت امیدوارم مدیر انجمن منو ببخشه

J4vad

Member
morsoltany آقا اگر ميشه يك قالب اختصاصي هم براي من مجاني درست كنيد اگر ميشه شماره تماس هم بذاريد !

يا حق .

ام تی نصب کردن که کاری نداره دوسته من بهتره خودت نصب کنی تا یاد بگیری
اگه دوست داشتی خودت یاد بگیری برو به این انجمن http://www.movabletype.ir
تو این انجمن کسایی هستن که به راحتی تمامه مشکلاتت رو در زمینه mt رفع می کنن

ehsan310

Member
دوست عزیز من خودم حاضرم مجانی برات نصب کنم

هم اینکه حاضرم به شما راهنمایی کنم در مراحل نصب اینم بگم نسخه 3.33 ام تی نسبت به نسخه های قبلی از همه آسون تر نصب میشه با چند کلیک

morsoltany

Active Member
morsoltany آقا اگر ميشه يك قالب اختصاصي هم براي من مجاني درست كنيد اگر ميشه شماره تماس هم بذاريد !

يا حق .

متاسفانه وقت طراحی قالب نیست ولی در سایت movabletype.ir در انجمن به شاهد بگید انجام می ده
برای نصب خواستید در خدمتم

morsoltany

Active Member
با سلام

پس لطف كنيد و قول و وعده دورغ و چندين ساله نديد و بقه رو بد نام نكنيد !

يا حق .

من به شما قول دروغ دادم ؟
نمی دونم با شما صحبتی کردم یا نه
ولی می دونم تو هفته نزدیک 50 پرتال ( وی بی - ام تی - e107 - نیوک - phpbb - مامبو - میترا ) نصب می کنم
اگر یک موقع من به شما بدقولی کردم و اگر یادم رفته عذر خواهی می کنم و ازتون می خوام که من رو ببخشید چون بعضی اوقات ادم واقعا سرش شلوغ می شه مثلا این هفته ما برای config کردن سرور بودیم که کل وقتمون رفت و کار های دیگه
باز من از شما عذر خواهی می کنم و اگر دوست داشتید من تا امشب سرم خلوت خلوت هست
مخلص شما هم هستم و براتون نصب می کنم

NAVIDAHWAZ

Member
پولی نصب نمی کنم مجانی بخوای آره

چرا دروغ !!!@@@@ ____ ؟؟؟

برات متاسفم
از اين حقه ها كسي نون نخورده.

اگه مي خواي از اين كارها بكني توي انجمن اين كار رو نكن چون اول و آخر دستت رو مي شه.

اگه كسي هست كه رايگان نصب مي كنه اعلام كنه.
با تشكر

J4vad

Member
من به شما قول دروغ دادم ؟
نمی دونم با شما صحبتی کردم یا نه
ولی می دونم تو هفته نزدیک 50 پرتال ( وی بی - ام تی - e107 - نیوک - phpbb - مامبو - میترا ) نصب می کنم
اگر یک موقع من به شما بدقولی کردم و اگر یادم رفته عذر خواهی می کنم و ازتون می خوام که من رو ببخشید چون بعضی اوقات ادم واقعا سرش شلوغ می شه مثلا این هفته ما برای config کردن سرور بودیم که کل وقتمون رفت و کار های دیگه
باز من از شما عذر خواهی می کنم و اگر دوست داشتید من تا امشب سرم خلوت خلوت هست
مخلص شما هم هستم و براتون نصب می کنم

با سلام دوست گرامي !!!

من نيازي به نصب ندارم ! براي اينكه دوستان تاپيك رو باز مي كنند و سر كار ميرن گفتم !!!!!

من خواهش مي كنم حداقل تاپيك رو از مسير خودش خارج نكنيد و اجازه بديد تا دوستان در اين تاپيك به نتيجه ي كلي برسن !!

البته هر كسي بيكار نيست كه سيستم مديريت براي شما نصب كنه دوستان اما ممكنه كسي بياد و لطف كنه چند وقت وقت خودش رو در اختيار دوستان بزاره !!! البته براي تبليغات هم بعضي ها اين كار رو مي كنند ى!!!

در هر حال هر كدام از دوستان كه واقعا مي تونه قول بده كه تاپيك نتيجه بده

ممنون

يا حق .:wink:

J4vad

Member
دوست عزيز اين يك سيستم Open Source است كسي كه اين رو نوشته پول نمي گيره اون وقت شما مي گيد !!!

50 هزار تومان !!!!!!:eek: :eek:

تازه كساني كه اين همه زحمت براي فارسي سازي مي كشند !!! پول نمي گيرند اون وقت شما !!! واقعا كه

دوستان من خودم براي دوستان تا حد 5 نفر مي تونم نصب كنم به صورت كاملا رايگان هر سيستمي كه خواستيد

مشكلي نداره فقط سيستم از 10 Mb بالا تر نباشه براي درخواست پيغام خصوصي بزنيد دوستان فقط 5 نفر وقتي كامل شد اينجا دوباره پست مي دم كه كسي هم الكي معطل نشه و دوباره پيغام خصوصي بده

يا حق .

morsoltany

Active Member
چرا دروغ !!!@@@@ ____ ؟؟؟

برات متاسفم
از اين حقه ها كسي نون نخورده.

اگه مي خواي از اين كارها بكني توي انجمن اين كار رو نكن چون اول و آخر دستت رو مي شه.

اگه كسي هست كه رايگان نصب مي كنه اعلام كنه.
با تشكر

من قبلا برام نصب کردن اینها کاری نداشت و برای خیلی ها مجانی نصب کردم می تونم بگم همشون بیان اینجا پست بدن شما متوجه بشی ولی دیدم یک سری از مردم ایران لیاقت ندارن و جواب خوبی را با بدی می دن یک نمونه اون قبل از عید بود که من برای یک نفر سیستم میترا را نصب کردم و همه کارها را انجام دادم و وقتی اون شخص می خواست پول هاست را بده شروع کرد به تهمت زدن و ... که می تونم برای این حرف هم مدرک بیارم
کلا دیدم ارزش نداره برای یک سری ادم کار مفتی انجام داد

این هم پیغام خصوصی شما به بنده :
NAVIDAHWAZ گفت:
سلام
حال شما خوبه
من زماني كه ديدم شما كار نصب سيستم هاي مديريت محتوي را براي كمك به بچه ها انجام مي ديد خيلي خوشحال شدم و اگر ما رو قابل مي دونيد يك سيستم ام تي آخرين ورژن با تمام مد ها براي من نصب كنيد.

دستتون درد نكنه
من مي خوام يك خبر گذاري راه اندازي كنم
اگه مي شه يك قالب قشنگ و حرفه اي و ساده كه داريد براي من بگذاريد
سايت webna.ir رو هم ببينيد. اگه يك چيز توي اين مايه ها باشه خيلي عالي مي شه.
دستت درد نكنه. با تشكر
جبران مي كنيم.

نويد

من تنها چیزی که گفتم این بود که من فقط نصب mt را بلدم با نصب فارسی ساز برای طراحی قالب و ... شماره تماس دوستان را می دهم که براتون انجام بدن و من هزینه کمی برای نصب سیستم می گیرم . بعد از ان به شما پیشنهاد میترا را دادم و گفتم براتون سیستم اجاکس را نصب می کنم و هزینه .... برای اون می گیرم ( چون هیچ جایی اجاکس را مجانی نصب نمی کنه ) و گفتم اگر سیستم معمولی را بخواهید مبلغ کمی برای قالب و مد های اضافه می گیرم

شما برید درست حرف زدن را یاد بگیرید بعد بیایید
من دروغی نگفتم به تاریخ این تاپیک نگاه کنید برای 3 ماه پیش است نه برای 2 روز پیش

آخرین ویرایش:
من قبلا برام نصب کردن اینها کاری نداشت و برای خیلی ها مجانی نصب کردم می تونم بگم همشون بیان اینجا پست بدن شما متوجه بشی ولی دیدم یک سری از مردم ایران لیاقت ندارن و جواب خوبی را با بدی می دن یک نمونه اون قبل از عید بود که من برای یک نفر سیستم میترا را نصب کردم و همه کارها را انجام دادم و وقتی اون شخص می خواست پول هاست را بده شروع کرد به تهمت زدن و ... که می تونم برای این حرف هم مدرک بیارم
کلا دیدم ارزش نداره برای یک سری ادم کار مفتی انجام داد

این هم پیغام خصوصی شما به بنده :

من تنها چیزی که گفتم این بود که من فقط نصب mt را بلدم با نصب فارسی ساز برای طراحی قالب و ... شماره تماس دوستان را می دهم که براتون انجام بدن و من هزینه کمی برای نصب سیستم می گیرم . بعد از ان به شما پیشنهاد میترا را دادم و گفتم براتون سیستم اجاکس را نصب می کنم و هزینه .... برای اون می گیرم ( چون هیچ جایی اجاکس را مجانی نصب نمی کنه ) و گفتم اگر سیستم معمولی را بخواهید مبلغ کمی برای قالب و مد های اضافه می گیرم

شما برید درست حرف زدن را یاد بگیرید بعد بیایید
من دروغی نگفتم به تاریخ این تاپیک نگاه کنید برای 3 ماه پیش است نه برای 2 روز پیش

من با شما به شدت موافقم ، و واقعا با این پستی که کردی دهنه تمام کسانی که قصد به هم زدن اینجا رو داشتن رو بستی !!! امیدوارم اینقدر ساده دوستان به هم دیگه تهمت نزنن و من واقعا برای NAVIDAHWAZ و امثال ایشون متاسفم که بدون اطلاع داشتن از چیزی قصد به جنجال کشیدن تاپیک رو دارن ...

S4DEGH

Well-Known Member
اي بابا اينجا بازم دعوا ديديم !! شد يك جا من برم توش بحث هاي بچه گانه نباشه !

از شانسمون هم دو تا از دوستان خود بنده بينشون سوء تفاهم پيش اومده ! morsoltany و NAVIDAHWAZ .

اصولا هيچ كسي وقتش رو مفت گير نياورده كه مفت از دست بده .. البته لازم به ذكر است كه در اين مواقع بستگي به خوع اخلاقي و شخصيتي داره ! مثلا يكي براش مهم نيست كه چند ساعت براي كسي مفتي بزاره .. يك نفر نه برعكس خب وقتي كه ميخواد بزاره ميخواد مفيد باشه و خب هزينه ميگيره‌!!
ديگه همتون من رو كه ميشناسيد با اين وضعيت كاريم چقدر براي بچه ها مفتي كار كردم و ميكنم !!!
خب هركي يك جوري هست !

الان خود من هم ديگه پرتالي نصب نميكنم و ميدم دست بچه هاي گروه چون وقت ندارم ... وقتي وقتم براي طراحي ميره كه دارم براش هزينه ميگيرم .. كدوم آدم عاقلي مياد اون وقت رو بزاره كه بياد مفتي براي يكي ديگه كار انجام بده .. خب اين وقت اصليه گرفته ميشه و كار عقب ميافته !

نبايد اين موارد رو به چشم بد آدم ببينه ! كلا فرهنگ جمعات ايراني به مفت استفاده كردن و مفت كار نكردن بوده ! من بار ها شاهد بودم !

نويد جان هم يك درخواست ساده كرده و شما هم جوابش رو داديد ... فكر كنم هر دوتون بد برداشت كرديد از صحبت ها تون .
از طرفي من نويد رو ميشناسم وقتي ميزنه جبران مي كنيم يعني همون حق الزحمت هست .. اولش چيزي نميگه ولي آخر كار ميگه .. كه خب اين در بيشتر موارد مثل الان بد برداشت ميشه ...

از اينطرف هم كه من ديدم مرتضي جان هم كه چيزي نگفته و قولي نداده و فقط كارايي كه از دستش برميآيد رو گفته همين ...

و نتيجه ميگيريم ...

يك سوء تفاهم كوچيكي بوده كه الان رفع شده و از همه بدتر يكسري از دوستان مثل هميشه آتيشش رو زياد ميكنن.

حالا بياد روي هم رو ببوسيد :D

morsoltany

Active Member
دوستان در سایت هم می دونن که من کنکور دارم و دیگه نیستم و زمانی که ایشون برای من پیغام گذاشته بودن من در اردو درسی بودم
احتمالا از 2 روز دیگر هم نباشم و اردو بعد از عیدمون شروع بشه تا دم کنکور
من به این دوستمون هم گفتم که اگر بخواد برای مووبل تایپ بچه های گروه مووبل تایپ فارسی را معرفی می کنم تا کارشان را انجام دهند و اونا هم هزینه می گیرن ( اگر یک نصب خالی بود چیزی نبود ولی اقا نوید قالب و مد هم می خواستن )
الان 3 ماه هست که از 2 کارخانه و یک شرکت وارداتی ( کارخانه فردا و کارخانه هواساز موعود , شرکت گلدن دیتا این ها را گفتم که بدونید دارم راستشو می گم ) ولی به خاطر کمبود وقتم هنوز 2 تاشو تحویل ندادم و فقط 1 کیشو طراحی کردم .
من قبلا که خیلی بی کار بودم روزی هم بوده که برای 10 نفر هم پرتال مجانی نصب کنم هر پرتالی که بگید می تونم ای دی همشون را بدم که بپرسید ولی الان کمبود وقت بهم این اجازه را نمی ده که این کار را بکنم
می تونید این را در سایت خودم ببینید ( کوزه گر از کوزه شکسته اب می خوره ) الان چند ماهی است که طراحی سایت مای میزبان را پاک کردم و می خواستم یک طراحی جدید انجام دهم که نشد و الان خیلی وقته که خودم بی سایت هستم:D
من منظوری نداشتم ولی اقا نوید شما هم خیلی زود برداشت کردید و تهمت الکی زدید .:wink:

NAVIDAHWAZ

Member
اول از همه از صادق جان تشكر مي كنم و بايد به morsoltany هم بگم كه دليل درخواست من از نصب مويبل تايپ اين نيست كه بلد نباشم نصب بكنم و تنها دليل درخواست نصب اينه كه هميشه من كار را به كسي مي دهم كه فكر مي كنم كاردان آن مبحث هست و به آن مبحث بيشتر از من تخصصي داره.
و از اينجايي كه شما گفتيد رايگان هست گفتم بسم الله

آخه من نبايد بگم كه ديگه كسي معطل قول و قرار نشه ؟؟؟
اگر هم درس داري اينجا تاپيك بده قربونت برم.

و با قرار دادن پيغام خصوصي ديگران اونم با رمز عبور و اطلاعاتي كه شايد رضايتي براي بيان آنها نداشتم تنها نشان مي ديد كه قابل اطمينان نيستيد.

اگر هم من نبايد بحث پولي بودن اون رو مطرح مي كردم از آقاي morsoltany هم عذرخواهي مي كنم.

morsoltany

Active Member
من اصلا حواثم به پسورد نبود و اون روز وفتی دیدم که شما با اینکه با هم صحبت کرده بودیم و همه چیز را می دانستید اون حرف ها را زده بودید و چون وقت نداشتم سریع متن را گذاشتم و از بابت پسورد ها عذر خواهی می کنم چون اصلا قصدم این نبود و وقتی شما تاپیک را زدید تازه فهمیدم که پسورد شما در پیغام خصوصی تان بوده
خیلی از این بابت عذر می خواهم

zoghal

Active Member
بابا نصب امتی که کاری نداره
شما کافیه به فروم تخصصی امتی برید و از راهنمایی های این فروم استفاده کننید
ادرس : movabletype.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا