کی می دونه چرا این خانم سردرد داره؟!! لطفا نظر بدین!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
طفلکی نمی دونه چه بلایی سرش اومده اگه می فهمید دیگه فکر نمی کرد یه سردرد ساده هستش!!!!

درباره این کار نظر بدین ممنون می شم

پیوست ها

• headache.jpg
    headache.jpg
    152.8 کیلوبایت · بازدیدها: 92

rahgouzar

Member
رنگ غیر واقعیه مخصوصا کناره انگشت اون یتیکه قرمز روشن.
ولی اون ترک ها عالین واقعا تمیز کار شده
__ _ _ _ _
کم لطفی کردم اگر از عکس هم تعریف نکنم.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام
کار خوبی شده ولی به نظرم اگه یکم رنگ زخم رو تیره تر میکردی حالت واقعی تری پیدا میکرد

bache +

Well-Known Member
ببخشيد هنرتو خراب كردم ولي فك كنم اينارو اصلاح كني بهتره مثلا اگه ابروش طبيعي باشه و اون خطوط سياه رو برداري و اون خطهاي نارنجي رو
موفق باشيد

پیوست ها

• headache[1].jpg
    headache[1].jpg
    78.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17

NaviD.R.R

Member
با سلام.کار خوبی شده ولی جای کار بیشتری داره.مخصوصا با ابزار Burn Tool می تونستی کبودی های بیشتری در نواحی ترک خوردگی یا زیر چشم ایجاد کنی رنگها رو هم سعی کن قرمز تیره تری انتخاب کنی.

FashisT

Active Member
اگه از سایه های دور صورت وچشم از رنگ قرمز استفاده نمیکردی و داخل زخم هم از ترکیب رنگهای قرمز سیاه و قرمز لجنی استفاده میکردی تا احساس خون مردگی بده!
فعلا

FashisT

Active Member
ترکیب سبز تیره با قرمز-مشکی یکم رنگ کبودی و خون مردگی میده..
20.gif

به اسمش زیاد توجه نکن من در اوردی هست
24.gif

فعلا
13.gif

JCrystal

Member
از layer Blending استفاده كنيد. به نظر ميرسه كه خون روي پوست قرار نگرفته. با اين ابزار كه تو پانل لايرز قرار داره حالت هاي مختلف رو امتحان كن. شايد بهتر بشه. موفق باشي.

hamid ir

Well-Known Member
JCrystal گفت:
از layer Blending استفاده كنيد. به نظر ميرسه كه خون روي پوست قرار نگرفته. با اين ابزار كه تو پانل لايرز قرار داره حالت هاي مختلف رو امتحان كن. شايد بهتر بشه. موفق باشي.
موافقم

ToFaN

Well-Known Member
شرمنده سارا خانوم
یه لحظه احساس کردم خانوم عروسک تشریف دارند که یه اقا پسری صورتشو با ماجیک خراب کرده

SH_ZAHRA

Member
جالب بود اما می تونید بیشتر روش کار کنید که طبیعی تر بشه ..با بالایی هم موافقم

SH_ZAHRA

Member
ببخشید منظورم این بالایی بود

از layer Blending استفاده كنيد. به نظر ميرسه كه خون روي پوست قرار نگرفته. با اين ابزار كه تو پانل لايرز قرار داره حالت هاي مختلف رو امتحان كن. شايد بهتر بشه. موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
زیر خاکی که چه عرض کنم

این دوستمون یه چیزی تو مایه های اصحاب کهفه :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا