کی دمین Background.ir رو میخواد?

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
هر کسی دمین background.ir رو میخواد قیمت پیشنهادی خود را در این تایپیک مطرح فرمایید

d@nial

Well-Known Member
majid2x گفت:
قابل توجه آقا پرهام ! بعد بیا تاپیک مارو پاک کن ! آقا پرهام کم کم داری تو پاک کردن الکی تاپیکها حرفه ای می شی! این ششمین پستی بود که من برای فروش دامین تو فروم این سایت دیدم ! ولی پرهامی که پست هاش بالاتر از 4000 تاست ندیده ! واقعاً خنده دار نیست ! خوب اشکالی نداره بی عدالتی همه جای جهان هست کم کم داره توسط بعضی ها اینجاهم میاد!
دوست عزیز، بازدید کلیه تاپیکها توسط مدیران کاری غیر ممکن است، و تاپیکهایی که خلافی در اونها مشاهده بشه تذکر و در صورت نیاز حذف خواهد شد!
تاپیکی مشابه این تاپیک تو انجمن مسائل عمومی وب و اینترنت بود که حذف شد! این تاپیک هم تا 1-2 روز آینده حذف خواهد شد!

خیلی از دست این سایت دل خور شدم ولی حیف که بخاطر مجید خان نمی تونم نیام . واقعاً حیف نیست بعضی ها این فروم رو به ... بکشن! حتماً می خوایی این پست هایی که توش حقیقت هم نوشته شده پاک کنی ( آقا پرهام )

دوست عزیز، این نکته رو در نظر داشته باشید که توهین به کاربران سایت، خلاف قوانینه و یکی از جدیترین قوانین سایت محسوب میشه!

majid2x

Active Member
ببخشید یه سوال ! آقا دانیال این تاریخ عضویت شما چجوریه ( 1970) ؟

Parham

Well-Known Member
زمانی‌ که سیستم سایت از PhpBB به vBulletin تبدیل شد پس از تبدیل بانک اطلاعاتی‌ تعدادی از کاربران مشکل تاریخ تولد دارند که اون هم به دلیل بارگزاری مجدد بخش Counter در تنظیمات vBulletin هستش و مشکل خاصی‌ نیست

d@nial

Well-Known Member
majid2x گفت:
من و یه سری دیگه از مدیرا، از پدران و پدر بزرگای اینجا محسوب میشیم! :D

Parham

Well-Known Member
من و یه سری دیگه از مدیرا، از پدران و پدر بزرگای اینجا محسوب میشیم!
171.gif

majid2x

Active Member
آره دیگه از تعداد پست ها و اطلاعات رسانی خوبتون معلومه

جدیدترین ارسال ها

بالا