کیفیت و طراحی نوین با مایا

با تشکر از دوست عزیز
باید بگم که این نظر شخصی خودم هستش و طبق تجربیات خودم بدست آوردم
و اما می خوام به آخرین فیلم پیزار اشاره کنم که فقط روی انیمت می چرخه بدون اینکه از دستگاه موشن کپچر استفاده کنه
و در مورد قیمت کارهای فعلی، انشاء الله این مسئله به زودی زود برای صاحبان کالا بهتر جا می افته که هر چه قدر پول بدون آش می خوردن .
در مورد حقوق هم اقراق نکردم واقعا به این صورت. من بخاطر بعضی از مسائل از نام بردن اسم شرکتهایی که به صورت
حرفه ای کار می کنند معذورم- اما شما هم سعی کنید می رسید.

نکته دیگه که می خواستم بگم اینکه بعد از 4 نوبت آگهی در همشهری آخر 4 نفر انیماتور خوب برای شرکت پیدا نکردم

آخرین ویرایش:
نمونه کار

سلام
باز هم می خوام براتون نمونه کار بزارم
این کار تلفیق ریل فو و مایا هستش و هر فریم با سی پی یو 3 و رم 1 گیگ حدودا 3 دقیقه طول می کشه

پیوست ها

• Tea086.jpg
    Tea086.jpg
    64.5 کیلوبایت · بازدیدها: 45
آخرین ویرایش:

Naser40

New Member
سلام بر شما اساتید
فکر میکنم توی این سایت جایی برای کسانی که هیچ اطلا عاتی راجب اصطلاحاتی که بین شما حرفه ایها متداوله وجود نداره
فکر نمیکنید باید تایپیکی باز بشه تا هر فرد علاقه مند بدونه از صفر شروع کردنش تا جایگاه شما چه مشکلاتی رو خواهد داشت.
مزیت این تایپک این خواهد بود که....سایت خوب شما مجهز به مهمان سرا یی میشه که فقط از یه عده خاص پذیرایی نمیکنه....!!!
مقالات ابتدایی هم میتونه چاره ساز باشه.......قربونه همه صاحب خونه ها:)

عکس یا متحرک

با سلام
خدمت دو ست محترم که سوال کردن در مورد عکس یا حرکت داشتن نومنه کارهایی که من گذاشتم باید بگم که، نونه کار آخر در حال طی مراحل آخر تایید برای پخش از تلویزیون ایران هستش

ضمنا از دوستانی که در مورد موضوع اطلاعی ندارند خواهشمندم در این موارد نظری ندند که علاقه مندانی که در پی یاد گیری و تحقیق در مورد مایا هستند گمراه نشوند

با تشکر

نحوه آموزش

با سالام مجدد
در مورد مبحث آموزش باید بگم که همان طور که گفته بودم به صورت نوشتاری که بخوام بنویسم و شما کار کنید بسیار سخته. اما چند روزی که در مورد درست کردن یک سری سی دی آموزشی، فکر می کنم. و اگر خدا بخواد می خواهم تجربیات خودم رو روی این سی دی ها بگذارم و با قیمت پایین در اختیار علاقه مندان قرار بدم و این شرط رو هم بگذارم که افراد بتوانند بعد از نگاه کردن و یاد گرفتن این سی دی ها و گذران یک آزمون سرعت، دقت و خلاقیت استخدام شرکت بشوند.

یک کار قشنگ

با سلام
یک کار زیبا دیدم امیدوارم شما هم لذت ببرید

پیوست ها

• crispinday8.jpg
    crispinday8.jpg
    147.3 کیلوبایت · بازدیدها: 40

3d_parto

New Member
آقا sepand دستت در نکنه امیدوارم که آموزشی درست کنی یک سوال دیگه maya بهتره یا max ?

einollahia

Well-Known Member
راستی این آخرین کار من با مایا هست، البته روی رندر هیچی کار نشده ولی مدلینگ 2 روز

17_first_render_559.jpg

مایا یا مکس

سلام
دوست و دوستان عزیز من. همین طور که قبلا گفتم محل طرح این سوال در تاپیک دیگه ای به همین عنوان هست و اما چون اسرار زیاد می گم

در ساخت انیمیشن سه عامل بسیار مهمه
1- سرعت
2- خلاقیت
3- کیفیت

که مجوع این ها در یک پروزه باید بشود 100 و این عدد 100 رو کار فرما تعیین می کنه و اما داخل یک شرکت هم مکس هست و هم مایا و این رو به خاطر بسپارید که انیمیشن یک کار گروهی است نه تک نفر، پس این قدر روی این موضوع تکیه نکنید.

توصیه می کنم مدل سازی تو هر دو رو تا حدودی یاد بگیرید و بعد تصمیم بگیرید کدوم رو کار کنید.

مدلینگ زیبایی هستش اما زمان زیادی صرف این کار شده
امیدوارم سرعت شما روز به روز بهتر بشه

دوست عزیز توصیه می کنم که روی انیمیت بیشتر کار کنی چرا که ما در ایران با کمبود انیماتور مواجه هستیم

آرزوی موفقیت برای شما دارم

نمونه کار

سلام
باز هم یک کار زیبا

پیوست ها

• final01.jpg
    final01.jpg
    118.8 کیلوبایت · بازدیدها: 37

alionline1366

Active Member
کارها یکی از یکی قشنگ تر هستند بازم بزار دوست من آموزش هم که نمیدی حداقل یکیشو آموزش بده کامل

رندر من

با سلام
بالاخره رندرمن 2 با استدویش برای دوستاران مایا در دست رس قرار گرفت
حالا سرعت مایا تقریبا 3 برابر می شه و خیلی کارهای دیگه

در مورد آموزش باید بگم که این کار طولانی و خیلی زمان بر، اما اگر دنبال نکته ای خاص می گردید من در خدمتم
و یک خبر خوب که من تونستم با یک دانشگاه خارجی برای دادن نمایندگی و شروع آموزش همراه با مدرک آن دانشگاه به توافق اولیه برسم.
در صورت به پایان رسیدن این قرار داد، شرکت من می تونه شروع به آموزش مایا تا سطح پیشرفته بکنه و به کسانی که این دوره رو با موفقیت پشت سر بگذارند یک مدرک بین المللی بده.

آموزش

دوباره سلام

این مطلب رو برای تمام کسانی که مایا کار می کنند یا می خوان کار کنند می گم

از عکسها و پروژه های بالا نترسید. این ها بسیار ساده هستند
اگر به اولین قسمت این تاپیک نگاه کنید، خواهید دید که منظور من چی هستش
تو مایا باید شما کار رو شروع کنید و به آینده کار توجه نداشته باشید چرا که باعث عقب افتادن و دلسردی شما می شه. شما میتونید کار رو شروع کنید و بعد اگر به مشکلی خوردید توی این تاپیک مطرح کنید و بپرسید و یا در صورت حل نشده مشکل می تویند اون رو روی این تاپیک به اشتراک بگذارید تا من اون را درست کنم و دوباره به اشتراک بگذارم.
این طوری همه می تونن ازش استفاده و ایرادات خودشون و رفع کنند.

با تشکر

m_k9

New Member
درخواست

سلام خدمت دوست عزیز
من سعی می می کنم سوالی رو بی جواب نزارم
تجربیات من نشان داده که در ایران مردم اولش خوب شروع می کنن ولی زود خسته می شن. پس اولین چیز اینکه با یک سرعت و برنامه ریزی کار رو شروع کنی
بعد توصیه می کنم بری پیش کسی یا شرکتی که در حال کار هستن یا کار با آموزش دارن
و حدودا تا حرفه ای بشی 4 ماه کار می بره

سلام Sepand جان کاراتون خیلی خیلی قشنگه.
من در زمینه های مدلینگ و تکسچر - رندر و نور پردازی آشنایی دارم
برا نمونه هم یکی از نمونه کارامو براتون می زارم البته می دونم در مقابل کارای شما هیچه !
منم موافق کار با آموزش هستم ولی شما می تونید منو با یکی از این شرکت هایی که گفتید آشنا کنید؟!:)

پیوست ها

• home.jpg
    home.jpg
    286.9 کیلوبایت · بازدیدها: 27
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا