کککککککممممککککک به کی قسمتون بدم کمکم کنید

scup

Member
اگه تونستم آموزشو بهت میدم..اگر تا عصر وقت کنم..:wink:

آخرین ویرایش:
سلام
شما برای انجام این کار نیاز به چند تا کد بیشتر از یه راهنمایی داری
ساختن همچین چیزی راحته اما اگر نمونه از اون ساخته بشه می تونی ازش استفاده کنی؟

در هر صورت scup گفته که راهنماییت می کنه اگر باز مشکلی بود تو همین تاپیک بگو منم یه نمونه ساده واست می سازم

HF2

Member
سلام اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم دقیقا همون خواص با لا رو که گفتم داشته باشه.
ممنون میشم زود جوابم رو بدین

scup

Member
ببین این چند تا آموزشو که بهت میگم رو یاد بگیر.
1. کار با list واقع در components
2.نحوه action نوشتن به list
3.و نحوه ی عمل کرد دستور geturl

salam to mitoni in karo ba ye narm afzar Autoran kheli sade hall koni chon in ke to migi ye model autorane kheli sade ahst man behet pishnehad mikonam az narm afzare Auto paush estefade koni kheli kar bahash rahate
mafagh bashi

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
salam to mitoni in karo ba ye narm afzar Autoran kheli sade hall koni chon in ke to migi ye model autorane kheli sade ahst man behet pishnehad mikonam az narm afzare Auto paush estefade koni kheli kar bahash rahate
mafagh bashi

دوست عزيز
ورودتون رو به انجمن هاي مالتي مديا تبريك ميگم. پيشنهاد ميكنم قبل از شروع فعاليت اول قوانين رو مطالعه بفرماييد. و لطفا پست هاتون رو به زبان فارسي بزنيد.
thnx and excuse

من می خوام مانند عکس زیر چند نرم افرار را لیست کنم و وقتی روی هر کدوم ار اونها کلیک می کنم فایل ستاپ به همراه راهنمای ان برای من نمایش داده بشه البته با کلیک روی فایل اول هلپ برنامه باز بشه و سپس مسیر اجرای برنامه به یک دکمه داده بشه که اگر خواست بوسیله اون ستاپ رو اجرا کنه اگر نخواست همون روال برای برنامه و فایل دیگه تکرار بشه دوم الینکه قابلیت سرچ رو داشته باشه مانند عکس ضمیمه بعدی

ممنون میشم از کمکتون

در ضمن با رفتن موس روی هر کدوم از نوشته ها موس مانند دست یا 1 چیز دیگه بشه

اینم یادم رفت بگم با کلیک روی هر نوشته اگر فایل مربوطه رو پیدا کر که اجرا کنه اگه پیدا نکرد مثل عکس نمونه اخطار بده که برنامه در کدام دیسک است ممنون

جناب HF2 براتون مهمه كه با چه نرم افزاري اين اتوران رو بسازيد كه تو انجمن دايركتور پرسيديد؟ منم مثل دوست جديدمون فكر ميكنم نرم افزارهاي ساده تري براي ساخت اتوران وجود داره كه ميتونيد ازشون استفاده كنيد. من به شخصه معتقدم مالتي مديا بيلدر راحت تر از كاركردن با دايركتور هستش. اما اگه هم قصد داريد حتما با دايركتور اين برنامه رو بسازيد بگيد تا راهنماييتون كنم.

موفق باشيد

HF2

Member
سلام ممنون از همه دوستان من می خوام با دایرکتور بسازمش چون خیلی بهتر از مولتی مدیا هستش در ضمن می خوام این قابلیت سرچ رو هم داشته باشه بزارید راحتر بگم کسی اتورانهای جدید شرکت ام آر تی رو دیده اگر ندیدید بگید لینکش رو براتون بزارم می خوام همه امکانات اون مانند ام آر تی باشه ام ام بی 3 سال کار کردم ولی دیگه جوابمو نمی ده چون در مقایسه با دایرکتور هیچه ممنون میشم مثال بزارید

جدیدترین ارسال ها

بالا