Fa کپی کردن سریال نرم افزار!!

mohamadarab

Active Member
سلام دوستان....
من داخل پروژم می خام ی ستاپ نصب کنم که موقع نصبش ی سریال میخاد که باید اون رو از فایل کنار ستاپ کپی کرد..اما من میخام این کار کپی کردن صورت نگیره و اون سریال به طور خودکار در اون باکس آورده بشه.بدون این که من اون سریال رو انتخاب کنم.
..
ممنون از راهنمایی هاتون
:rose:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
با استفاده از برنامه AutoIt و همینطور اگه اسمش یادم باشه یه فایلی بود Send.exe با اونم میشه البته سرچ کنید مطالبی در این مورد هست توی انجمن

mohamadarab

Active Member
من setup رو نمیسازم ،بلکه ی نرم افزاری هست که میخام در ابتدای اتوران من نصب بشه.....
مثلا نرم افزار adobe reader میخام نصب بشه که واسه نصبش ازم من ی کد میخاد...میخام اون کد رو خودکار در اون قسمت وارد کنم...
امیدوارم منظورم رسونده باشم..
ممنون از راهنماییتون

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
اگر با AutoIt آشنایی ندارید میتونید از ابزار AU3Record استفاده کنید.
این برنامه عملیاتی که انجام میدید رو ضبط میکنه و در نهایت یک کد تولید میکنه که کاری که انجام دادید رو شبیه سازی کنه. از مسیر زیر پیداش می کنید
کد:
...\AutoIt3\Extras\Au3Record
البته ممکنه کدها نیاز به کمی تغییر داشته باشن چون برای نسخه های قدیمی تر نوشته شده، اما خیلی کمک میکنه راه و روش انجام کار رو یاد بگیرید.
ضمن اینکه هنگام ضبط فقط از کیبورد استفاده کنید. چون برنامه بر اساس ارسال کلیدهای کیبورد کار میکنه

ضمن اینکه با استفاده از پلاگین MMBDLL و AutoItX میشه از تعدادی از امکانات AutoIt (تمام چیزهایی که در این سوالتون بهش نیاز دارید) مستقیماً تو خود MMB ازش استفاده کرد، البته ممکنه یکم بیشتر کد بنویسید.

جدیدترین ارسال ها

بالا