Fa کپی محتویات سی دی در پوشه temp

majideptp

Member
سلام
کاری که من میخوام انجام بدم اینه:
وقتی کاربر سی دی رو در سی دی رام میزاره محتویات سی دی بطور اتومات به پوشه temp کپی بشه و بعد از اینکه انتقال کامل انجام شد، فایل exe. تعیین شده توی سیستم اجرا بشه.
نیازی نیست انتقال یا اجرای exe بصورت مخفی انجام بشه.
ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
کاری که من میخوام انجام بدم اینه:
وقتی کاربر سی دی رو در سی دی رام میزاره محتویات سی دی بطور اتومات به پوشه temp کپی بشه و بعد از اینکه انتقال کامل انجام شد، فایل exe. تعیین شده توی سیستم اجرا بشه.
نیازی نیست انتقال یا اجرای exe بصورت مخفی انجام بشه.
ممنون

هد درایو کند جابجا میشه، اگر در حین کپی کردن کاربر درایو رو باز کنه یا داخلش سراغ فایلی بره جابجایی مکرر هد
مزاحمت ایجاد می کنه.

Shahim

Active Member
شما باید با winrar این کار رو بکنید
کار راحتی هست
ادرسی رو که می خواید فایل ها کپی بشه رو توش بنویسید و بعد فایلی رو که می خواید بعد از کپی اجرا بشه رو هم می تونید وارد کنید
تمام کاری که می خواید با وینرار انجام بدید

majideptp

Member
سلام و ممنون از همه دوستای گل که وقت میزارن و جواب میدن.

حجم سی دی 1.82BG

دقیقاً به خاطر همین کند بودن هد درایو هستش که میخوام فایلها اول کپی بشه تا در زمان نصب برنامه کلاً سی دی رام تعطیل بشه.
سرعت سی دی رام ها با هم متفاوته و چون این نرم افزار اول چک میکنه که تو سیستم طرف دات نت فرم ورک نصب هست یا نه خیلی زمان رو طولانی میکنه. برای همین میخواستم کل محتویات سی دی کپی بشه تا این مشکل رو نداشته باشم.

اتفاقاً سری اول کار رو با winrar انجام دادم اما میخواستم با mmb کل کار جم بشه.

ممنون از کدی که ارسال کردید. میرم امتحان کنم امیدورام جواب کار من رو بده.

بازم مسی

silvercover

کاربر متخصص
اگر قصد انتقال این حجم از داده رو به سیستم کاربر رو دارین حتما توصیه می کنم از روشی استفاده کنید که درصد پیشرفت کپی شدن رو به کاربر نشون بده تا کاربر بدونه وضعیت به چه شکل هست. یکی از راه حل ها همون طور که دوستان گفتن استفاده از WinRAR یا برنامه های ستاپ ساز هست.

راه حل بعدی کپی کردن فایل ها با استفاده از پلاگین Foldy هست. چرا که این پلاگین بهره مند از ویژگی نمایش درصد پیشرفت کپی کردن هست که این به شما کمک شایانی خواهد کرد.

http://mmbsamples.com/files/mmb/plug-ins/foldyplugin1.2.zip

آخرین ویرایش:

majideptp

Member
اگر قصد انتقال این حجم از داده رو به سیستم کاربر رو دارین حتما توصیه می کنم از روشی استفاده کنید که درصد پیشرفت کپی شدن رو به کاربر نشون بده تا کاربر بدونه وضعیت به چه شکل هست. یکی از راه حل ها همون طور که دوستان گفتن استفاده از WinRAR یا برنامه های ستاپ ساز هست.

راه حل بعدی کپی کردن فایل ها با استفاده از پلاگین Foldy هست. چرا که این پلاگین بهره مند از ویژگی نمایش درصد پیشرفت کپی کردن هست که این به شما کمک شایانی خواهد کرد.

http://mmbsamples.com/files/mmb/plug-ins/foldyplugin1.2.zip

بسیار عالی
و ممنون بابت راهنماییتون:rose:

vil

New Member
سلام
برنامه ای میخوام که بعد از گذاشتن سی دی داخل درایو، به طور اتوماتیک محتویات اون رو روی هارد کپی کنه. بدون این که پیغام یا ... بده.
ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا