کوییک‌هیل برنده جایزه معتبر کانال sme

3tare sorkh

New Member


این جایزه به عنوان معتبرترین و مشهور‌ترین جایزه در بخش SME به آقای کایلاش کتکار مدیرعامل و مدیر اجرایی شرکت کوییک هیل اهدا شد.

به گزارش ایتنا، این جایزه ۱۰ شرکت بر‌تر و کارآفرین پیشرو که خلاقیت و نوآوری را در دوره زمانی خاص در بخش SME به اثبات رسانده‌اند، معرفی کرده است.

آقای کایلاش کتکار مدیرعامل و مدیر ارشد اجرایی تکنولوژی‌های کوییک‌هیل گفت: «جایزه دستاوردهای کانال SME تلاش‌های مخلصانه ما را در نوآوری و توانمندسازی و برآورده ساختن خواسته‌های منحصربفرد کاربرانمان در سراسر جهان به رسمیت شناخت. این جایزه تعهدات کوییک‌هیل در ارائه راهکارهای بی‌نظیر امنیتی برای کاربران را تقویت می‌کند.»

جایزه دستاوردهای کانال SME به ۱۰ شرکت بر‌تر خلاق و پیشرو حوزه SME ارائه می‌شود.

روش انتخاب برنده یک رویکرد سخت‌گیرانه سه جانبه بر مبنای انتخاب خوانندگان (از طریق نظرسنجی شبکه‌های SME، که در ۶ ماههٔ اخیر فعال بودند)، ارزیابی فنی شبکهٔ داخلی SME و هیئت داوری تحریریه را دنبال می‌کند. برنده پس از ارزیابی دقیق و انجام فرآیند معیارسنجی انتخاب می‌شود.

شرکت تکنولوژی‌های کوییک‌هیل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم‌افزار آنتی‌ویروس، با هدف حفاظت از میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان با امنیتی قدرتمند و در عین حال آسان شده برای استفاده جهت کاهش قابل توجه real-time ریسک فعالیت می‌کند.

کوییک‌هیل همواره در تلاش است تا خواسته‌های پویای بازار جهانی را از طریق شکافتن مرزهای تکنولوژی و پشتیبانی از پلتفرم‌های گسترده برآورده سازد.

با محافظت مناسب کوییک‌هیل که در پس‌زمینه در حال اجراست، کاربران با آزادی و آسودگی خاطر می‌توانند به گشت و گذار در وب‌سایت‌ها، خرید‌های اینترنتی و آنلاین، بانکداری الکترونیکی، دانلود فایل‌ها، چت و گفتگو، ایجاد ارتباط شبکه‌ای و ارسال ایمیل پرداخته و هیچ گونه نگرانی از سوءاستفاده از اطلاعات شخصی یا سرقت اطلاعات هویتی نداشته باشند.

این شرکت از یک شبکه توزیع گسترده و میلیون‌ها کاربر در سطح جهان برخوردار است.

محصولات امنیتی کوییک‌هیل توسط مصرف‌کنندگان، شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ؛ سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی برای محافظت کامپیوترشان در برابر ویروس‌ها و دیگر تهدیدهای مخرب استفاده می‌شود.​
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا