کوچه ای خیس از عشق - تیم بلوط - سعید رضایی و پژمان شریفی راد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به تمامی دوستان
خوب ما هم تاپیک مون را ایجاد کردیم تا ایشالا کار رو شروع کنیم .
اسم نرم افزار هارو که تو عنوان ننوشتم بخاطر این بود که احتمال داره بین کار از چیزهای مختلفی استفاده بشه
اما به طور کلی از 3dsmax و zbrush و photoshop استفاده میشه .
خوب اعضای تیم شرکت کننده هم دو نفر بیشتر نیستیم
1- پژمان شریفی راد
2- سعید رضایی پور

یخورده در مورد کار توضیح میدم :
همونطور که از اسم موضوع پیداست ( کوچه ای خیس از عشق ) . محیطی که قراره ساخته بشه . داخل یک کوچه رو نشون میده که تعدادی کارکتر هر کدام با شخصیت متفاوتی در کوچه هستن و هر کدوم در حال کاری ( تقریبا در حال بازی کردن )

ماباقی توضیحات رو هم ایشالا کم کم میذاریم . فقط خوشحال میشیم که در حین کار هر جا کار مشکل داره یا ایده ای هست بگین تا درستش کنیم .
ممنون از همه دوستان
موفق باشید :rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
خب اينم تاپيك دو تا اعجوبه ي مدلسازي!

انتظارات زيادي از تاپيك و كار گروهي شما ميره..
به نظرم توي مدلسازي يكي از گروههايي كه ميتونه رقيب خوبي براي ساير گروهها يا شركت كننده هاي تك باشه اين گروه هست..

ايده رو خوب پردازش كنيد چون سطح امتيازش نسبتا بالاست..
آرزوي موفقيت دارم براتون..

Pejman Balooti

New Member
سلام به همگی

برای اینکه سوتفاهم پیش نیاد ، من و سعید از دو آیدی متفاوت برای این مسایقه استفاده میکنیم .

سعید رضایی : Saeid Balooti
پژمان شریفی راد : Pejman Balooti

تمام سعیمون رو میکنیم تا یک کار خوب درست کنیم . من فکر میکنم همینکه کسی بتونه از ایده تا کار نهایی رو پیش ببره خودش یک پیروزی هست ، چون واقعاً اراده می خواد .

موفق باشید :rose:

Mandana

Active Member
خوشحالم بالاخره یوزراتونو برای مدتی جدا کردین.می بخ شخصه داشتم روانی می شدم آدم نمی فهمه کدومتون کدومه:دی
در مورد اسمش که جالبه.امیدبارم زودتر مراحل بعدیش رو بذارین تا زودتر ببینیم چکارا می کنین با این اسم قشنگ
خلاصه بی صبرانه منتظریم^.-
موفق بباشین:rose:

ali3dm

کاربر VIP
به به پژمان جان
برای مدتی ازت انتظار جنگنده خیابانی نداریم!
فعلا که در قسمت انتخاب اسم رای تاپیک گروه اول هستین!
آرزوی موفقیت:rose:

Saeid Balooti

New Member
Sketch

سلام به همه دوستان . این پست یخورده طولانی ببخشید .
Reza(B)ghavam
سلام
خیلی خوبه که شمام تاپیکت رو باز کردی...
امید وارم موفق باشی...
ممنون رضا جان . شما هم همینطور

MortezaAghili
به به
آقا پژمان هم شروع کرد
منتظر ایجاد اولین صحنه از کارتون هستم
ایده هم که خوبه تا الان
موفق موفق باشید
مرسی مرتضی جان . داداش شما که از ما جلوتری .:green:

parsasky , amir.nemati63 , gs-graphic : ممنون بابت نظراتون دوستان . خوشحالم که همه علاقمند هستن و تو این رقابت همه با اشتیاق می خوان شرکت کنن . برای من که به شخصه پر از تجربه هستش .

Sherlock_Holmes
خب اينم تاپيك دو تا اعجوبه ي مدلسازي!
انتظارات زيادي از تاپيك و كار گروهي شما ميره..
به نظرم توي مدلسازي يكي از گروههايي كه ميتونه رقيب خوبي براي ساير گروهها يا شركت كننده هاي تك باشه اين گروه هست..
ايده رو خوب پردازش كنيد چون سطح امتيازش نسبتا بالاست..
آرزوي موفقيت دارم براتون..
بابا اعجوبه کدومه . آقا چرا جو سازی می کنین :mad: .
انتظار چی ؟ من اصلا بلد نیست بنویسم طری دی اص m کث . :green: .
ما چاکر آقا ایمان و بقیه بچه ها هستیم . اگه بتونیم هر کمکی هم که باشه واسه دوستان انجام می دیم .
چشم آقا کم کم ایده رو هم با سی پی یو سایر دوستان پردازش می کنیم :wink:

Pejman Balooti
سلام به همگی
برای اینکه سوتفاهم پیش نیاد ، من و سعید از دو آیدی متفاوت برای این مسایقه استفاده میکنیم .
سعید رضایی : Saeid Balooti
پژمان شریفی راد : Pejman Balooti
تمام سعیمون رو میکنیم تا یک کار خوب درست کنیم . من فکر میکنم همینکه کسی بتونه از ایده تا کار نهایی رو پیش ببره خودش یک پیروزی هست ، چون واقعاً اراده می خواد .
موفق باشید
ا . اینکه داش پژمان خودمونه . برا تو هیچی نمی نویسم . سو سووووو

Mandana_ns
خوشحالم بالاخره یوزراتونو برای مدتی جدا کردین.می بخ شخصه داشتم روانی می شدم آدم نمی فهمه کدومتون کدومه:دی
در مورد اسمش که جالبه.امیدبارم زودتر مراحل بعدیش رو بذارین تا زودتر ببینیم چکارا می کنین با این اسم قشنگ
خلاصه بی صبرانه منتظریم^.-
موفق بباشین
مانی خلاصه دیگه از پژید در اومدیما :wink: . شدیم پژمان و سعید . البته نترس موقتی هستش . هر موقه لهجه نوشتنت عمل شد ما هم یوزرامون جدا میشه :green:
ممنون بابت نظرت آخر سر هم میگم این اسم سوژه از کجا اومد . شما هم به صورت افتخاری شرکت کنی خیلی خوبها 101% تعداد شرکت کنند ها زیاد میشه . همچنین ایمان .

*farshid*
من نمیدونستم بلوط جان دو نفره !
بسیار عالی
جدا باشین بهتره که
مانی حق داره
من الان دوچاره تضاد دوبل شدم
اوورین بر شما
ایده ی جالبیه
سلام فرشید جان . آره داداش دونفریم . آقا تضاد طبقاتی شنیده بودم اما دوبلکس نه . :wink: . ممنون بابت نظرت شما هم شرکت کن .

hosienmax100 : ممنون حسین جان بابت نظرت و اینکه پیگیری میکنی . موفق باشی عزیز . :rose:

ali3dm
به به پژمان جان
برای مدتی ازت انتظار جنگنده خیابانی نداریم!
فعلا که در قسمت انتخاب اسم رای تاپیک گروه اول هستین!
آرزوی موفقیت
ممنون علی جان . نظر لطفت هست که اسم کار رو زیبا میبینی . ایشالا که همه بتونیم کار رو خوب جلو ببریم .

خوب اسکچ بخشی از کار رو براتون میذارم البته خیلی می ترسم چون واقعا دل و جراعت می خواد آدم اون چیزیرو که میکشه بتونه اجراش کنه . امیدوارم بتونیم از عهدش بر بیایم .

,

Mandana

Active Member
حالا فهمیدم کدومتون بود همه ش اذیتم می کردا.همه ش فکر می کردم اون پژمان مظلوم اذیتم می نمایه نگو شماهی:دی
تا اینجاش که با مزه شده منتظرم ادامه ش بدین ببینیم چشکلی میشه ^.^ موفق بباشین حاجاقایون :سوت :فرار:rose:
می هم همون اول که فرخ گفت مسابقه داریم گفتم شرکت می کنم.منتظر بودم فرصتی پیش بیا ایده رو بیابیم بعد تاپیکش رو هوا کنیم:} :دی
موفق بباشی رقیب:دی

Saeid Balooti

New Member
ادامه sketch

سلام به همه دوستان گل

حالا فهمیدم کدومتون بود همه ش اذیتم می کردا.همه ش فکر می کردم اون پژمان مظلوم اذیتم می نمایه نگو شماهی:دی
تا اینجاش که با مزه شده منتظرم ادامه ش بدین ببینیم چشکلی میشه ^.^ موفق بباشین حاجاقایون :سوت :فرار
می هم همون اول که فرخ گفت مسابقه داریم گفتم شرکت می کنم.منتظر بودم فرصتی پیش بیا ایده رو بیابیم بعد تاپیکش رو هوا کنیم:} :دی
موفق بباشی رقیب:دی
بله مانی خانم . پس حالا شناختی . :wink: . خوب دیدم که به پیشنهادم گوش کردین و تاپیکتونو زدین :green:
جدی ( خوشحالم که شما و تیم تون تو مسابقه هست .
یه رقیبی نشون بدم ( کل کل ) :cool:

سلام
موضوع تون خیلی‌ جای کار داره به نظرم کار کنید یه کار توپ ازش در میاد طرح بنظرم خیلی‌ خوبه البته اجراش هم خیلی‌ مهمه
آرزوی موفقیّت
ممنون نظر دادی حامد جان ، آره خیلی جای کار داره . خودمونم تا جایی که بتونیم روش مانور میدیم . هر پیشنهادی هم داشتی ، بگی خوشحال میشیم .

خوب ادامه کار :
یه بخش دیگه از اسکچ رو براتون میزارم . این هم یه تیکه دیگه از همون کوچه هست .

پیوست ها

• x04.jpg
    x04.jpg
    317.4 کیلوبایت · بازدیدها: 46

ali3dm

کاربر VIP
یه بخش دیگه از اسکچ رو براتون میزارم . این هم یه تیکه دیگه از همون کوچه هست . بندانگشتی های پیوستی
اين قراره جزئي از همون كوچه قبلي باشه كه بچه ها شيشه رو شكستن؟
اگه اينطوره معلومه ميخواي حسابي جزئيات اضافه كني ها
اگه مدلها به هم مرتبط باشن كارتون جالب در مياد

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
مطمئنم که نفر اول خودتی بدونه تعارف میگم چون خیلی بهت ایمان دارم

واقعا ایده ی جالبی هست

الان که خوب دقت میکنم به تصاویری که کشیدی نگاه میکنم یاد خودم میفتم

البته محلمون جوری نبود که توپ تو خونه ی کسی بیفته ولی همسایه ها خیلی شاکی بودن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا