کم کردن حجم ویدئو کلیپ بدون افت کیفیت

سلام خیلی وقته میخواستم بپرسم که با چه نرم افزاری حجم ویدئو کلیپ هارو پایین میارن بدون افت کیفیت و کلیپهای hd حجمشون تا 50 یا 60 مگ هم پایین میآد . چندین نرم افزارو تست زدم ولی به جوابه قابله قبولی نرسیدم .(با انواع تغییره تنظیمات هم نشد:shock:) فرمته معموله این کلیپها mp4 هست . از دوستانه گلم میخوام هر اطلاعاتی که دارن به اشتراک بزارن و هر آنچه که باید دونست رو متذکر بشن :)

member99

Member
این که کیفیت شما کم نشه که خواسته منطقی نیست / مسلما یک فیلم فول اچ دی، با یه فیلم 3gp زمین تا زیر زمین فرق می کنه / به نظر من با نرم افزار که توی لینک زیر امکان دانلودش هست به راحتی فرمت های ویدیویی را به هم تبدیل کنید
http://downloadyar.com/post/652/دان...-تبدیل-فرمت-های-ویدئویی-گوناگون-به-یکدیگر.php

من نمیخوام کانورت کنمم میخوام اینکود یا ریلیز کنم البته اگه منظورمو متوجه بشید فایل من mp4 هست میخوام به همین فرمت درآد ولی حجمش که 300 مگ بود بشه 60 مگ . مطمعنا یه ذره افت کیفیت داریم ولی اصلا به چشم نمیاد . منمیخوام بدونم این ویدئو کلیپها یا فیلمهایی که hd هستن با چه نرم افزار و چجوری کانورت یا rip یا ریلیز میشن

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام خدمت دوست عزیز از بهترین کمپانی هایی مه در زمینه مبدل صوتی و تصویری فعالیت دارند

Xilisoft هستش

اما نرم افزار هایی مثل Free make Video Converter که واقعا عالی عمل میکنه وحتی میتونید بگید که فایل نهاییتون چند مگ باشه

یه نرم افزار عالی دیگه هم هست یه اسم Womble که یه نرم افزار ادیتوری ساده هست اما تبدیلی که انجام میده بی نقص هستش به عنوان مثال وقتی فایل Full HD رو میزاری رو TV یا موبایل تیک ممکنه بزنه که با این نرم افزار اونو به MPG تبدیل میکنی بدون افت کیفیت و قابلیت پخش در دستگا ههای جانبی

من با این کار فایل هایی تماما فول اچ دی رو روی موبایلم اجرا میکنم با Cpu 1 گیگ

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من ترجیح میدم با برنامه های تدوین اینخروجی نهایی بگیرم

atauxh

Member
ArcSoft MediaConverter من تا حالا خیلی کارامو با این نرم افزار کم حجم کردم افت کیفیت هم خیلی کمه...

Adobe.Alavi

Active Member
با سلام میتونید از avs و 114 video converter نیز استفاده کنید
اینا نرم افزارهای خوبی هستند.
کافیه بیاریش تو edius دوباره رندر بگیری تا یه کلیپ 2 گیگی avi با افتر، با همون کیفیت تبدیل به یه کلیپ 60 مگی avi با ادیوس بشه! درمورد mp4 تست نکردم ولی قاعدتا باید جواب بده
این روشی که شما میفرمایید برای کلیپ های فشرده نشده به خوبی عملی هست و اگر قرار نباشه دوباره ادیتی روی فایل صورت بگیره همون موقع خروجی گرفتن فشرده سازی رو اعمال میکنیم و با یه فرمت خوب رندر میکنیم.
پاور دی وی دی بهترین نرم افزاره
پاور دی وی دی بیشتر به پخش فیلم فیلم معروف شده ولی شرکت سایبر لینک نرم افزارهای کانورتی هم داره .
من ترجیح میدم با برنامه های تدوین اینخروجی نهایی بگیرم
بهترین کار به نظرم همینه البته برای کسی که هدفمند هست و کارش مشخصه.

به نظر من و طبق تجربه من هر نرم افزار کانورتی که به خوبی کرک شده باشه به خوبی هم کار میکنه.
ولی در کل خودم شخصاً از نرم افزار ImTOO.Video.Converter.Ultimate.7.4 استفاده میکنم که عالی عمل میکنه.
این نرم افزار تمامی فرمت ها رو پشتیبانی میکنه و تنظیمات کاملا کاربر پسند و مفید داره. از جمله اینکه میتونه چند ویدیو رو به هم مرج کنه یا کات بده و...

جدیدترین ارسال ها

بالا