کم کردن حجم فایل صوتی

***UNIQUE***

Active Member
سلام من یه فایل صوتی با حجم 5 Meg دارم همین حجم فایل فلش من رو خیلی بالا برده من میخوام حجم این فایل رو کم کنم الان فرمتش MP3 اما وقتی Sound Forge به wma تبدیل میکنم حجمش شده 750 کیلو بایت (پسوندش هنوز MP3 است چرا؟؟)
بعدشم این فرمت رو اصلا" Flash قبول نمیکنه؟
چطوری میتونم حجم این فایل رو کم کنم چون الان فایل Flash من 6 meg شده علاوه بر اینراه چه کارایی دیگه ای میتونم برا کم شدن حجم فایل SWF انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

Parham

Well-Known Member
برای کم کردن حجم آهنگ بهت پیشنهاد می‌کنم که از برنامه MP3 Resizerاستفاده کن ...برای مثال یك فایل 5 دقیقه ای با فرمت MP3 و Bitrate 256Kbps كه حجمی حدود 9.15 مكابایت دارد رو با تغییر Bitrate آن به 80 حجم آن را به حدود 2.8 مگابایت می رساند !! بدون حتی ایجاد تغییر محسوس در كیفیت آهنگ ! برای فشرده كردن یك آهنگ زمانی در حدود 1 دقیقه لازم میباشد .

دریافت : MP3 Resizer با حجم 1MB

***UNIQUE***

Active Member
من حجمش رو کم کردم الان همون File MP3 است با حجم کمتر اما وقتی میخوام به فایل Flash اضافه کنم میگه توی خوندنش مشکل داره و Import نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه راهنمایی کنید چیکار کنم )):

***UNIQUE***

Active Member
دقیقا" همین خطا رو میده
کد:
.one or more files were not imported because there were problems reading them

Parham

Well-Known Member
خوب ! این مشکل شما مربوط به سایز فایل شما نمی‌شه .... ببینید فایل صوتی‌ شما باید 44KHZ باشه البته می‌تونه 22KHZ یا 11KHZ هم باشه که هرچه مقادیر کمتر باشه کیفیت هم تغییر می‌کند و حالا Bitrate اون می‌تونه 128KBps یا 66 یا مقدار های ثابت دیگری باشه ... یک بار به وسیله همون برنامه فایل را تغییر بدید اگر نشد مشکل از فایل صوتی‌ شما هستش ...

***UNIQUE***

Active Member
من وقتی میخوام فایل mp3 رو با jetAudio Convert کنم این پیغام رو میده (فقط سری اول Convert این پیغام رو نداد بعدش با اینکه برنامه رو reInstall کردم برای convert هر فایل صوتی این پیغام رو میده ؟؟؟)
کد:
Can't start conversion : -105
Check if the files in DRM-protected. jetAudio does not convert/burn DRM-protected files.
میشه راهنمایی کنید چرا این Bug رو میده(منظورش از DRM-protected چیه؟؟)
منتظر راهنماییتون هستم با تشکر

FLASH-CLICKER

Active Member
سلام علیکم

اگر دید به شما این اجازه رو نمیده که صدا را لود نمیکنه می توانید آنرا از طریق برنامه سویش
به اس دبلیو اف تبدیل کرده و آنرا در موی کلیپتان لود کنید
------------------------
یا می توانید با نرم افزار
cool edit 2000
آنرا به فرمتی غیر از
که به فرمت فلش می خوره تبدیل کنید mp3
------------------------
از برنامه
نیز می توانید استفاده کنید All Sound Convertor
----------------------------

***UNIQUE***

Active Member
ممنونم
اما نباید این برنامه jetAudio این bug رو بده اگر کسی از دوستان میدونه دلیلش چیه(چون دفعه اول درست کار کرد)
ممنون میشم بگه

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز میتونی‌ فایل صوتی خودتو در یک هاست آپلود کنی‌ ؟

Security9776

Active Member
احتمالا فایل صوتی شما محافظت شده هست یا یه همچین چیزی .
اگه حجمش کمه رو یه هاست آپلود کنید تا بتونیم اون رو بگیریم و روش کار کنیم .

***UNIQUE***

Active Member
نه 5 Meg راستش من آهنگ به یادم باش از شایان رو براش یه Clip ساختم میخواستم Uploade کنم اما حجمش 6 meg شده میخواستم حجم فایل صوتی رو کم کنم تا حجم فایل swf بیاد پایین یه بار شد و به 2 meg رسیده اما باز هم زیاد میخواستم یه قسمتهایی از آهنگ که تکراری ببرم با Sound forge کار کردم یه قسمتی از آهنگ رو بریدم با کم کردن bitrate و ... با همون برنامه Soundforge حجمش رو پایین آوردم اما flash خروجیهای soundforge رو Support نمیکرد قرار شد با jet AudioConvert کنم که Flash قبول کنه اما خود jetAudio خروجی SoundForge ؤو قبول نمیکنه و Error بالا رو میده اما اگر آهنک اصلی رو که با SoundForge تغییر ندادم با jetAudio حجمش رو کم کنم
Flash قبول میکنه !!!؟؟

Security9776

Active Member
دوست عزیز ،
شما با Sound Forge صدات رو ادیت کن و بعد اون رو wav ذخیره کن . بعدش با JetAudio اون رو کامنورت کن .
در ضمن فلش فایل های مستقیمی که SoundForge درست می کنه رو ساپورت می کنه . ولی مشکل از کلیپ شما هست .

Sunboy454

Active Member
شما فایلتو توسط یه برنامه ( حتی خود sound forge ) پخش کن و توسط jetAudio خروجی صداتو (Stereo mix) ضبط کن ، اینجوری امنیت فایل صوتی هم برداشته میشه و هم میتونی روش کار کنی

***UNIQUE***

Active Member
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما با Sound Forge صدات رو ادیت کن و بعد اون رو wav ذخیره کن . بعدش با JetAudio اون رو کامنورت کن
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من wav save نمیکردم تست میکنم
ممنونم

شما فایلتو توسط یه برنامه ( حتی خود sound forge ) پخش کن و توسط jetAudio خروجی صداتو (Stereo mix) ضبط کن
اینکارو تاحالا نکردم تست میکنم
از شما هم ممنونم

m.yazdian

New Member
سلام دوست عزیز اگر شما اطلاعاتی در رابطه با محافظت از فایلهای صوتی دارید ممکنه به [email protected] مقالتون رو میل بزنید.
باتشکر .../:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا