کمک

nortonn

New Member
سلام من دیروز مامبو فارسی را نسب کردم ولی هر بار که وارد سایت میشوم کد نوشته بجای unicode روی westeurop هستش. کسی میتونه کمک کنه.

http://web2go.we.funpic.de/

joomla

Member
سلام
فکر کنم قالب سایتتون با UTF-8 مشکل داره encoding قالبت را اگه UTF-8 نیست روش تنظیم کن درست می شه
بای

mambolearn

Active Member
سلام دوست عزیز
سایت شما رو چک کردم . مشکل شما از Charset = utf-8 نیست و در حال حاضر قالب شما روی UTF-8 ست شده .
شما در Source قالب دستکاری کردین و نتیجش هم همین شده که در حال حاضر میبینید .
ممنون میشم اگر بگین قالب رو از کجا دانلود کردین .

برای حل مشکلتون فایل زیر رو جایگزین فایل Index.php قالبتون کنید . مسیر قالب شما /templates/box_business_blue/ است . ( البته ابتدا فایل رو از حالت فشرده خارج کنید سپس جایگزین کنید )

یا علی
محسن فیروزمندان

پیوست ها

• index.zip
    1.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2

nortonn

New Member
اطلاعات دقیق تر

سلام. قبل از هر چیز ممنون بخاطر راهنماییاتون.
من قالب را از سایت mambofars دانلود کردم.
فایل Index.php را هم الان در مسیر /templates/box_business_blue دانلود کردم. مشکل من باتمام قالبحاست.
خودم فکر میکنم شاید اشکال از هاست باشه. به نظر شما امکان داره به خاطر تبلیغی که از سوی هاست اول سایتم قرار میگیره کد صفحه روی westeuro.... قرار میگیره؟
اگر کسی هاست مجانی میشناسه که میشه مامبو را روش نسب کرد لطفا راهنمایی بکنه. متاسفانه من در ایران نیستم و به ساختن سایت فارسی وارد نیستم.
ps: درضمن من میتونم یوزر نام و بسوردم را در اختیارتون بزارم تا بتوانید دقیق تر مشکل را پیدا کنید.
ممنون

mambolearn

Active Member
دوست عزیز
حق با شماست . تبلیغی که در سایت شما قرار میگیره باعث میشه بعضی از کد ها حذف بشن .
اگر دوست داشتین Passerby_f1 رو در یاهو add کنید تا بیشتر راهنماییتون کنم .

یا علی
محسن فیروزمندان

جدیدترین ارسال ها

بالا