کمک

hk1368

New Member
سلام
دوستان من یه فروشگاه دارم که طراحی شده واسم و از این اماده ها نیست
با ایجکس نوشته شده
العان من می خوام یه خبر نامه با یه سیستم امار بهش اضافه کنم اون یارو که واسم نوشته میگه واسه خبر نامه 120 تومان و واسه امار 80 تومان باید بدی می خواستم ببینم دوستان من می تونم از کدهای که سایت وب گذار بهم میده استفاده کنم

بعد من داخل پنل مدیریت سایت فقط قسمت های مدیریت محصولات و مشتریان و از اینطور چیزا رو دارم و اصلا قسمتی برای مدیریت قالب یا کلا مدیریت سایت ندارم که از اونجا بتونم کد هارا به قالب اضافه کنم
از دوستان کسی می دونه این کد ها ی سایت وب گذر را بکدوم فایل تو هاست باید اضافه کنم ؟

Allahparast

Member
از برنامه نویس سیستمتون بپرسید سیستم رو ترکیبی نوشته(اچ تی ام ال و پی اچ پی قاطی هست ) یا نه براش یه تمپلیت انجین گذاشته؟
خبرنامه و آمار رو خیلی داره گرون میگه سیستم رو کلا چند براتون نوشته ؟

hk1368

New Member
از برنامه نویس سیستمتون بپرسید سیستم رو ترکیبی نوشته(اچ تی ام ال و پی اچ پی قاطی هست ) یا نه براش یه تمپلیت انجین گذاشته؟
خبرنامه و آمار رو خیلی داره گرون میگه سیستم رو کلا چند براتون نوشته ؟

سلام
راستشو بخای با کلی اشنا جلو کردن و کلی تخفیف و کلی چنه زدن 580 گرفتن یه نفر نیست یه شرکت بودن

سایت رو هم نگاه کن ببین متوجه می شی چو طوری نوشتن

البته فقط یه فروشگاه معمولی نیست مثلا فروشگاه واسه فروش فیلم هست مثلا بسته به این که مشتری کدوم فیلمها رو انتخاب میکنه سیستم میاد حجم ها رو اندازه میگیره و در اخر میگه که این تعداد محصول در این تعداد DVD جا میشه و خودش هزرنه ی پست رو هم بسته به تعداد DVDحساب میکنه و به فاکتر اضافه میکنه

بازم ممنون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا