افزونه 1 کمک کنید حرفه ای ها کسانی که با gpu رندر میگیرن

jijalim

Member
سلام دوستان من سیستم رو ارتقادادم.یه گرافیک gtx 860 4 gig هم دارم .همه درایور ها هم نصب هستش .cuda هم نصبه و مشکل نداره.مشکل اینجاست که.چرا با vray rt رو gpu هنگ میکنه و رندر نمیگیره..octan render هم که کرک درست نداره.arion render هم کرک درست پیدا نکردم .یکی دارم که رندر خوب میگیره با gpu اما سر ۱۵ دقیقه صفحه رندر سیاه میشه.مهندسان کمک کنید ۴ ملیون کارت گرافیک .اما هنوز نتونستم با کمک gpu یک رندر بگیرم.پروژه برداشتم انیمیشن.معماری توش موندم ..ممنون از کمکتون

آخرین ویرایش:

rezazarasvand

کاربر فعال
اکتان قیمتش مناسبه می تونی تهیه کنی، ورژن 2.5 آریون هم در دسترس هست، روی GPU وی ری هم حساب نکن ( البته من 3 رو تست نکردم) ، iray هم که در دسترس هست ، مشکلت هم که حل شده!! چی میخوای دیگه!
واسه پروژه معماری هم اگوریتم دایرکت لایت اکتان بهترین گزینه هست، یعنی فکر کردی الان با یه کارت گرافیک 860 با آریون یا iray می تونی تو چند ثانیه رندر کنی؟ نه از این خبر ها نیس عزیزم.

آخرین ویرایش:

Hidden Dragon

کاربر فعال
jijalim عزیز سلام،

اگر اشتباه نکنم سری کارت شما از سری Maxwell هست در حالیکه هنوز اغلب رندر کننده های Gpu از سری کارتهای Fermi و Kepler شرکت Nvidia پشتیبانی

میکنن و هنوز کمی زمان نیازه تا هماهنگی کامل بین رندر کننده ها و این سری از کارتها برقرار بشه .....

ضمنا فکر نمیکنم بهترین خرید رو انجام داده باشی چون با کمی پول بیشتر میتونستی دو تا Gtx 780 که هر کدوم 6 گیگ رم داشتن بخری که در نهایت مجموع هسته های کودا روی اون دوتا کارت به مراتب بیشتر از این کارت میشد

و تو رندر به مراتب کارت رو سریعتر انجام میداد و ضمنا تا 6 گیگ روی Load صحنه فضا داشتی که در مورد فایلهای متوسط مقدار قابل قبولی هست ( البته با در نظر گرفتن سایز خروجی )

موفق باشید

rezazarasvand

کاربر فعال
860 سری kepler هم داره،یعنی شما میگی maxwell فعلا در موتور ها پشتیبانی نمیشه؟ .بعید میدونم maxwellپشتیبانی نشه! من که تست نکردم! با دو تا 780 موافقم.

آخرین ویرایش:

amirpcp30

New Member
سلام دوستان
مگه وی ری از پردازش گرافیک پشتیبانی میکنه؟ چون شنیده بودم فقط سی پی یو بیس هست
من خودم دو تا 460 دارم که fermi هست ولی یکجا هم خوندم فقط چند مدل خاص رو نوشته بود پشتیبانی میشه ، 3ds max 2013 , vray2
با سپاس

Hidden Dragon

کاربر فعال
amirpcp30 عزیز سلام،

Vray RT میتونه علاوه بر Cpu از قابلیت پردازش کارت گرافیکی هم استفاده کنه و در حال حاضر بهترین عملکرد رو هم با تکنولوژی Cuda که متعلق به شرکت NVidia است داره.

در مورد سیستم شما با دوتا کارت 460 باید عرض کنم میتونید از اونها برای رندر توسط Vray RT استفاده کنید اما به خاطر داشته باشید به دلیل مقدار کم رم موجود روی کارت گرافیک شما

شما نمیتونید صحنه های خیلی بزرگ و یا سایز خروجی بزرگی رو از این کارتها انتظار داشته باشید و ضمنا مجموع تعداد هسته های Cuda روی کارتهای شما خیلی چشمگیر نیست

و نباید انتظار سرعت فوق العاده ای رو داشته باشید اما همچنان برای تست متریال و تولید Preview انیمیشن با سایز کوچک میتونه مورد استفاده قرار بگیره.

موفق باشید

amirpcp30

New Member
amirpcp30 عزیز سلام،

Vray RT میتونه علاوه بر Cpu از قابلیت پردازش کارت گرافیکی هم استفاده کنه و در حال حاضر بهترین عملکرد رو هم با تکنولوژی Cuda که متعلق به شرکت NVidia است داره.

در مورد سیستم شما با دوتا کارت 460 باید عرض کنم میتونید از اونها برای رندر توسط Vray RT استفاده کنید اما به خاطر داشته باشید به دلیل مقدار کم رم موجود روی کارت گرافیک شما

شما نمیتونید صحنه های خیلی بزرگ و یا سایز خروجی بزرگی رو از این کارتها انتظار داشته باشید و ضمنا مجموع تعداد هسته های Cuda روی کارتهای شما خیلی چشمگیر نیست

و نباید انتظار سرعت فوق العاده ای رو داشته باشید اما همچنان برای تست متریال و تولید Preview انیمیشن با سایز کوچک میتونه مورد استفاده قرار بگیره.

موفق باشید
سلام
ممنون دوست عزیز
در
تنظیمات قسمت assign render اولی که production هست وی ری انتخاب شده ولی سومی که active shade هست defults scanline render انتخاب شده میخواستم بپرسم اینو باید vray rt انتخاب کنم درسته؟ چون من خودم کلا به هیچ تنظیمی دست نزدم نمیدونم کدوم ها رو چی بزنم بهتره راهنمایی کنید ممنون میشم
از استارتر هم عذر خواهی میکنم که اینجا پرسیدم
با سپاس

rezazarasvand

کاربر فعال
بچه ها من تو هیچ سایتی ندیدم 860 ؟! منظور لپ تاپی هست یا گرافیک جدا ست؟
فکر کنم حق با شما باشه منم اول که دیدم فکر کردم واسه desktop هم اومده! ولی الان سرچ کردم چیزی نیافتم! فکر کنم منظور دوستمون 760 باشه!

jijalim

Member
شرمنده دوستان اره ۷۶۰ هست اشتباه تایپ کردم .اره از نوع هستول هستش..من با اریون ۲.۵ رندر میگیرم.سرعتشم خوبه اما ۱۵ دقیقه که رندر می گیره صفحه رندر سیاه میشه.اگه نسخه با کرک سالم دارین ممنون میشم بزارین.اکتان رو از کجا میتونم خرید کنم.قیمتش چنده/؟من بالا گفته بودم.که همرو تست کردم اما هر کدوم مشکل دارن.اگه نسخه کاملی دارین که باگ کمتری داره ممنون میشم.لینک دانلودش رو بگذارین..واقعا ممنونم

jijalim

Member
ممنوم از جوابت/االان با این وضع هیچ ورژنی نیست که بشه کار منو راه بندازه؟

jijalim

Member
اقا رضا من این کرک رو دارم.اما arion live رندر نمیگیره.تومکس.با این کرک.مکس من ۲۰۱۳ هستش.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام دوست عزیز jijalim چند تا پشت سر هم ندین لطفا...
شما گفتی چهار میلیون گرافیک ... پس منظورتون چهار میلیون سیستم هست...
در هر صورت کار خوبی کردین پول خرج کردین.ان شاالله کارای خوبتون رو اینجا شیر میکنین و ما هم لذت خواهیم برد

جدیدترین ارسال ها

بالا