کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !

foad3330

New Member
سلام !!!
صفحه اول majidonline.com دارای بخشی تحت عنوان " آخرین مقاله های ارسال شده به سایت " هست که تعدادی عکس گویای مطلب در این قسمت قرار گرقته و و قتی روی هر عکس نشانگر موس رو قرار میدی یک نوشته یه حالت fade ظاهر میشه وبا گذر از عکس مورد نظر نوشته مربوطه به حالت fade حذف میشه و دیگر تصاویر هم با قرار گرفتن موس روی آنها چنین عمل می کنند .

:wink: می خواهم چنین بخشی رو درست بکنم ( گمان کنم با javascript این کارو میشه کرد )

:cry: لطفا مرا یاری دهید

از تمام عزیزانی که زاهنمایی می کنند پیشاپیش متشکرم

lajevardi

New Member
فکر میکنم این نمونه مشکلت رو حل کنه!!

پیوست ها

• img.text.Fader.rar
    10.1 کیلوبایت · بازدیدها: 10

foad3330

New Member
لاجوردی عزیز
از لطفت بی نهایت ممنون اما هنوز مشکل دارم !
این فایلی که گذاشته بودی شامل فایل های سورس این کار بود به همراه یک صفحه html که نمونه کدی که گذاشته بودی رو نمایش می داد .
ضمن تشکر از لطفت می شه خواهش کنم چگونگی استفاده و قرار دادن تگ های مربوطه روی عکس و نوشته مربوط به اون و در حالت کلی مراحل قدم به قدم اینکه چه کارهایی باید بکنم تا با توجه به فایلهای سورس این حالت رو بتونم پیاده کنم
پیشاپیش ممنونم

foad3330

New Member
هنوز مشکل دارم ! کمک ! کمک! کمک!

lajevardi گفت:
فکر میکنم این نمونه مشکلت رو حل کنه!!
لاجوردی عزیز
از لطفت بی نهایت ممنون اما هنوز مشکل دارم !
این فایلی که گذاشته بودی شامل فایل های سورس این کار بود به همراه یک صفحه html که نمونه کدی که گذاشته بودی رو نمایش می داد .
ضمن تشکر از لطفت می شه خواهش کنم چگونگی استفاده و قرار دادن تگ های مربوطه روی عکس و نوشته مربوط به اون و در حالت کلی مراحل قدم به قدم اینکه چه کارهایی باید بکنم تا با توجه به فایلهای سورس این حالت رو بتونم پیاده کنم
پیشاپیش ممنونم

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این آموزش به طور کامل در سایت مجید آنلاین هستش ... میتونی‌ آموزش کامل را از اینجا بخونی‌ !

پ.ن : برای پست خودت از عنوان مناسب استفاده کن و در انجمن مناسب سوال کن تا زودتر جواب بگیری ...

جدیدترین ارسال ها

بالا