کمک کمک برای تغییر فلش

saymon

New Member
ورودی سایت من یک فلش دارد که لازم است تغییراتی در آن اعمال شود . من چون چیزی از فلش نمی دونم می خواستم از شما کمک بگیرم. تغییرات اینها هستند:

1- فلش بعد از تمام شدن وارد صفحه انگلیسی می شود. چطور می توانم کلید English , Farsi را اضافه کنم. چطور باید اینها را لینک کنم.

2- چطور رنگ پس زمینه رو عوض کنم.

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز ،
برای ایجاد دکمه شما باید متن مورد نظرت رو بنویسی بعد اون رو انتخاب کنی . بعد کلید F8 رو بزن و از صفحه باز شده گزینه Button رو انتخاب کن .
حالا دکمت ایجاد شده فقط اون رو انتخاب کن بعد کلید F9 رو بزن . بعد تو صفحه باز شده کد زیر رو بنویس :
on (release) {
getURL("YOURURL", "_self");
}

که به جای YOURURL آدرس صفحت رو بده .

برای تغییر رنگ بکگراند هم از منوی Modify گزینه document رو انتخاب کن و از اون جا رنگ مورد نظرت رو انتخاب کن .

فقط در مورد سوال اول شما من خیلی خلاصه گفتم . شاید اگه تو انجمن ها جستجو کنید بتونید مطالب کامل تری پیدا کنید . مثلا در مورد حالت های Over , Down و ... .

اگه باز هم مشکلی بود بگید تا کمکتون کنم .
موفق باشید ، محسن

saymon

New Member
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی ولی من swf رو دارم . لطفا بگید این کار را با چه برنامه ای انجام بدهم.

Security9776

Active Member
سلام ، مگه نگفتید که ورودی سایت خودتون هست ؟
حالا در هر صورت برای تبدیل swf به فرمت fla که قابل تغییر با Flash هست شما باید از دیکامپایلر ها استفاده کنید که در انجمن بسیار در موردش صحبت شده .
کافیه یک جستجو بکنید و از این دست برنامه ها رو پیدا کنید .

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا