کمک (کرک maya 2012)

zotiastu

Well-Known Member
سلام

من مایا 2012 رو نصب کردم و وقتی اجراش کردم رو اکتیو که کلیک کردم یه صفحه سفید باز میشد.....:mad::cry::-?

مشکلم از کجاست لطفا کمکم کنین..:shock::sad:

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    82.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8

zotiastu

Well-Known Member
کـــــــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــــــی نـــیست؟:snap:

رو ویندوز قبلیم درست بود رو کامپیوتر دوستمم درسته.............. من چقد بد بختم......:cry::mad::sad::shock:

بار اول که مایا رو نصب کردم این صفحه سفیده این دوتا گزینه هارو نداشت نصف صفحه سفید هم سیاه بود.....

ویرایش:

کجایین خوابین؟:mad: نمیخام خیلی اسپم بدم لطفا زودتر کمکم کنین تا حالا صد بار از دوباره نصب کردم بازم همون مشکل رو داره........ بدبختم بیچارم دیوونم تورو خدا کمکم کنین....:rose::green:

از بس گیر این مشکلم تو امضام گزاشتمش نگا کن! تو رو خدا یه مسلمونی بیاد کمک کنه.....:green:

آخرین ویرایش:

HOSSEIN.D

Well-Known Member
دوست عزیز بذار یه روز بگذره بعدا.
مطمعنی مشکل از کرک نیست؟
یعنی فایل کرک سالمه؟
موقع کرک کردن نباید به اینترنت وصل هم باشی.
من که تا حالا چنین مشکلی نداشتم.

zotiastu

Well-Known Member
اصلا به کرک ربطی نداره .... وقتی تو مایا میرم همونطور که میبینید اول باید بزنم اکتیو بعد شرایطش رو قبول کنم بعد بزنم ادامه بعدشم که ..... دو سه دقیقه صبر کردم اخرش یه صفحه سفید باز شد..

غیر از کرکی که استفاده میکنم و اپلود کردم کرک دیگه ای برای مایا 2012 نیست ؟مثلا از اونا که یه فایلی رو جای اون فایل اصلی رپلایس میکنی؟

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    83.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    93.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 3.jpg
    3.jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • xf-a2012-32bits.rar
    194 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:

zotiastu

Well-Known Member
52 نفر تا حالا ایجا رو نگا کردین یکیتون یه جواب نداده ؟:mad:

فروم دیگه ای پیدا نکردم که سوالمو توش بگم اینو هم که پیدا کردم سوالامو جواب نمیدن ....:snap:

به هر حال ای کسایی که یه نگاهی میندارین و از این صفحه میرین من انتی ویروس ندارم ممکنه تا الان 9999999999999999999999999 عدد ضربدر 9999 تا ویروس داشته باشم ایا این مشکلم به ویروس ربط داره؟ هر سوالیمو جواب نمیدین اینو جواب یدین من الان دارم نود 32 رو دانلود میکنم ایا مشکلم به ویروس ربط داره یا نه اون سوال قبلی رو که قطعا جواب نمیدین فقط تو رو خدا همین رو جواب بدین شاید این روزنه امیدی برام باشه!:rose:

آخرین ویرایش:

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام.
دوست عزیز ویروس میتونه هرکاری کنه.
ولی من میگم از ویروس نیست.
شما گفتی بعد از چند دقیقه اون صفحه سفید میاد.
من احتمال میدم شما به اینترنت وصلی.
اگه هم میدونی وصل نیستی کابل شبکه رو هم بکش.
چون تاثیر داره.

zotiastu

Well-Known Member
ممنون دوست عزیر:rose:

هر کاری کردم نشد ولی بخاطر مایا ویندوزم رو عوض کردم درست شد...:green::):paint::cool::neutral::wink::oops::oops::rose::lol::lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا