کمک : پیغام خطا !

MehrMina

Member
دوستان سلام

سوالی داشتم که امیدوارم با راهنماییهای شما به جوابش برسم :">

من مدتهاست که از NOD32 بعنوان آنتی ویروس استفاده میکنم و مشکلی هم نداشتم تا اینکه اکسپایر شد و به علت در دست نداشتن نسخه‌ی جدید و همینطور عجله برای اتمام کارهام به ناچار اون رو آنیستال کردم و بجای اون آنتی ویروس Avast رو نصب کردم / منتهای مراتب از اون زمان به بعد هنگام باز کردن فایلهای swf با وجود اینکه فایل مورد نظر باز میشه اما هر بار با این ارور مواجه میشم که :

«Windows cannot find XXX. Make sure you typed the name correctly, and then try again. To search a file, click the Start button, and then click Search»

( که xxx شامل اسم فایل مربوطه و مسیر همون فایل هست )

توی گوگل سرچ کردم منتها به جوابی نرسیدم ، فلش پلیر رو هم یه بار آنیستال و دوباره نصب کردم اما تغییری حاصل نشد :(

حالا میخواستم بدونم غیر از ویندوز عوض کردن آیا راه دیگه ای برای حل این مشکل هست یا نه ؟

پیشاپیش ممنون :rose:

( در ضمن نمیدونم آیا این پرسش رو باید در همین انجمن مطرح میکردم یا انجمن فلش ؟‌)

اولا جاش اشتباه این پست منظورمه
ولی برای avast باید بگم که اپدیت کردی یا نه اگر نکردی که بکن و در مواقعی که به اینتر نت وصل نیستی اون رو ببند چون اپدیت نکردی
لینک به اینجا هم سر بزن بعد در اونجا avast رو سرچ کن انجمنشو پیدا می کنی

MehrMina

Member
ممنون راستش من مرتب اوست رو آپدیت میکنم منتها همچنان این مشکل وجود داره ، توی اون انجمن هم سرچ کردم ولی متاسفانه مبحثی درباره این پیغام خطایی که من باهاش روبرو میشم وجود نداشت :( ..

MehrMina

Member
دوباره منم ! ;) امروز بالاخره از طریق سرچ یه راه حل براش پیدا کردم ، امیدوارم که این راه حل منطقی ‌باشه و مشکل خاصی رو در آینده ایجاد نکنه ! :دی اما فعلا ً همین قدر که دیگه با این پیغام خطا مواجه نمیشم برام کافیه ! :D :

[LTR]
In Windows XP, you can use the Folder Options applet to disable DDE for a file type action. Here are the
instructions:​

1. Open Windows Explorer
2. Click Tools, Folder Options, select the File Types tab.
3. Select .SWF file type from the list
4. Click Advanced
5. Select open and click Edit
6. Uncheck Use DDE checkbox and click OK.
7. Click OK, OK.​
[/LTR]

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا