کمک و نظر تخصصی در مورد vps

ariamaria

Member
با سلام

از اینکه بدون هیچ چشم داشتی به هم میهنان کمک می کنید سپاسگزارم:rose:

من یک سوال داشتم که برایم خیلی مهم است.من قراره 8 سال زحمتم رو روش بگذارم.بنابراین خواهش می کنم من رو مثل همیشه خوب راهنمایی کنید

با توجه به بودجه مالی و اهمیت خیلی زیادی که به مساله امنیت می دهم گزینه های زیر را در پیش رو دارم:

• خرید وی پی اس از پارس پک که خودش می گوید از مجازی ساز Virrtuozzo استفاده کرده

• خرید وی پی اس افرا وب که از مجازی ساز openvz استفاده می کند

• خرید وی پی اس از فست سرور که نمی دونم از چه مجازی سازی استفاده می کنه ولی سرور های مجازیش کاملا ددیکیت شده اند.حتی سی پی یو

من بین دو گزینه گیر کردم:sad:.از طرفی افرا وب نمایندگی مستقیم کاناداست و مجازی سازی رو خود دیتاسنتر انجام می دهد که مسلما بدون باگ تر و امن تره و در عوض مجازی ساز openvz مشترکه و ممکنه حمله به سایرین دامن من رو هم بگیره.از طرف دیگر فست سرور سرویس هاش کاملا جداگانه طراحی شده اند ولی بی نام و نشون تر و تازه تاسیس است و احتمالا هم خود صاحب سایت مجازی سازی رو انجام می دهد.پارس پک هم یک چیزی بین این دو تاست.

به نظر شما متخصصین کدامیک امنیت بیشتری به من خواهند داد؟

پیشاپیش از لطف شما تشکر می کنم

آخرین ویرایش:
من بین دو گزینه گیر کردم:sad:.از طرفی افرا وب نمایندگی مستقیم کاناداست و مجازی سازی رو خود دیتاسنتر انجام می دهد که مسلما بدون باگ تر و امن تره

دوست من خیلی اشخاص در ایران هستند که حرفه ای تر از دیتاسنتر مجازی سازی را انجام می دهند .

در عوض مجازی ساز openvz مشترکه و ممکنه حمله به سایرین دامن من رو هم بگیره.

این بستگی به سرویس دهنده شما دارد OpenVz توسط سرویس دهنده شما می توانید اختصاصی یا اشتراکی باشد و شما به هیچ عنوان نمی توانید این را بفهمید .

از طرف دیگر فست سرور سرویس هاش کاملا جداگانه طراحی شده اند ولی بی نام و نشون تر و تازه تاسیس است و احتمالا هم خود صاحب سایت مجازی سازی رو انجام می دهد.

مطمئنا اعتبار مهمترین گزینه انتخاب است و سعی کنید از یک شرکت معتبر و نه هر شرکتی خرید کنید . اگر ثبت قرار داد نیز انجام شود خیلی بهتر است چرا که ضمانتی برای 8 سال فعالیت شماست .

پارس پک هم یک چیزی بین این دو تاست.

تا به حال ازش بدی نشنیدم اما بهتر است در مورد سرویس دهی و مجازی سازی سرور هاشون تحقیق کنید .

اما بدون شک مجازی سازی توسط Citrix Xen و Hyper -V و ESXi Vmware بهتر از هر مجازی سازی دیگر است . دقت کنید که Virrtuozzo نیز منابع را می تواند اشتراکی کند .

موفق باشید .

pasargadteam

Active Member
با سلام

از اینکه بدون هیچ چشم داشتی به هم میهنان کمک می کنید سپاسگزارم:rose:

من یک سوال داشتم که برایم خیلی مهم است.من قراره 8 سال زحمتم رو روش بگذارم.بنابراین خواهش می کنم من رو مثل همیشه خوب راهنمایی کنید

با توجه به بودجه مالی و اهمیت خیلی زیادی که به مساله امنیت می دهم گزینه های زیر را در پیش رو دارم:

• خرید وی پی اس از پارس پک که خودش می گوید از مجازی ساز Virrtuozzo استفاده کرده

• خرید وی پی اس افرا وب که از مجازی ساز openvz استفاده می کند

• خرید وی پی اس از فست سرور که نمی دونم از چه مجازی سازی استفاده می کنه ولی سرور های مجازیش کاملا ددیکیت شده اند.حتی سی پی یو

من بین دو گزینه گیر کردم:sad:.از طرفی افرا وب نمایندگی مستقیم کاناداست و مجازی سازی رو خود دیتاسنتر انجام می دهد که مسلما بدون باگ تر و امن تره و در عوض مجازی ساز openvz مشترکه و ممکنه حمله به سایرین دامن من رو هم بگیره.از طرف دیگر فست سرور سرویس هاش کاملا جداگانه طراحی شده اند ولی بی نام و نشون تر و تازه تاسیس است و احتمالا هم خود صاحب سایت مجازی سازی رو انجام می دهد.پارس پک هم یک چیزی بین این دو تاست.

به نظر شما متخصصین کدامیک امنیت بیشتری به من خواهند داد؟

پیشاپیش از لطف شما تشکر می کنم

با درود

من پیشنهاد میکنم اگر قرار است که تجربه چندین ساله ات رو بزاری از وی پی اس استفاده نکنی , چون یک وی پی اس هرگز حتی 10% سرعت یک سرور اختصاصی رو هم نداره.

مجازی ساز مجازی ساز است حالا با کمی قدرت و با کمی ضعف. در هر حال همش همینه.
توی اینها VMware من میدونم که خوبه و اکثراً هم ترجیحش میدهند اما کار باهاش سخت است براشون پس سراغ اپن وی زد میروند.

من پیشنهاد میکنم یکم بیشتر زور بزنی میتونی سرور اختصاصی با قیمت مناسب بخری و اگر خواستی بنده در خدمتم.
در مورد وی پی اس هم من بهت www.gignic.com رو معرفی میکنم. کلاً کارش وی پی اس است بیشتر و حسابی وارد میتونی روش حساب کنی از نظر امنیتی و ... هم استادی است برای خودش.

اگر خواستید هر کدام رو اطلاع بدید. تخفیف براتون در نظر میگیریم.

موفق باشید.

ariamaria

Member
مرسی از شما و لطفتون:).ولی سرور اختصاصی با بودجه من جور در نمیاد.بالاخره کی بدش میاد یک چیز کاملا مجزا با امکانات بالا داشته باشه.
در مورد وی پی اس هم این شرکتی که معرفی کردید از مجازی ساز openVZ استفاده کرده است.من با هر کی مشورت کردم گفت از این مجازی ساز استفاده نکن.بعد از کلی گشتن و زیر و رو کردن به این نتیجه رسیدم که احتمالا از پرشه و یا آوا سرور خرید نمایم.

ارادتمند

pardisgroup

Active Member
ما هم سرور مجازی ارائه می دیم با پردازنده اختصاصی (شیر نشده) مجازی ساز Xen enterprise
512 رم + 2.26 پردازنده اختصاصی : ماهی 35000 تومان

pasargadteam

Active Member
مرسی از شما و لطفتون:).ولی سرور اختصاصی با بودجه من جور در نمیاد.بالاخره کی بدش میاد یک چیز کاملا مجزا با امکانات بالا داشته باشه.
در مورد وی پی اس هم این شرکتی که معرفی کردید از مجازی ساز openVZ استفاده کرده است.من با هر کی مشورت کردم گفت از این مجازی ساز استفاده نکن.بعد از کلی گشتن و زیر و رو کردن به این نتیجه رسیدم که احتمالا از پرشه و یا آوا سرور خرید نمایم.

ارادتمند

دست عزیز , سایتی که معرفی کردم از HyperVM استفاده میکنه نه از OpenVZ.

برید داخل : http://gignic.com/linvps.php

در تمامی سرویس ها کنترل پنل HyperVM جهت ریبوت و اداره کامل سرور به کاربران ارائه می شود .

این هم برای اطلاع شما.

جدیدترین ارسال ها

بالا