کمک و راهنمایی از مدیران سرور

MrPAPA

New Member
سلام مدیران سروری که وارد هستند خواهش میکنم کمک من کنند

من از سی پنل استفاده میکردم و الان هم سیپنل تحریم کرده من سرور خصوصی دارم و به ssh دسترسی دارم الان که من سی پنل و کنترل پنلی ندارم

میخواهم ببینم من چطور با نرم افزار putty میتونم کار کنم آیا توی شهر کتابی هست که من این برنامه و پرتال رو به خوبی یاد بگیرم

تمامی دستوراتش

کتابی وجود داره که من مشکلاتم بر طرف بشه یا یک سی دی ؟

در ضمن آیا از طریق putty با ssh میتوان دستوری داد که یک فول بک اب از طریق ftp به سرور دیگر فرستاد اگر خواستم سرور رو عوض کنم ؟

چون الان من سی پنل ندارم ممنون میشوم کمک و راهنمایی فرمایید ؟

vatanmusic

Well-Known Member
با سلام هيچ كتابي در اين زمينه ها وجود نداره بيخود وقت خودت را هدر نده و دنبالش نگرد

MrPAPA

New Member
با سلام هيچ كتابي در اين زمينه ها وجود نداره بيخود وقت خودت را هدر نده و دنبالش نگرد

سلام تا یک حدودی دستورات رو بلدم الان من سی پنل ندارم و بسته شده مثل همین مجید انلاین

خوب من الان اگر بخو.اهم بروم روی یک سرور دیگر که سی پنل داره خوب من الان توی هر دو سرور ssh دسترسی دارم چه دیستوراتی بزنم تا بدونم یک فول بک اب از اکانت خودم بفرستم توی سرور جدید ؟ فول بک آب از طریق ssh

ممنون میشم یک راهنمای بکنید یا اگر این راه نمیشود چی کار کنم ایا اصلا میشود ؟ کاری کرد

Mozafary

Member
سلام
سایتت ۳ بخش اصلی داره
۱ فایلها و محتویات public_html که میتونی براحتی اونهارو از ssh بصورت ftp به هاست جدید منتقل کنی.
اول محتویات این پوشه رو در داخل یک فایل جمع میکنی تا جابجایی راحت بشه
cd /home/sitename/public_html
[LTR]tar cvf www.tar *[/LTR]

بعد به هاست جدید ftp میکنی
ftp newhostip
بعد نام کاربری و رمز رو وارد میکنی و بعد
cd public_html
put www.tar
بعد هم فایل www.tar را باز میکنی از کنترل پنل هم میشه این کار رو کرد! از ssh بصورت زیر
tar xvf www.tar
۲ میرسیم به ایمیل ها! اگر هاست جدید cpanel باشه که توی پوشه mail همه چیز هست و میتونی overwrite کنی و تمام inbox رو منتقل کنی

۳ بانک اطلاعاتی برای این کار ۲ راه وجود داره اول میتونی فایلهای sql رو از سرور قدیم به جدید ftp کنی و اونجا import کنی دوم با استفاده از mysql از سرور قدیم backup بگیری و در جدید restore کنی.

سلام تا یک حدودی دستورات رو بلدم الان من سی پنل ندارم و بسته شده مثل همین مجید انلاین

خوب من الان اگر بخو.اهم بروم روی یک سرور دیگر که سی پنل داره خوب من الان توی هر دو سرور ssh دسترسی دارم چه دیستوراتی بزنم تا بدونم یک فول بک اب از اکانت خودم بفرستم توی سرور جدید ؟ فول بک آب از طریق ssh

ممنون میشم یک راهنمای بکنید یا اگر این راه نمیشود چی کار کنم ایا اصلا میشود ؟ کاری کرد

جدیدترین ارسال ها

بالا