کمک ... مودم اصلا نصب نمی شه

bernadet

Member
سلام دوستان عزیز .

در نصب مودم به مشکل جدی برخوردم و دیگه همه راهها رو امتحان کردم ولی موفق نمی شم . لطفا کمک کنید .

برای نصب مودم

Softv29 fax modem

این مراحل رو طی کردم .

Control panel > printer and other hardware > phone and modem options

وارد تب

Modems

شدم و دکمه

Add

رو در پایین زدم . در کادر بعدی گزینه

Do not detect my modem . I will select it from the list

رو انتخاب کردم در ستون

Manufacture

فقط یک گزینه

Standard modem types

داشتم و در ستون سمت راست هم دو گزینه

Comunication tab between two computers
و
Paralel cables between two computers

رو داشتم که هر کدوم از این دو گزینه رو که انتخاب می کردم در صفحه بعد به بن بست می رسیدم .
و باز اگر دکمه

Have disk

رو می زدم در فولدر

Device

این فولدرها رو داشتم .
Win98se
Win2000
Winme
Winxp

البته ویندوزم ایکس پی هست و فایل با پسوند

Inf

در فولدر ایکس پی درست نصب نمی شد و در همه فولدرهای ویندوزهای دیگه هم درست نصب نمی شد . یعنی یا اصلا نمی گذاشت نصب کنم و یا یک آیکون زرد با علامت خطر داشت که پیام می داد درست نصب نمی شه و اگر نصب کنید ممکنه ایرادات دیگری براتون به وجود بیاد . با این حال اگر مایل به نصب هستید این کار را بکنید . که اگر نصب را ادامه می دادم درست نصب نمی شد.

دیگه واقعا عقلم به جایی نمی رسه . این سیستم قبلا هم ویندوز ایکس پی داشته و مودمش نصب بوده . اما من هاردش رو فرمت کردم و دیگه نمی تونم مودمش رو نصب کنم . تو رو خدا کمک کنید . سیستم مال کس دیگریه و پیش من امانت گذاشتن . منم هر دو تا ویندوز قبلیش رو پاک کردم حالا هم مودمش کار نمی کنه الان شش ساعته که دارم روی این سیستم کار می کنم موفق نشدم . برای نوشتن همه مراحلی هم که انجام دادم تا الان که ساعت دو نصفه شبه بیدارم . تو رو خدا راهنمایی کنید . و تنهام نگذارید . منتظرم و ممنون .

sima_pc

Member
man mamolan baraye nasbe modem raveshe zir ra be kar mibaram

control panel > system> hardware > divice maneager

cd naseb win ro dar cd drive gharar midim
az safeye baz sode sater PCI simpale communication contoroler ra entekhab mikonim
bar roye an right clocik mikonim va az safeye baz shode Update Driver ra entekhab mikonim on vaghte hard ware Update Wizard be nemayesh dar miyad va

ta in ke nasb be payan berese

omidvaram ke vazeh gofte basham

majid2x

Active Member
من كه اصلاً ايم مراحل رو طي نمي كنم !
شما وارد سي دي مودم بشيد بعد WinXP يا NT رو انتخاب كنيد يه Installer توش هست !

اون فايل رو اجرا كنيد سه سوت نصب ميشه !
البته براي وين اكس پي !

مجيد

majid2x

Active Member
منظورم از Installer يك فايل نصب كننده بود كه معمولاً اسمش Setup هست

مجيد

bernadet

Member
سلام . ممنون از جوابهاتون .
در تحقیقاتی که من کردم اگر ویندوز ایکس پی

sp2

باشه درایور مودم با ویندوز سازگار نیست و نصب نمی شه و باید درایورش رو از اینترنت آپدیت کرد . خیلی ها این مشکل رو دارن . برای خود من در مورد کارت صدام یه بار همین مشکل پیش اومد که صدا نصب نمی شد . حتی در دیوایس منیجر شناخته بودش اما صدا نداشت .
به هر حال از جوابهایی که دادید ممنونم .
موفق باشید .

majid2x گفت:
منظورم از Installer يك فايل نصب كننده بود كه معمولاً اسمش Setup هست

مجيد

دوست گرامی اگه برنامه اتو ران نداشته باشه به هیچ عنوان راه شما عملی نیست.

و در مورد دوست عزیزمون سعی کن یک ویندوز بدون سویس پک نصب کنی بعد اگه خواستی سرویس پک ها رو نصب کن مشکلت حل میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا