کمک فوری

shahredo

New Member
من یک آماتورم:green:
اگر من یک back up کامل (full) از سایت بگیرم تمام سورس اون سایت دستمه یا اینا با هم فرق می کنند؟
برای توسعه یک سایت من از طریق همین بک آپ می تونم اقدام کنم یا نه؟منظورم اینه که کدها با بک آپ دستم میاد یانه؟!! :shock:

the_king

مدیرکل انجمن
کسی نیست به داااااد من برسه .................:sad:

لطفا قوانین عمومی مجید آنلاین را رعایت کنید :

c7 - پیش از پاسخگویی سایر کاربران به آخرین پاسخی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخی ندهید.
برای بالا آوردن مبحثی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخ های بی مورد ارسال نکنید، برای دریافت کردن پاسخ از سایر کاربران باید صبور باشید. ارسال کردن مطالب بی مورد و اضافی اسپم محسوب شده و ممنوع است.

webmizban.com

Active Member
من یک آماتورم:green:
اگر من یک back up کامل (full) از سایت بگیرم تمام سورس اون سایت دستمه یا اینا با هم فرق می کنند؟
برای توسعه یک سایت من از طریق همین بک آپ می تونم اقدام کنم یا نه؟منظورم اینه که کدها با بک آپ دستم میاد یانه؟!! :shock:

سلام
لطفا بیشتر توضیح دهید...اگر منظورتان این است که با استفاده از بکاپ می توانید همان سایت را دوباره و در میزبان و دامنه دیگری بالا بیاورید, بله میشود.

shahredo

New Member
منظورم اینه که با این بکاپ من به کدها هم دسترسی دارم یا نه فقط این بکاپ مثل یک فایل اجراییه و می شه فقط روی هاستهای دیگه بزارم و ازش استفاده کنم.

webmizban.com

Active Member
منظورم اینه که با این بکاپ من به کدها هم دسترسی دارم یا نه فقط این بکاپ مثل یک فایل اجراییه و می شه فقط روی هاستهای دیگه بزارم و ازش استفاده کنم.

سلام
در صورتی که بکاپ داشته باشید به کل اطلاعات دسترسی دارید

جدیدترین ارسال ها

بالا