کمک فوری لطفا

azitafm

Member
سلام ببخشید شما با برنامه یafter effect آشنائی دارین؟ میخواستم کلاس photoshop برم برای کارای 3d, vrayیکی از دوستان گفت after effect بهتره شما اطلاعاتی دارِین
لطفا راهنماییم کنین

rasoulvalli

Well-Known Member
چه کاری میخوای انجام بدی؟ این سه برنامه کاملا زمینه های کاری متفاوتی دارن. بنظر میاد سردرگم باشید باید بدونید هدفتون چیه و چه کاری میخواین انجام بدین اونوقت میشه گفت کدوم بهتره.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
برای پست پروداکشن میتونید استفاده کنید بستگی به تسلط شما داره ببین با کدوم یکی راحت تر میتونی کار کنی، اگه تا حالا با ae کار نکردی سخت میشه برات

azitafm

Member
بله دقیقا همینطوره, من میخوام بعدی که کارای انجام دادم یه سری تغییرات روش انجام بدم مثلا background وگذاشتن انسان و درخت و غیره رو انجام بدم و کارامو بتونم طبیعی تر کنم یا یه سری edit ها رو انجام بدم . نمیدونم چکار کنم
photo shop ویا after effects

66066

Member
به نظر من فتو شاپ رو برو هم کارتو راه می ندازه ،هم یادگیریش راحت تره
و دیگه اینکه کسایی که maxحرفه ای کار میکنن میتونم بگم 90% با فتو شاپ کار میکنن و کاراشون هم تاپ هست
از جمله یکی از دوستای خودم که حتی کار مکسش خوب نیت اما تو فتوشاپ چنان افکت میده که فکر میکنی تو مکس انجام داده:)

azitafm

Member
به نظر من فتو شاپ رو برو هم کارتو راه می ندازه ،هم یادگیریش راحت تره
و دیگه اینکه کسایی که maxحرفه ای کار میکنن میتونم بگم 90% با فتو شاپ کار میکنن و کاراشون هم تاپ هست
از جمله یکی از دوستای خودم که حتی کار مکسش خوب نیت اما تو فتوشاپ چنان افکت میده که فکر میکنی تو مکس انجام داده:)
ممنون از راهنماییتون:)

madmaster_3d

Well-Known Member
ازیتافم ببن شما حتما باید فتوشاپ رو یاد بگیری. چون مثلا وقتی یک کاراکتر ساختی می خوای لباس براش درست کنی. این لباس تکسچر ( بافت لباس ) نیاز داره پس 100% بهش احتیاج پیدا می کنی. حتما فتوشاپ کار کن. بهتره جدیدش 6 رو یاد بگیری و حتما آموزش lynda photoshop 6 essentinal training رو ببین. موفق باشی

ali_118

کاربر VIP
سلام ببخشید شما با برنامه یafter effect آشنائی دارین؟ میخواستم کلاس photoshop برم برای کارای 3d, vrayیکی از دوستان گفت after effect بهتره شما اطلاعاتی دارِین
لطفا راهنماییم کنین

افترافکت و فتوشاپ هر دو نرم افزار های گرافیک پیکسلی دو بعدی هستند که برای ساخت و ادیت تصاویر استفاده میشن و دامنه ی کاربرد بسیار گسترده ای دارند.
گفتید که میخواید برای انجام مراحل ادیت بعد از رندر از یکی از این دوتا استفاده کنید

برای این کار فتوشاپ بسیار راحت تر و اصطلاحا راه دست تر هست
اما ارتیست های حرفه ای توی خیلی از کارها از افترافکت استفاده میکنند، دلیل این کار میتونه تسلط قبلی آرتیست و یا راحت تر بودن آرتیست با این برنامه باشه
اما علت دیگه اش قابلیت های افترافکت در ادیت ویدئو هست
اینکه شما یک شات از یک صحنه رو رندر میکنید و پست پروسس رو با افتر انجام میدین، بعد از اون اگه چند ثانیه رندر ویدئو از همون صحنه داشته باشید به سادگی میتونین همون جلوه ها رو توی ویدئو هم اعمال کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا