کمک فوری در ساخت اوتوران

سلام به دوستان خوب مجید آنلاین
دوستان من دارم یک اوتوران درست می کنم این اوتوران شامل 3 تا کتاب که تقریبا شامل 3000 صفحه هستش
اوتوران هم این کتاب هارو باید لود کنه و و با کلیدهایی صفحه رو جابه جا کنه یعنی بره صفحه ی بعد و ......
حالا مشکل من کجاست ببینید این کتاب ها به صورت word هست و من برای این که این کتابارو بتونیم با بک گراند اوتوران لود کنم باید
این کتاب ها به عکس با فرمت gif و به صورت transparent در بیان تا بتونیم از اونا در پروژه استفاده کنم متمئنا کارم خیلی سخت میشه
اگه بخوام دستی اونهارو تبدیل به gif کنم . می خواستم ببینم آیا برنامه ای هست که بشه فایل word رو به gif به صورت transparent
در بیاره . یا اگه دوستان فکر بهتری در این مورد دارن کمکم کنن . در ضمن من اوتوران رو دارم با فلش درست می کنم

pedramr

Active Member
..
خود Office2003 رو وقتی نصب می کنی یه Printer نصب می کنه به اسم ImageWriter که با چاپ کردن هر سند Word اون رو به مجموعه عکس تبدیل می کنه و این مجموعه رو هم میشه به هر قالبی با برنامه های دیگه تبدیلشون کرد.
اما شما نباید به تصویر تبدیلشون کنی.

راه اول:
- با PowerPoint کار کنی و خودش هم سی دی autorun می سازه.

راه دوم:
- با PowerPoint کار کنی و بعدتبدیل به Web Page کنی و ببری توی برنامه MMB براش Autorun بسازی.

راه سوم:
- توی Word به فرمت PDF پرینت فایل ازش بگیری و اون فایل PDF رو با برنامه Acrobat Reader روی CD ارائه کنی.

..

جدیدترین ارسال ها

بالا