کمک فوری جون ما کمک کنید

آقا من یک سایت طراحی کردم

مال اتحادیه دفاتر فنی مشهد

حالا تمام اقدامات لازم برای Ranking توی گوگل کردم

ولی گوگل اصلا پیداشه نمی کنه

مثلا کمله (اتحادیه ) می زنم هم حتی نشون نمی ده

لطفا راهنمایی کنید منو چیکار کنم

msnasiri

Member
خب دوست من کی ثبتش کردی
باید یه کم صبر کنی
ممکنه یه هفته یا حتی ماه هم طول بکشه تا کامل ثبت کند

راهنمایی بیشتر

آقا دستت درد نکنه بابت راهنمایت

ولی من دومین سایت حدودا 2 ماه ثبت کردم

حدودا 1.5 ماه مطلب آپلود کردم

حدود 3 هفته است که در قسمت Add Url گوگل سایت رو ثبت کردم

و هنوز هیچی

لطفا بیشتر راهنماییم کنید

آیا باید هزینه ای پرداخت کنم به گوگل

یا تگهای خاص یا ترفندهای جدید و خاصی اضافه شده

(من همه کارهای لازم عمومی را انجام دادم )

ممنون میشم اگه کامل راهنمایم کنید

Ocarina

Member
هنوز یه خورده زمان میبره... تا ثبت بشه... اول ثبت گوگل میشه.. اما رنک نداره... اما خوب اگه یه خورده بهش برسی و معروف بشی رنک دار هم میشه..
برای سریعتر شدن و پیدا کردن رنک هم بهترین کا اینکه یه لینک از اون تو سایتهای که خودشون ثبت هستند و رنک هم دارند گذاشته بشه.. اینجوری خیلی سریعتر ثبت میشه(بنا به تجربه)
درضمن یاهو خیلی زودتر اونو لیست میکنه... حدوداً یه هفته..اما خوب به گوگل نمیرسه
درضمن من قبل از اینکه بیام تو این تاپیک فهمیدم که مشهدی هستی...!(اگه گفتی از کجا)

ممنون

آقا دستت درد نکنه

خوب راههای جدید و یا ترفندی وجود نداره دیگه

از کجا فهمیدی من مشهدیم ؟

roozbeh007

Member
میشه لینکه وب سایر رو بزاری اینجا تا من ایراداتشو بهت بگم. دمت جیز

ممنون میشم

البته

ممنون میشم راهنماییم کنید

www.edfan-ch.com

البته فعلا در حال تست کار میکنه تا بعدا هم دیزاین هم بر مبنای تکنولوژی ASP بشه کل سایت

ولی الان می خواهیم که در موتور جستجو بیاید

persiaseo

New Member
بررسي تعداد صفحات ايندكس شده در موتور جستجو

دوست عزيز

شما قبل از اينكه رتبه خود را براي كلمه و يا كلمات خاص در موتورهاي جستجو بسنجيد، بايد مطمئن شويد كه آيا صفحات وب سايت شما توسط گوگل ايندكس شده اند يا نه و اينكه در Cache گوگل صفحات شما وجود دارند يا نه.

براي اينكه تعيين كنيد چه صفحاتي در گوگل ايندكس شده اند، مي توانيد از عبارت زير در گوگل استفاده كنيد:

کد:
site: http://www.edfan-ch.com
/

در مورد وبسايت شما، تنها صفحه اصلي و صفحه تماس با ما توسط گوگل ايندكس شده اند. و گوگل تنها صفحه تماس با ما را در Cache خود دارد. براي اينكه گوگل بتواند صفحات بيشتري را ايندكس كند بايد Page Rank صفحه شما بالا باشد. با بالا رفتن پيج رنك، اسپايدرهاي گوگل سريعتر به وب سايت شما سر مي زنند و صفحات بيشتري را به اصطلاح Crawl مي كنند.

همچنين صفحات شما از بعد موتورهاي جستجو بهينه نمي باشد. حتي از برچسبهاي Hn نيز استفاده نشده است. شما بايد كمي در طراحي و همچنين محتوبات صفحه تجديد نظر كنيد

براي افزايش Page Rank نيز شما نياز به زمان بيشتري داريد. شما مي توانيد به تبادل لينك با وب سايتهايي كه داراي PR بالائي هستند بپردازيد و يا مقاله اي نوشته و آنرا در سايتي كه PR بالائي دارد منتشر كنيد و در مقاله تان لينكي به وب سايت خود قرار دهيد. همچنين مي توان از دايركتوريها براي معرفي وب سايتتان استفاده كنيد.

بطور كلي روشهاي بسيار زيادي وجود دارد كه به شما در افزايش PR كمك مي كند. ولي بهترين ابزار قرار دادن مطالب مفيد درون وبسايت و پشتيباني قوي از كاربران است كه باعث افزايش محبوبيت وب سايت شما مي شود. و با گذشت زمان شما لينكهايي را از وب سايتهاي ديگر پيدا مي كنيد كه خودتان هم از آن مطلع نبوديد.

جدیدترین ارسال ها

بالا