کمک در کنترل چیز پی ان و ساکس

dani222

Member
با سلام
خیلی خیلی لازم دارم و کمک میخوام دوستان تور خدا کمکم کنید ؟
به سوالم خوب دقت کنید بعد خواهشن جواب بدید؟

یک کافی نت رو در نظر بگیرید .
یک سرور اصلی داره و چند تا کاربر و یا همون یوزر
حالا اگه بخواهیم که برای یکی از یوزرها چیز پی ان یا ساکس به گونه ای نصب کنیم که خود کاربر اون را فعال نکنه بلکه خود از طریق خود سرور اصلی و مسئول کافی نت هر وقت خاص و برای هر کی خاصت این رو فعال کنه از طریق سرور اصلی و یا خاموشش کنه ؟ باید چی کار کنه ؟؟

بهترين كار اينه كه نرم افزار Netsupport School نصب كنيد ، بعد اون فايلهايي رو كه مي خواي از اون طريق سريع به كامپيوتر شخص آپلود كني و بعد از استفاده از اونجا حذف كني .
يا رمز عبور چيز پي ان رو در كامپيوتر كاربر ذخيره نكني و از طريق Netsupport سريع روي كامپيوتر شخص وارد كرده و اجازه اتصال بدي .

maff21

Member
با سلام
خیلی خیلی لازم دارم و کمک میخوام دوستان تور خدا کمکم کنید ؟
به سوالم خوب دقت کنید بعد خواهشن جواب بدید؟

یک کافی نت رو در نظر بگیرید .
یک سرور اصلی داره و چند تا کاربر و یا همون یوزر
حالا اگه بخواهیم که برای یکی از یوزرها چیز پی ان یا ساکس به گونه ای نصب کنیم که خود کاربر اون را فعال نکنه بلکه خود از طریق خود سرور اصلی و مسئول کافی نت هر وقت خاص و برای هر کی خاصت این رو فعال کنه از طریق سرور اصلی و یا خاموشش کنه ؟ باید چی کار کنه ؟؟
سلام
من یه راه بهتر دارم از اکتیو دایرکتوری استفاده کنی یا دسگاه میکروتیک بخری شاید هم بشه از برنامه ی ccproxy برای این عمل استفاده کرد.
ولی راهی سراغ دارم که 100% جواب میده اونم اینه کانکشن چیزپی -ان رو رو شبکه برا همه شیر کنی که در اون صورت فیلترینگ برای همه بر داشته میشه!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا