کمک در مورد ویرایش قالب فلش

_majid_

New Member
من میخوام روی سایت از قالبهای فلش رایگانی که دانلود کردم استفاده کنم

ولی نمیدونم چطوری باید ویرایش کنم

نوشتهای توی اونو عوض کنم

اساتید راهنمایی بفرمایید

hamed_kimiaee

New Member
اول باید دیکامپایل کنید با (sothink swf dicompiler ) . بعد در فلش ویرایش کنید.

بقیه اش بستگی به میزان آشنایی شما با فلش دارد که بتونید در لایه های آن متون و آبجکتها را پیدا کنید. و برنامه نویسی اکشن اسکریپت آن را بتوانید خود تان تغییر بدهید.

بسته به میزان کد نویسی قالب، کار هم سخت تر خواهد بود.

mohammad.sub7

کاربر فعال
من میخوام روی سایت از قالبهای فلش رایگانی که دانلود کردم استفاده کنم

ولی نمیدونم چطوری باید ویرایش کنم

نوشتهای توی اونو عوض کنم

اساتید راهنمایی بفرمایید
انصافاً درسته این کار؟ اول اینکه بهتره خودت شروع کنی روی قالب های بقیه کار نکنی.. دوم اینکه شما هنوز بلد نیستی نوشته هاشو عوض کنی پس یعنی میخوای 1 شبه کار اون فلش کاری که کلی زحمت کشیده یاد گرفته رو انجام بدی. اما بدون اینجوری به نتیجه نمیرسی. البته اگه کار موردی برای خودت هست به کنار اما اگه میخوای کلاً این روند رو ادامه بدی بدون به نتیجه نمیرسی.

_majid_

New Member
انصافاً درسته این کار؟ اول اینکه بهتره خودت شروع کنی روی قالب های بقیه کار نکنی.. دوم اینکه شما هنوز بلد نیستی نوشته هاشو عوض کنی پس یعنی میخوای 1 شبه کار اون فلش کاری که کلی زحمت کشیده یاد گرفته رو انجام بدی. اما بدون اینجوری به نتیجه نمیرسی. البته اگه کار موردی برای خودت هست به کنار اما اگه میخوای کلاً این روند رو ادامه بدی بدون به نتیجه نمیرسی.

من نه کارم اینه که قالب درست کنم بفروشم درآمد در بیارم نه اینکه طراح سایت فقط میخواستم آشنا بشم

بعد قالبها هم از جایی ندزدیدم اکثر سایتای دیگه به رایگان برا دانلود گذاشتن
قالبها هشون خارجی هستن

بازم منون از پاسخ گوییتون

mkamiyari

New Member
برنامه ی Sothink SWF Decompiler رو دانلود کن و فایل فلش (swf) رو باهاش باز کن .... در سمت راست منویی وجود داره که تا حدودی میتونی فایل هارو باهاش ویرایش کنی ....
در صورت نیاز به وبرایش بیشتر باید از گزینه ی بالا به فایل (fla) تبدیل کنی و توسط برنامه (Adobe Flash Professional) فایل رو باز کنی و ویرایش های لازم رو انجام بدی و دوباره به (swf) برگردونی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا