کمک در مورد مود آخرین ارسال ها

bandar

New Member
من وقتی برای یه بخش اجازه دسترسی تعریف میکنم که فقط کاربران عضو شده بتونن مطالب اون بخش رو بخونند بعدش دیگه نمیتونم توی آخرین ارسالها اون بخش رو داشته باشم من خیلی جا ها دیدم که اجازه دسترسی تعریف کردن ولی تو آخرین ارسالهاشون هم وجود داره یکی بهم کمک کنه چه جوری این مشکل رو حل کنم
:-?

از برنامه ای که معرفی کرده بودن که آخرین پست ها رو نشون می داد ... نمی دونم اسمش چی بود ... اینجا بگردی پیداش می کنی.... تو اون می تونی مشخص کنی از کدوم انجمن ها تاپیک ها رو انتخاب کنه...

bandar

New Member
آقا من که پیداش نکردم هر کس پیدا کرد یه ندا بده چون خیلی فوری احتیاج دارم

bandar

New Member
farshidmokh گفت:
از برنامه ای که معرفی کرده بودن که آخرین پست ها رو نشون می داد ... نمی دونم اسمش چی بود ... اینجا بگردی پیداش می کنی.... تو اون می تونی مشخص کنی از کدوم انجمن ها تاپیک ها رو انتخاب کنه...
آقا کسی نیست یه جون مردی کنه منو کمک کنه خیلی احتیاج دارم

Hyper

Active Member
منظورتون از آخرین ارسال ها چیه ؟
اسکرول یا ...

بفرمایید از چی استفاده میکنید ؟

bandar

New Member
من از phpbb 2.0.17 استفاده میکنم و همنطور که می دونید یه مود وجود داره که آخرین ارسال های انجمن رو نشون میده حالا من اینجاش گیر کردم که من وقتی برای یه بخش اجازه دسترسی تعریف میکنم که فقط کاربران عضو شده بتونن مطالب اون بخش رو بخونند بعدش دیگه نمیتونم توی آخرین ارسالها تاپیک های جدید که توی اون بخش زده میشه ا رو داشته باشم من خیلی جا ها دیدم که اجازه دسترسی تعریف کردن ولی تو آخرین ارسالهاشون هم وجود داره حالا اگه میشه یه کمک کنید

bandar

New Member
من از این مود برای دیدن آخرین ارسالها استفاده میکنم Topics_ Anywhere ببینید میتونید کاری برام بکنید

Hyper

Active Member
دوست عزیز

متخصص Topics_ Anywhere دوست خوبم amirabbas_p30magazine هستند
ایشون حتما میتونن کمکتون کنن

من به ایشون اطلاع دادم ...

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام به همه آقا من از ناک برای سایتم استفاده کردم ولی از انجمنش خوشم نیومد برای یه انجمن جدا با phpbb2.0.17 درست کردم حالا آخرین ارسالها را تو سایتم چطوری نشون بدم....

جدیدترین ارسال ها

بالا