کمک در مورد متریال

MSB_GRAPH

Active Member
سلام . من وقتی که متریال میدم به جسم مورد نظر جسم،جسم ونو بار ها بار در خودش تکرار میکنه و به صورت همون شکل واقعی که بوده نمیاره باید چه کار کنم درست بشه؟ یک تصویر گذاشتم که منظورم بهتر متوجه بشین
ممنون میشم جوابم بدین.........................................................................................:rose:

پیوست ها

• MSB.jpg
    MSB.jpg
    480.9 کیلوبایت · بازدیدها: 22

Hi MAJID

کاربر VIP
از منوی Modify گزینه UVW MAP رو انتخاب کنید تا با تنظیم کردن پارامترها به اون نتیجه مطلوب برسید .:)
موفق باشید

MSB_GRAPH

Active Member
ببین شما اگر دقت کنی می بینی که ون چیزی که شما گفتی هیچ ربطی نداره مشکل از متریال ادیتور هست.
سیع کن دقت کنی بعد جواب بدی

pclord

کاربر متخصص
ببین شما اگر دقت کنی می بینی که ون چیزی که شما گفتی هیچ ربطی نداره مشکل از متریال ادیتور هست.
سیع کن دقت کنی بعد جواب بدی

دوست عزیز فکر کنم شما بیشتر باید دقت کنید،ببینم شما اصلا اون کاری که دوستمون Hi MAJID گفتن انجام دادی ،اگه اون کار رو انجام بدی درست میشه،فقط بعد از این که مدیفایر رو بهش اعمال کردی،تو قسمت Parameters
Maping رو روی Spherical قرار بده:
2.JPG

موفق باشید.

MSB_GRAPH

Active Member
دوست عزیز فکر کنم شما بیشتر باید دقت کنید،ببینم شما اصلا اون کاری که دوستمون Hi MAJID گفتن انجام دادی ،اگه اون کار رو انجام بدی درست میشه،فقط بعد از این که مدیفایر رو بهش اعمال کردی،تو قسمت Parameters
Maping رو روی Spherical قرار بده:
2.JPG

موفق باشید.
من خودم این میدونم نیاز به گفتن نیست وقتی میگم از متریال هست چون که همین spherical که فلش شما روش خوره خاموش شده عزیز جان دیگه انقدر بلدیم شاید به اندازه شما ها نباشیم:cool:

pclord

کاربر متخصص
اگه میتونی فایلشو همراه با متریالش بزار ببینم مشکلش چیه؟

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام . من وقتی که متریال میدم به جسم مورد نظر جسم،جسم ونو بار ها بار در خودش تکرار میکنه و به صورت همون شکل واقعی که بوده نمیاره باید چه کار کنم درست بشه؟ یک تصویر گذاشتم که منظورم بهتر متوجه بشین
ممنون میشم جوابم بدین.........................................................................................:rose:

خداییش اون آدمکی که گذاشتی کنار نوشته اولت دقیقا با روحیاتت سازگاره :green:
ببین دوست عزیز همگی تو این فروم شرکت کردیم که به همدیگه کمک کنیم . اگه قرار باشه که این طور با لحن تند :)mad:)جواب هم رو بدیم که دیگه کسی باقی نمیمونه که جواب سوالاتتون رو بده :snap:
لطفا این توصیه رو جدی بگیرید :-?
در ضمن از طرف شما از دوست عزیزمون PCLord که همگی احترام خاصی براشون قائل هستیم معذرت میخوام :rose:
حالا به قول دوستمون فایل رو با متریالش بذار تا بتونیم کمکت کنیم :cool:

آخرین ویرایش:

ali_118

کاربر VIP
میشه خود تکسچری رو که استفاده کردین ضمیمه کنین ؟ اینجوری درست معلوم نمیشه تکرار این تکسچر به چه صورت هست .

بعد اینکه تکسچر روی جسم در رندر با چیزی که در محیط برنامه دیده میشه یکیه ؟

در خود تنظیمات تکسچر با پارامتر های mapping و سایز بازی کن شاید مشکلت حل شد .

اگه نشد یه فایل با این مشکلو بزار تا بهتر بشه کمک کرد .

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا