کمک در مورد سخت افزار

black_demented

New Member
دوستان و اساتید لطفا برای خرید یه سیستم قوی برای کار انیمیشن راهنمایی کنند.
قیمت بدون مانیتور 700-800
مادربور هم گیگا باشه
ممنون
(حتما مدلها دقیق و با قیمت)
من این تاپیک رو چند روزی هست که تو قسمت سخت افزار گذاشتم ولی کسی جواب نداد. دوستان اگر ممکنه در مورد خرید قطعات بهم کمک کنند

تا وقتی ASUS هست چرا گیگا ؟؟؟؟
بهترین سیستمی که ما چند روز پیش جمع کردیم با مانیتور 17 سامسونگ شد 1200000 تومان
اما میشه کمه خلاصه کرد
cpu 3.4 full
mainboard : Asus P5AD2 مناسبه

REZA59A

Member
من هم سیستم Amd دارم هم اینتل اما بگم که سی پی یو 3 گیگا هرتز اینتل 10 درصد سرعتش تو رندر از Amd 3200 که سرعتش 2 گیگاهرتز هست کمتره.

‏سلام دوست عزيز. منم مي‌خواستم چند وقت پيش سيستممو عوض کنم سرهمين ماجرا مجبور شدم 6 ماه رو سخت افزارا تحقيق کنم کليم فايلهاي PDF دانلود
‏کردم. ببين اگه مي‌خواي سر در گم ناشي‌ اول بايد ببيني‌ مي‌خواي با کامپوتر ت چکار کني‌ . اگر 3dsmax کار ميکني‌ AMD خيلي‌ بهتره در عوض واسه Zbrush
pentiume پيشنهاد مي‌کنم مثلا اگه سرفن مي‌خواي حرفه اي کار کني‌ کارت گرافيک Quadro[Nvidia.]a پيشنهاد مي‌کنم ولي‌ بالاي يک ميليون قيمتش . اگرم پولشو نداري از همين
Gforce gt يا gtx بخر خيلي‌ فرق نمي‌کنه البته اگر مساله بازي رو بخواي فراموش کني‌، چون اونجا فرق مي‌کنه. ramبايد DDR2 باشه حتما البته من اينطوري دارم
‏فرض مي‌کنم که تو يک سيستم واسه کار 3D مي‌خواي جم کني‌. در ضمن اگر کارت گرافيک ( NVIDIA(gforceمي‌خواي بذاري حتما سعي‌ کن mainbord گيگا باشه چون
‏شرکتاشون با هم تقريبا يکي‌ شدن،کلا اينو ديگه همه ميدونن که گيگا و NVIDIA رو بايد با هم مچ کرد (درضمن من نه فروشنده ساخت افزارم نه تو اينجور بازارا
‏هستم) هر موقع قطعه اي انتخاب کردي برو تو سايت www.cnet.com اونجا درموردش تحقيق کن. موقهٔ خريد هارد دقت کن که SCSI‌ باشه قيمتش يکم بيشتره ولي‌
‏ارزششو داره. قيمت همهٔ اينرو تو سايت www.cnet.com زده. اين يه توضيح کلي‌ بود اگه سوال تخصوصي‌ تر داشتي‌ در اين مورد من در خدمتم.
‏در ضمن سيستمي‌ که من بستم حدود 2 ميليون سيصد درامد. واسه من که خيلي‌ خوبه کاملا جواب ميده.

goodluck

آخرین ویرایش:

black_demented

New Member
‏سلام دوست عزيز. منم مي‌خواستم چند وقت پيش سيستممو عوض کنم سرهمين ماجرا مجبور شدم 6 ماه رو سخت افزارا تحقيق کنم کليم فايلهاي PDF دانلود
‏کردم. ببين اگه مي‌خواي سر در گم ناشي‌ اول بايد ببيني‌ مي‌خواي با کامپوتر ت چکار کني‌ . اگر 3dsmax کار ميکني‌ AMD خيلي‌ بهتره در عوض واسه Zbrush
pentiume پيشنهاد مي‌کنم مثلا اگه سرفن مي‌خواي حرفه اي کار کني‌ کارت گرافيک Quadro[Nvidia.]a پيشنهاد مي‌کنم ولي‌ بالاي يک ميليون قيمتش . اگرم پولشو نداري از همين
Gforce gt يا gtx بخر خيلي‌ فرق نمي‌کنه البته اگر مساله بازي رو بخواي فراموش کني‌، چون اونجا فرق مي‌کنه. ramبايد DDR2 باشه حتما البته من اينطوري دارم
‏فرض مي‌کنم که تو يک سيستم واسه کار 3D مي‌خواي جم کني‌. در ضمن اگر کارت گرافيک ( NVIDIA(gforceمي‌خواي بذاري حتما سعي‌ کن mainbord گيگا باشه چون
‏شرکتاشون با هم تقريبا يکي‌ شدن،کلا اينو ديگه همه ميدونن که گيگا و NVIDIA رو بايد با هم مچ کرد (درضمن من نه فروشنده ساخت افزارم نه تو اينجور بازارا
‏هستم) هر موقع قطعه اي انتخاب کردي برو تو سايت www.cnet.com اونجا درموردش تحقيق کن. موقهٔ خريد هارد دقت کن که SCSI‌ باشه قيمتش يکم بيشتره ولي‌
‏ارزششو داره. قيمت همهٔ اينرو تو سايت www.cnet.com زده. اين يه توضيح کلي‌ بود اگه سوال تخصوصي‌ تر داشتي‌ در اين مورد من در خدمتم.
‏در ضمن سيستمي‌ که من بستم حدود 2 ميليون سيصد درامد. واسه من که خيلي‌ خوبه کاملا جواب ميده.

goodluck

دوست عزیز از توضیح کامل و توجه شما بسیار ممنونم
اما دو تا سوال : 1- اینکه مدلی از مادربورد گیگا برای AMD می تونی اسم ببری (برای کار 3DMax)
2- مدلی از کارت گرافیک Gforce

graphiccart:age gforce mikhaye ke bayad saye koni GT ta GTX bashe baghiyash vase kare 3d mohem nist.
mainbord:GA-M59SLI-S5 ,age polet naresid GA-M57SLI-S4 ina hamashooon sery nforce hastan faghat chipsetashoon fargh mikone,dar zemn havaset bashe ro mainborde nforce hatman cpu ye AMD nasb koni.
agaram mikhaye sys tem pentiume bebandi kolan ghaziye fargh mikone.

alireza-metal

Active Member
asus آشغاله --- مادربرد فقط giga --- سی پی یو 3 فول اینتل --- گرافیک 256 ati ---- - رم 1024 ddr2 ----

جدیدترین ارسال ها

بالا