کمک در مورد سایت پرشین گیگ

rahim5234

Member
سلام به همه دوستان عزیز میخواستم تو پرشین گیگ صفحه بندی کنم و index بزارم چجوری کسی میدونه کمک کنه ممنون
1.JPG:razz:

majid-e

Member
ذوست گرامی منظور شما از صفحه بندی چیست ؟ اگه واضح تر بگید خیلی ممنون می شم اگر منظورتون اینه که فولدر بندی و ... هستش که ساخت new folder داره که باکلیک بر روی انها و تایپ نام می توانی یک فولدر جدید بسازی !
در مورد index شما می توانید فایل خود را ساخته و با همان نام index.php در صفحه ی مورد نظر اپلود کنی
اگه توضیح کامل نیست سوالت را کامل بگو تا ...

rahim5234

Member
salam khobin bebakhshid man mikhastam mesle weblog dorost konam mishe ? adresesh hast dadashzadeh.persiangig.com mikham masalan mesle ye weblog dorost konam injori mishe ya na mamnon misham

majid-e

Member
اقا رحیم اول اینکه برای یه همیچین کاری تو پرشین گیگ این کار رو انجام دادنن خیلی اسان نیست چون نمی توانی از سیستم مدیریت محتوا استاده کنی و بایستی هر روز قالب اصلی را ادیت کنی که این کار خیلی سخته من به شما توصیه می کنم از سیستم های همجون میهن بلاگ و بلاگفا و ... استفاده کنی ولی اگه خواستی این کار رو در پرشین گیگ انجام بدی همان طورسی که گفتم بایستی یک صفحه با نام index.html در تایپیک قبلی اشتباه گفتم بایستی فایل شما با پسوند html باشه که می تونی در فورنت پیچ این کار را انجام بدی ... ولی باز هم می گم برای زدن وبلاگ این کار کار سختی هستش مخصوصا بروز رسانی ان ... خواستی یه سر به وبلاگ من بزن یه همچین چیزی خیلی راحتر هستش تادر پرشین گیگ ادرس وب من : http://blogip.mihanblog.com

جدیدترین ارسال ها

بالا