کمک در طراحی یک بنر وب سایت

mehdi_php

Member
سلام من میخام برای یک وب سایتی یک بنر طراحی کنم این وب سایت www.itsky.ir یک فروشگاه آن لاین هست اما طبق معمول برای طراحی اون هیچ ایده ای ندارم ، می خاستم بدونم از بچه ها کسی می تونه کمکم کنه که یه چیزه قشنگ در بیارم چون الان سایت اصلا روح نداره می خام با یک رنگ روشن یک تحول اساسی توش بوجود بیارم

i_lover3000

Member
اگه بگید که چی می خوای توش باشه شاید ( شاید ) بتونم کمکتون بکنم ( اما فکر کنم که بقیه بچه ها بیشتر کمکتون بکنم )

mehdi_php

Member
اولا مرسی از جوابتون دومن ببین کارشون فروش تجهیزات شبکه هستش دیگه حالا با توجه به این که اسم شرکت آسمان هم داره می خام کانسپت هم از شبکه داشته باشه و هم از آسمان و رنگ زیبا و شادی ام باشه که چشم بزنه بیشتر دنبال یک نمونه می گردم

i_lover3000

Member
نمونه كار كه پیدا نکردم اما تو images.google.com اگه سرچ کنی Sky یا clouds تصاويري از آسمون میاره که فکر کنم به کارت بیات

آخرین ویرایش:

Compowl

New Member
سلام

دوست عزیز من برات بنری رو طراحی کردم ... راستش زیاد خوب در نیومده ببخش به هر حال ... آخه هرچی فکرکردم چیزی به ذهنم نیومد ولی باز سعی خودمو میکنم شاید ازین بهتر شد ... اگه خواستی فایل Psd رو هم میزارم ... یه نگاهی بهش بنداز هرجاشو دلت نگرفت بگو دستکاریش میکنم ... موفق باشید

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    220.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

mehdi_php

Member
بسیار زیبا بود خیلی ممنون از لطفت حتما ازش استفاده میکنم ، مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا