کمک در طراحی بازی

سلام دوستان گلم
من میخوام یه بازی دو بعدی در مورد حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بسازم ، کسی هست کمک کنه؟:?:
یا اینکه ایده بده ما روش کار کنیم؟:eye:

راستی بازی رو میخوام دوبعدی و با گیم مکر بسازم!!!:rose:

gafaneh

Member
«سال حماسه اقتصادی-حماسه سیاسی» که تموم شد یک چند ماه صبر کنید ببینید سال چی اعلام میشه برای اون بازی بسازید!
از شوخی گذشته باید بگم که اتفاقا در مورد حماسه سیاسی - حماسه اقتصادی تا دلت بخواد بازی ساخته شده!!!
تعجب نکن!
تقریبا همه بازی های استراتژیک در مورد حماسه سیاسی- حماسه اقتصادی هست!
توی این بازیها هرچه شما منابع اقتصادی(معدن طلا و نقره و چوب و الوار و ... بسته به گیم پلی بازی) بیشتری داشته باشید قدرت نظامی بیشتری هم دارید که باعث میشه از مرزها راحتتر دفاع کنید و یا مرزهاتون را گسترش بدید!

شما کافیه نگاهی به بازیهای استراتژیک اواخر دهه نود و اوایل قرن 21 بیندازید (اکثرا دو بعدی بودند) و یا بازیهای استراتژیک تحت نت اولیه و بعد گیم پلی اونها و سرو شکل گرافیکی اش را ایرانیزه کنید.

خیلی ممنون از راهنمایی دقیقتون!!
ولی من میخوام توی مسابقه شرکت کنم و کاری به سایر بازی ها و یا اواخر سال بودن ندارم!!
به هر حال اگه ایده ای دارید یا ... بفرمایید مطرح کنید.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
دوست عزیز مگه بازی سازی نقل و نبات هست ؟؟؟ خیــــــــــــــلی سخته ، شما به نظرم به فکر یک بازی ساده و دوبعدی باشید با فلش ...
چون غیر از اون شدنی نیست ، اگر کسی بهتون گفت یونیتی تریدی اصلا سمتش نرید چون ظاهرا سادست اما اصلا نمیشه تو 1 سال هم باهاش بازی ساخت .

ممنون دوست خوبم
من با تری دی و مایا و بلندر و ... کار کردم !!

و این دفعه میخوام با گیم مکر یه بازی دو بعدی ساده در مورد سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی برای شرکت در مسابقه بسازم که منتظر یه ایده درست و حسابیم!!
ممنون که وقط گذاشتی و مطالعه کردی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ممنون دوست خوبم
من با تری دی و مایا و بلندر و ... کار کردم !!

و این دفعه میخوام با گیم مکر یه بازی دو بعدی ساده در مورد سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی برای شرکت در مسابقه بسازم که منتظر یه ایده درست و حسابیم!!
ممنون که وقط گذاشتی و مطالعه کردی

بسیار عالی ، گیم میکر پیشرفت خیلی خوبی کرده ، میشه بازی خوبی ساخت اما پیشنهاد من اینه برای اندروید بسازید .

جدیدترین ارسال ها

بالا