کمک در ساخت یه اتوران

sallarmelli

Active Member
نمی دونم جاش همین جاست یا نه ولی هر کس از دوستان می تونه کمک کنه ممنون می خوام یه اتوران اگه ممکنه برام بسازین ببینم می شه یا نه چون این جدول بخشی از یه جدول خیلی بزرگه
به این صورته که می خوام به شکل یه جدول دکمه ای یا کلیدی باشه که وقتی فردی با موس روی حروفش کلید می کنه کلیدش بره پایین و سفید رنگ بشه و وقتی آخرین حرف اون کلمه رو زد اگه درست بود کل حرفش پایین باشه و سبز بمونه و اگه فرد تعداد کلیک هاش بیشتر یا مساوی از حروف اون کلمه شد کلیک هاش قرمز بشه مثلا روی دکمه c کلیک می کنه می ره پایین سفید رنگ می شه بعد a کلیک می کنه می ره پایین سفید رنگ می شه و بعد t کلیک کنه اگه درست بود سبز بشه و اگه هر کدوم از این حروف اشتباه بودند بعد از 3 کلیک حروفش قرمز بشه
ممنون کسی می تونه چنین چیزی رو برام بسازم ببینم چی می شه چون این از یه جدول خیلی بزرگه

پیوست ها

• AUTORUN.pdf
    53 کیلوبایت · بازدیدها: 41

sallarmelli

Active Member
نگاه كن
ما يه جدول 5*5 داريم با 25 خونه كه توي هر خونه يك حرف انگليسي هست فكر كنم اين ها هفت تا كلمه ي انگليسي بودند red - blue - she - cat - six - ball - mouse
روي كاغذ ما به بچه ها مي گيم دور حروف كه يك كلمه رو مي سازند خط بكشند حالا اينجا مي خواهيم با استفاده از كامپيوتر اين كارو بكنيم نه به اين شكل كه دورش خط بكشند بلكه روي دكمه ها كليك كنند مثلا كلمه red ، روي حروف ، كه در ابتدا خاكستري هستند يكي يكي كليك مي كنه اول r مي زنه مي ره پايين سفيد مي شه و مي مونه بعد روي e كليك مي كنه مي ره پايين و سفيد مي مونه حالا حرف آخر يعني d رو هم مي زنه مي ره پايين و چون درست هست كلمه red سبز مي شه حالا اگه يكي از اين حروف اشتباه بود بعد از 3 كليك روي حروف چند ثانيه اون سه حرف قرمز بشن و بعد برگردند به حالت اوليه يعني خاكستري يه جور بازي هست به نظرم
آيا با فلش چنين چيزي رو طراحي مي كنند؟:-?
فايل pdf رو نگاه كردي توي پست اول؟
اگه اين كار بشه من دنبال كسي هستم كه يه جدول گنده رو اينجوري كنه و روي قيمتش هم صحبت كنيم

آخرین ویرایش:

khoushechin

Well-Known Member
خوب ممنون تا الان داشتم میخوندم و الان متوجه شدم!
بله این کار با فلش امکان پذیر هست ولی شما توی متنی که اینجا نوشتید گفتید اگر از سه حرف بیشتر شد یعنی شد چهار حرف قرمز بشه
خوب پس کلمه mouse که پنج حرفه چی میشه؟

sallarmelli

Active Member
خوب ممنون تا الان داشتم میخوندم و الان متوجه شدم!
بله این کار با فلش امکان پذیر هست ولی شما توی متنی که اینجا نوشتید گفتید اگر از سه حرف بیشتر شد یعنی شد چهار حرف قرمز بشه
خوب پس کلمه mouse که پنج حرفه چی میشه؟

خوب ديگه
براي هر كلمه خاص اون كلمه تعريف بشه امكان داره ؟ چون اين جدول بعضي كلماتش 14 حرف هم داره الان يادم نيست چي بود سخت بود مثلا اگه همه 14 حرف رو درست زد سبز مي شه اگه يكي از اينها رو اشتباه زد قرمز بشه طراحيش يه كم پيچيده است مثلا يه جايي توي جدول هست كه دوتا كلمه اش فقط روي حرف آخر باهم فرق مي كنند و اگر مسير رو اشتباه بريم خودش با رنگ قرمز مشخص بشه
چند تا جدول هست 10*10 تا 100*100 يعني 10 تا اتوران مي شه.
بر اساس اون فايل pdf يا هر كلماتي كه خودت دوست داري جاگزين كن مي توني اين كار رو انجام بدي ببينم چه شكلي مي شه؟

khoushechin

Well-Known Member
ببینم من درست متوجه شدم.
مثلا کلمه cat اگر اول طبق Pdf حرف c رو انتخاب کردم و بعد بجای حرف a حرف S رو انتخاب کردم قرمز بشه؟

khoushechin

Well-Known Member
شرمنده من وقت ندارم .
در ضمن الکوریتمی که توی این کار استفاده کردم خیلی الکی است!
فایل اصلی رو پیوست کردم اگه فلش بلدی خودت روش کار کن!
فرمت flA با فلش 8 و اکشن اسکریپ 2

پیوست ها

• Untitled.rar
    7.4 کیلوبایت · بازدیدها: 21

جدیدترین ارسال ها

بالا