کمک در ساخت دیکشنری

moonzajer

New Member
تشکر خیلی زیاد من میخواهم یک دیکشنری بسازم هدایتم کنید نه تیمپل آن را نمیخواهم که آماده برایم بدهید میخواهم از اسکریپ نویسی آن به من چیزی بگید. [email protected]

ubuntu

Member
تشکر خیلی زیاد من میخواهم یک دیکشنری بسازم هدایتم کنید نه تیمپل آن را نمیخواهم که آماده برایم بدهید میخواهم از اسکریپ نویسی آن به من چیزی بگید.
عذر مي‌خوام! شما دقيقاً چي مي‌خاين؟ کل ديکشنري رو که نمي‌تونيم بنويسيم!!!

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
تشکر خیلی زیاد من میخواهم یک دیکشنری بسازم هدایتم کنید نه تیمپل آن را نمیخواهم که آماده برایم بدهید میخواهم از اسکریپ نویسی آن به من چیزی بگید. [email protected]

سلام
نوشتن یه دیکشنری خیلی زمانبر هستش و زحمت زیادی میخواد در ضمن هرچقدر هم کامل باشه بازم یه چیز هایی کم داره ولی بهترین راهی که به ذهن میرسه استفادهخ از پلاگین SQLite هستش در مورد زیاد بحث شده بگردی پیدا میکنی (هم در مورد پلاگین هم در مورد دیکشنری)

یه نکته دیگه : اون آدرس ایمیل آخر پستتون برا یچی هستش ؟ فکر نمیکنید اگه قرار به جواب برسید بهتره از همینجا اقدام کنید اگه اینجا رو برای جواب گرفتن مناسب نمیدونید و میخواهید از ایمیل به جواب برسید برای چی عضو اینجا میشید ؟

moonzajer

New Member
منظورم این است که من کلمات متقابل دری وانگلیسی را در نوت پت نوشته ام وتمام دیزاین و دکمه هایش را آماده ساخته ام اما میخواهم دکمه find را که در مقابلش صحفه سفید برای واژه نگاشته ام چگونه اسکریپتی بنویسم تا با زدن دکمه find واژه مورد نظر را نشان دهد میدانم که ساختن دیکشنری وقت زیاد میخاد اما من حوصله کامل اون را دارم. انتظارم کمکم کنید. فقط میخام اونجوری که اسکریپ را باید بنویسم نمیدانم اگرچند من یک تیمپل را دریافتم که خودش دیکشنری بود ولی از اسکریپ هایش سر درنیاوردم

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
منظورم این است که من کلمات متقابل دری وانگلیسی را در نوت پت نوشته ام وتمام دیزاین و دکمه هایش را آماده ساخته ام اما میخواهم دکمه find را که در مقابلش صحفه سفید برای واژه نگاشته ام چگونه اسکریپتی بنویسم تا با زدن دکمه find واژه مورد نظر را نشان دهد میدانم که ساختن دیکشنری وقت زیاد میخاد اما من حوصله کامل اون را دارم. انتظارم کمکم کنید. فقط میخام اونجوری که اسکریپ را باید بنویسم نمیدانم اگرچند من یک تیمپل را دریافتم که خودش دیکشنری بود ولی از اسکریپ هایش سر درنیاوردم

ساختن دیکشنری با استفاده از فایلهای متنی روش خیلی خوبی نیست، چون با زیاد شدن تعداد کلمات سرعت برنامه پایین میاد و عملاً نمیشه با این روش یک دیکشنری خوب ساخت

روش بهتر و کاملتر که پیمان عزیز هم بهش اشاره کردن، استفاده از پلاگین SQLite هست، با استفاده از این پلاگین دیگه محدودیت های دیتابیس های مبتنی بر فایلهای متنی وجود نداره و از لحاظ سرعت نیز خیلی خوب هست
نوشتن دیکشنری یه مقدار زمانبر هست، بهرحال من توصیه میکنم شما توی انجمن یه سرچ بفرمایید و مباحث مربوط به این پلاگین رو پیدا کنید و مطالعه کنید، مثلاً این تاپیک که در مورد ساخت دفترچه تلفن با استفاده از پلاگین SQLite هست:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=112857

در ضمن من خودم درحال حاضر دارم روی یک دیکشنری کار میکنم، که هروقت آماده شد تو انجمن معرفیش میکنم

ubuntu

Member
من فقط در تأييد حرف‌هاي دوستان مي‌گم که به همون پلاگ‌اين SQLite رجوع کنيد. با اين حال انتخاب با خودتون هستش. اگه به اين پلاگ‌اين مراجعه کنين در مورد ديتا بيس خيلي رحت تر و سريع تر مي‌شين.

جدیدترین ارسال ها

بالا