کمک در راه اندازی سرور لطفا کمک کنید

haitman

Member
من می خوام سیسنم خودم رو تبدیل به سرور کنم .تا دیگران که با استفاده از خط تلفن یا اینترنت به سیستم من وصل میشن سایت منو ببینن.فکر کنم منظورم رو رسوندم.

سوال های و مشکلات من:
1-چطوری به سایتم که روی سیستم خودمه ipبدم که بقیه اونو ببینن؟
2-چه نرم افزاری یهتره iis یا apache؟
3-آیا میشه از wampبه عنوانه سرویس دهنده وب استفاده کرد؟

لطفا ج.اب بدین و هی نگین قبلا بحث شده کل googleرو گشتم نبود همین جا بگین کارم شدیدن گیره با تشکر

:) البته که اگر بخواهيد با اتصال dial up اين کار رو شروع کنيد موفق نمي شيد. :)

1. ip اي ثابتی از isp خودتون داريد ؟ (اگر نداريد با هر بار وصل شدن ip شما عوض ميشه و عملا نمي تونيد کاری کنيد.)
ضمنا اين که isp ها معمولا يک ip رو بين چند کاربر share می کنن و در اين صورت هم نمي تونيد کاری کنيد.
2. اگر از windows مي خواهيد استفاده کنيد برای سرور بايد iis نصب کنيد و اگر از linux بايد از apache استفاده کنيد.
3. بله با wamp و xamp هم مي تونيد اين کار رو انجام بديد.

با تشکر
علی اميری

haitman

Member
من می خوام سیسنم خودم رو تبدیل به سرور کنم .تا دیگران که با استفاده از خط تلفن یا اینترنت به سیستم من وصل میشن سایت منو ببینن.فکر کنم منظورم رو رسوندم.

سوال های و مشکلات من:
1-چطوری به سایتم که روی سیستم خودمه ipبدم که بقیه اونو ببینن؟
2-چه نرم افزاری یهتره iis یا apache؟
3-آیا میشه از wampبه عنوانه سرویس دهنده وب استفاده کرد؟

لطفا ج.اب بدین و هی نگین قبلا بحث شده کل googleرو گشتم نبود همین جا بگین کارم شدیدن گیره با تشکر

اره هم خطه adsl و هم اینترانت دارم

میشه در مورد ip دادن به سایت در wamp توضیح بدین ممنون میشم
آره با ویندوز کار میکنم

شما لازم نيست به wamp تون آی پی بديد.
اگر wamp خودتون رو باز کنيد و apache رو start کنيد در اين صورت صفحات شما روی آدرس زير در دسترس ميشن: (http://ip/page.hrml)
کد:
http://xx.xx.xx.xx/page.html

با تشکر
علی اميری

haitman

Member
می شه بگید وقتی به اینترنت وصل شدم یا وقتی با خط تلفن دوتا سیستم رو بهم وصل کردم با چه ipمیتونم سایتی که داخلwampهست رو مشاهده کنم و دیگران هم ببینن؟؟

AREFMATI141

New Member
سلام البته شاید مسخره بیاد ولی من مراحل یا فلوچارت راه اندازی یک سرور دومین کنترلر را اگر ممکنه میخوام یعنی چه مراحلی را باید طی کنیم؟البته منظورم یک فلوچارت ساده است که مراحل انجام کار رو گفته باشه.راستش میخوام از یه شبکه wan سر در بیارم ببینم ادمین شبکه چه مراحلی برای استقرار این wan انجام داده چه از نظر نرم افزار ی چه از نظر سخت افزاری.خیلی ممنون

دوست عزیز!
من خودم با ومپ سرور راه انداختم!
کار جالبیه!
شما سرور رو آن کن!
آی پی بده دوستانت اونها پوشه ی www ومپ رو میبینن!
به همین سادگی!

saeed1351

New Member
سرور ویندوز خارج از کشور میخواید در خدمتم

سرور وین در خدمتم کسی خواست. ددیکیت سرور یا هرچی تو این مایه با پهنای باند خفن و فیلتر شکن اساسی برای سیستم ایران شما بوسیله وی پی ان و تونل زنی برای سایتتون یا محیط چتتون

جدیدترین ارسال ها

بالا