کمک در رابطه با منو

icqx

New Member
سلام خسته نباشد
من چند وقتی هست خیلی زیاد دنبال کدی می گردم که یک نوشته یا یک دکم رو به صورت مجزا محتویاتش رو به شکل کشوئی اما رو به پایین نشون بده ....

واظح تر با کلیک روی نوشته یک باکس یا زیر مجموعه ها بصورت کشوئی باز بشه ...

مثال :

Untitled.png

و این هم عکس بعد از کلیک :

Untitled2.png

و از همه مهم تر می خوام زیر مجموعه هایی که به صورت کشوئی باز می شند هم خودشون قابلیت زیر مجموعه داشته باشن.
ممنون منتظرم....

ضمیمه هم شد....

پیوست ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    5.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Untitled2.png
    Untitled2.png
    14.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

icqx

New Member
1 - 60 درصد کد ها و استایل های اون سایت پولی هستن ( جز چیزای پیش و پا افتادش...
2- من کمک خواستم نه لینک انباری css رو...
3- چیزایی که اونجا بودن اصلا نمونه چیزی که من می خواستم نبود توش

با عکس توضیح دادم بازم می گم....

به عکس توجه کنید...

qqqqqq.png

farik

Well-Known Member
باسلام..
دوست عزیز منو تو اینرترنت زیاده اون لینکی هم که دادن به طور فطع میتونین چیزی که میخو.این رو پیدا کنین..بازم یک نمونه ساده براتون نوشتم:
[JSS]
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<title>Untitled Document</title>
<script>
function toggle(id){
document.getElementById(id).style.visibility=(document.getElementById(id).style.visibility=='visible')?'hidden':'visible';
return false;
}
</script>
<style>
#men1{
padding:10px;
margin:10px;
visibility:hidden;
}
</style>
</head>

<body>
<a href="#" onclick="toggle('men1')">toggle</a>
<div id="men1">
<div id="men2">one</div>
<div id="men3">two</div>
<div id="men4">three</div>
</div>
</body>
</html>

[/JSS]

اگرم بخواین با افکت ظاهر بشه استفاده از jquery و یا بقیه فریم ورک ها کمکتون میکنه..
موفق باشید..

icqx

New Member
مثل اینکه این انجمن با این مدیراش فقط وقت ادمو میگیرند
در ضمن کدی که پست دادی خودت یه تست بزن بد پست بده
بدرود

farik

Well-Known Member
باسلام..
دوست عزیز کد مذکور رو من در دریم ویور نوشتم و در مرورگر کروم هم تست کردم..
در ضمن اینحا کسی وظیفه پاسخ دادن نداره و اینکار رو از روی حس نوع دوستی و کمک به ارتقای سطح علمی هم و... انجام میدن دوستان..
نمیدونم میدونین یا نه ولی مدیریت انجمنی با این ابعاد کار وقت گیریه و افراد باید از کارشون بزنن و این کار رو بکنن...افرادی که پروزه های ملیونی انجام میدن...زشته توهین به همچین افرادی...اعضای انحمن هم خیلی ها مشابهن...
موفق باشید..

icqx

New Member
این که انجمن وظایف نداره خوب یه چیزه چرته اگه نداره که جم کنه بره ....
انجمن خوبه حرف من انجمن نیست حرف من ادم هایی هستش که یه کد ساده رو از بست که عقده ایی هستن نمی گن...
برای من اصلا مهم نیست که طرف مقابلم پروژه ملیونی داره... مهم اینه اینجا رنگ مدیر انجمن رو داره و باید به وظایف خودش عمل کنه... شما غصه پول در اوردن اینارو نکن اینا خوب پول در میارن ....
موضوع اینه این اقا امده یه فوق لیسانس گرفته در صورتی که نمی تونه به نیاز من رسیدگی کنه حالا چرا؟ چون پروژه 1 ملیونی داره پس من رایگان هستم نباید کمک کنه

اقای ادمین این سوال یا مشکل من قیمت ش چنده؟؟؟ شماره حساب بدین حر موقه سوالی داشتیم پول بریزیم بد یه تاپیک باز کنم.....

الان اب شودی خودت نه؟ اینجا مدیر شده و وظایف ش همینه انجام داد که هیچی , نداد من به عنوان یک کاربر , به عنوان ممبر مجید انلاین , عضو مجید انلاین میرم و جای دیگه دنبال مشکلم میگردم ( حداقل اونجا نتیجه خوبی داره....
اقای مدیر هم که این پست هارو دیدش و اهمیت نداد نشانه یک مدیر بارز ایرانی بود...

(حرفهای من در رابط با انجمن نبود بلکه در رابط با افرادی بود که حس می کنند خیلی اکتیو هستن ) سوال من بی پاسخ .....................

جدیدترین ارسال ها

بالا