کمک در امنیت Auto play media studio و Multimedia Builder

saman_kiyani

New Member
سلام
من یک فیلم آموزشی درست کردم
میخوام برای این فیلم یک اتوران بسازم
حالا میخوام زمانیکه اتوران ساختم براش یک فایل نصبی بسازم که نیاز به کد فعالسازی داشته باشه
آیا چنین کاری شدنی هستش؟
من برای ساخت اتوران از Auto play media studio یا Multimedia Builder قراره که استفاده کنم
در واقع بلدم که اتوران بسازم / منتها بلد نیستم کاری کنم که این آموزش به صورت فایل نصبی دربیاد و نیاز به کد فعالسازی داشته باشه
ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمائیم کنه
اگر متوجه منظورم نشدید / بگید تا بیشتر توضیح بدم
امیدوارم که من رو راهنمائی کنید / چون واقعا زندگیم به این بستگی داره چون قراره که این آموزش رو به صورت تیراژ تولید کنم و بفروشم
ممنون از همگی​

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
آیا چنین کاری شدنی هستش؟

پاسخ قطعی : نـــــــــــــــــــــــــه !!!
به هیچوجه نمیتونی هر کاری کنی میشه به راحتی شکست کد که بزاری که هیچ ... فایده نداره مهم فایل هاست
بعد دیگه ته ته ته امنیت خوف بزاری روش به راحتی طرف میتونه صفحه ی مانیتور رو رکورد کنه !!! کاری نداره !!!
کلا بیخیال شو هیج جوره نمیشه ...

saman_kiyani

New Member
سلام
ممنون از شما
ولی من نمونه این کار رو دیدم
خوب یک سوال دیگر
حالا من به قول شما بیخیال قفل میشم
این آموزش من شامل چندتا فیلم هستش / آیا میشه با یکی از این دو نرم افزار که اتوران میسازم کاری کرد که کسی نتونه به فیلمها دسترسی داشته باشه؟
یعنی اینکه وقتی طرف با اتوران سی دی رو بالا نمیاره و فولدر ویدئو رو باز میکنه نتونه به فیلمها دسترسی داشته باشه؟
اگر میشه اینکار رو کرد لطفا در صورت تمایل راهنمایی کنید
ممنون

LinkinForEver

ُلام خواهش میکنم گفتم که نه نمیشه حتی اگه به فیلم ها هم دستیابی رو قطع کنی بالاخره که باید ویدیو نشون داده بشه خوب
طرف میتونی فیلم رو بخش کنه و Screen Record کنه یهنی از صفحه ی مانیتور فیلم بگیره
هیچ راهی واسه ندزدیده شدن موسیقی و فیلم نیست .
همون نمونه هم بدی خود من میتونم بشکنم قفلشو به سادگی

saman_kiyani

New Member
سلام
باز هم ممنون از شما
آیا کاری میشه کرد که زمانیکه فیلم داره پخش میشه / فیلم گرفتن از دسکتاپ کار نکنه؟
ممنون

saman_kiyani

New Member
برای هر مشکلی راه حلی هست

تنها دوستانی که راه حل را میدانند جواب دهند
ممنون

saman_kiyani

New Member
سلام بر شما دوست گرامی

ببینید ما از مایکروسافت که بالاتر نیستیم / آفیس 2روز پس از انتشارش کرک میشه
ما میتونیم تا حدی امنیت رو بالا ببریم که آدمهای عادی نتونن کپی کنن
به این سایت بروید
http://barnamehsazan.com/
آموزشهای مختلفی رو داره
به اینصورت هستش که شما محصول رو ازشون خریداری می کنید و محصول رو نصب می کنید / زمانیکه میخواهید نصب کنید یک شماره سریال داره که با کد سخت افزار کاربر ترکیب میشه و یک کد فعالسازی برای مشتری میفرسته
من قفلی که از طریق سخت افزار بخونه نمیخوام
میخوام کاری کنم که اتوران من همینجوری نیاد بالا / میخوام طوری باشه که طرف حتما برای اجرا نیاز به نصب داشته باشه
آیا کسی هست که بتنونه من رو راهنمایی کنه؟

LinkinForEver

سلام بر شما دوست گرامی

ببینید ما از مایکروسافت که بالاتر نیستیم / آفیس 2روز پس از انتشارش کرک میشه
ما میتونیم تا حدی امنیت رو بالا ببریم که آدمهای عادی نتونن کپی کنن
به این سایت بروید
http://barnamehsazan.com/
آموزشهای مختلفی رو داره
به اینصورت هستش که شما محصول رو ازشون خریداری می کنید و محصول رو نصب می کنید / زمانیکه میخواهید نصب کنید یک شماره سریال داره که با کد سخت افزار کاربر ترکیب میشه و یک کد فعالسازی برای مشتری میفرسته
من قفلی که از طریق سخت افزار بخونه نمیخوام
میخوام کاری کنم که اتوران من همینجوری نیاد بالا / میخوام طوری باشه که طرف حتما برای اجرا نیاز به نصب داشته باشه
آیا کسی هست که بتنونه من رو راهنمایی کنه؟

سلام ببین هیچ راهی وجود نداره واسه فیلم نرم افزار چرا باز یکمی اما فیلم نه ... حالا شما واقعا مطمئنی فیلمی که میخوای بدی ارزش داره کسی بدزده ؟
میشه کاری کرد
بباز امنیت MultimediaBuilder بیشتره
اگه میخوای یه سمپل برات بسازم اما زیاد وقت ندارم چون دارم رو انیمیشنم کار میکنم اما کاری نداره
یه حالت برات میگم ببین خوبه :

1 - شما نرم افزار رو به طرف میدی بعد وقتی باز میشه اتوران یه کدی میده مثلا : 72342 ( این با هر بار تغییر میکنه - یا میتونی جوری بزاری که رو هر سیستم یک بار بشه استفاده کرد یا هر دفعه فرق کنه )
2 - این کد رو با یک فرمول تبدیل به رجیستر میکنی مثلا یه فرمول میدی m منظور همون 72342 ــه . ببین :
m x 230 +10000 x 2 / 5
بعد یه کد میده مثلا : 3,331,732
3 - خوب این کد رو اتوران میدونه و در صورت وارد کردن این عدد باز میشه اما با توجه به سیستم ای دی مثلا اگر رو سیستم دیگه بزاری مقدار m فرق میکنه
4 - حالا این فرمول رو خودت داری پس میای یه سرویس راه میندازی مثلا میگی این کد رو به خط ........ 0915 ارسال کنید بعد از ارسال اسم ادرس و شماره ی طرف براش این کد رو محاسبه و ارسال میکنی و این کد فقط رو سیستم همون طرف کار میکنه
بعنی اگر طرف مقابل اون کد رو پخش کنه هیج فایده ای نداره چون فقط رو سیستم خودش کار میکنه .

اما در هر صورت طرف بعد از اینکه وا کرد میتونه با ZDsoft یا Zraft از صفحه رکورد کنه و اون جدا ذخیره کنه
اما شما فکر میکنی مثلا ویدیو هات از یک فیلم هالییودی بالاتره که همه جا با کیفیت 2K و FullHD بخش میشه ؟؟
Rip کردن موزیک و فیلم ساده ترین چیزه اما :
من یه اموزش دارم از شرکت CG-Time واسه ساخت یک کاراکتر این ویدیو یک دیویدیه که وقتی دیویدی رو باز میکنی هیچ فایلی موجود نیست مخفی هم نیست حجمی هم تو دیویدی نداره یه جور Encrypt به صورت pmb ــه مثل مجموعه نرم افزاری کینگ پرند
حالا این نرم افزار کاری کرده بود با اتوران که به محض اینکه میخاستی از صفحه فیلم بگیری اتوران میفهمید و سریع اموزش رو میبست بعد هم سیتسم رو بلاک میکرد در صورتی که دوباره دیویدی رو میزاشتی کار نمی کرد
باز هم با ساپسند کردن نرم افزار اتوران میشد فیلم رو ببینی اما وقتی رکورد میکردی جالب بود برام با 6 ، 7 تا نرم افزار قوی تست کردم هیچی رکورد نمیشد تمام فیلم قرمز میشد تو رکورد اما باز هم تونستم بکشم بیرون فایل هاشو تو سکتور های دیویدی اسکن کردم
کلا بیخیبال شو من 4 ماه رو این امنیت کار و تحقیق کردم هیچ راهی نیست !!!:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا