کمک در ارور phpMyAdmin وردپرس

gr4phic4l

New Member
من سایتمو روی لوکال ساختم.متاسفانه حواسم نبود و ورژن جدید wamp server رو نصب کردم.الان اطلاعاتی که روی wamp ورژن قدیمی بود روی ورژن جدید هست .سایت روی لوکال بالا میاد اما phpMyAdmin ارور میده.ارور رو توی عکس ضمیمه شده ببینین.البته من برای رفع ارور، توی این آدرس wamp\appps\phpMyAdmin\config.inc.php در عبارت 'Servers'][$i]['password'] = ''; و'Servers'][$i]['user'] = ''; یوزر و پسورد رو از حالت پیش فرض به یوزر و پسورد خودم تغییر دادم.برای اولین بار جواب داد و تونستم برم توی phpMyAdmin.من یوزر و پسوردم رو از داخل phpMyAdmin تغییر دادم تا بعدش سایتم رو بفرستم روی خط.اما وقتی که دوباره به phpMyAdmin رفتم همان خطا همراه با متنی که مربوط به "عدم دسترسی یوزر" بود.جایی خونده بودم که شاید مشکل،با پیکربندی آپاچی درست شه .اگه میشه روشش رو توضیح بدین یا اگه خودتون روشی رو سراغ دارین بگین.

کمک کنین پروژه ام تمومه فقط این ارور مشکل ساز شده

http://upcity.ir/images2/40279918024516262363.jpg

0

ashkan 261

Active Member
سلام
باتوجه به این که توی فایل ها تغییر ایجد کردید بهتره فایل های دیفالت رو جایگزین فایل های دسکاری شده کنید یا اینکه از فایل های سایت و دیتابیس بک آپ بگیرید و بعد از نصب مجدد لوکالهاست اونهارو مجدد انتقال بدید

gr4phic4l

New Member
ممنون بابت راهنماییتون.یه قسمت از کدها رو دستکاری کردم درست شد.الان لوکال من بالا نمیاد. اما phpMyAdmin بالا میاد. سرچ کردم چند جا کد ها رو عوض کردم بازم نشد.به نظرتون چیکار میشه کرد؟ اگه دیتابیسم رو export کنم میشه که اونو داخل یه وردپرس جدید باز کنم؟ من export کردم موقع import ازم مسیر ذخیره شدن دیتابیس export شده رو خواست.نمیدونم کجا ذخیره میشه. اگه روشی دارین بگین

ashkan 261

Active Member
برای کمتر دردسرکشیدن بهتره یبار دیگه نصب کنی یا ریپیر کنی ....

شما اکسپرت کن روی دسکتاپ ، بعد فایل رو با notepad++ باز کن و از قسمت replace دامنه ای که وردگرس رو روش نصب کردی وارد کن مثلا localhost/site1 اینو با دامنه ای که الان میخوای وردپرس روش نصب بشه عوض کن ، مثلا site1.com یا اگر روی لوکال هست localhost/site2
بعد فایلو ذخیره کن ، و توی دیتابیس جدید ایمپروت کن و مشخصات دیتابیس جدیدو به کانفیگ وردپرس بده

gr4phic4l

New Member
mySQL من ورژن پنج هست .باید یه قسمتی باشه که نوع فرمت و محل ذخیره رو مشخص کرد (ورژن جدید راحت محل ذخیره و فرمتش رو انتخاب میکنیم اما ورژن قدیمی نداره و یا حتما جایی هست که من ندیدم کلی سرچ کردم جواب نگرفتم).از کجا تنظیم میشه فرمت و محل ذخیره؟

ashkan 261

Active Member
چون من با wamp کار نکردم نمیدونم محل ذخیره دیتابیس کجا هست ، اما میشه بدون استفاده از phpmyamin دیتابیس هارو کپی کرد ، مثلا توی xampp آدرس دیتابیس ها اینجا هست xampp\mysql\data ممکنه توی wamp هم همینجا باشه
اما میتونی توی قسمت سرچ فلدر wamp اسم یکی از جدول هارو بنویسی تا لوکیشن دیتابیس هارو پیدا کنی و دیتابیس مورد نظرت رو از داخلش کپی کنید ...

جدیدترین ارسال ها

بالا